Autobuska stanica Zvornik

 
Linije s presjedanjem prema Doboju,  Salzburgu,  Trebinju i Užicama.
 
  -> Povoljan smještaj u Zvorniku
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
01:50
Beograd
Alamanis Tours - Beograd
07:00
Budva
Lalatović Travel - Budva
07:30
Tuzla
TransTurist - Tuzla
08:40
Vlasenica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
08:50
Brčko
Transprom - Sarajevo
08:50
Bijeljina
Transprom - Sarajevo
09:25
Beograd
Kondor - istočno Sarajevo
10:01
Vlasenica
Aroma - Rogatica
10:01
Sokolac
Aroma - Rogatica
10:50
Tuzla
Euro Petrol Oil - Zvornik
10:50
Frankfurt
Halilović bus Big Sim - Kalesija
10:55
Bijeljina
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
11:15
Bratunac
TransTurist - Tuzla
11:20
Srebrenica
TransTurist - Tuzla
11:55
Šabac
Duga - Petlovača
11:55
Loznica
Duga - Petlovača
12:05
Istočno Sarajevo
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:05
Pale
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:05
Sokolac
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:05
Vlasenica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:25
Šabac
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:25
Loznica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:25
Novi Sad
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
12:25
Loznica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
13:15
Beograd
Kondor - istočno Sarajevo
13:35
Pale
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
13:35
Istočno Sarajevo
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
13:35
Vlasenica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
13:35
Sokolac
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
14:00
Bijeljina
Aroma - Rogatica
15:30
Loznica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
15:30
Beograd
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
15:30
Loznica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
15:30
Šabac
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
16:00
Šabac
Star Bus - Ruma
16:00
Sokolac
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
16:00
Sokolac
Transprom - Sarajevo
16:00
Vlasenica
Transprom - Sarajevo
16:00
Vlasenica
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
16:00
Loznica
Star Bus - Ruma
16:00
Istočno Sarajevo
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
16:00
Istočno Sarajevo
Transprom - Sarajevo
16:00
Pale
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
16:00
Pale
Transprom - Sarajevo
16:30
Tuzla
Euro Petrol Oil - Zvornik
16:40
Loznica
Duga - Petlovača
16:40
Šabac
Duga - Petlovača
17:13
Tršić
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
17:13
Bijeljina
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
18:30
Srebrenica
TransTurist - Tuzla
19:00
Vlasenica
Centrotrans - Sarajevo
19:00
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
21:05
Rogatica
Euro Petrol Oil - Zvornik
21:05
Foča
Euro Petrol Oil - Zvornik
22:05
Tršić
Euro Petrol Oil - Zvornik
22:05
Banja Luka
Euro Petrol Oil - Zvornik
22:05
Brčko
Euro Petrol Oil - Zvornik
22:05
Modriča
Euro Petrol Oil - Zvornik
22:05
Bijeljina
Euro Petrol Oil - Zvornik
22:05
Lončari (BIH)
Euro Petrol Oil - Zvornik
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
01:20 
04:30 
3h 10min 
11,79 EUR
 
Zvornik - Beograd
Odaberi i kupi
 
06:00 
09:25 
3h 25min 
16,92 EUR
 
Zvornik - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:55 
0h 55min 
5,64 EUR
 
Zvornik - Vlasenica
Odaberi i kupi
 
06:30 
06:45 
0h 15min 
2,62 EUR
 
Zvornik - Tršić
Odaberi i kupi
 
06:30 
12:55 
6h 25min 
24,87 EUR
 
Zvornik - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
06:30 
08:56 
2h 26min 
10,21 EUR
 
Zvornik - Brčko
Odaberi i kupi
 
06:30 
10:10 
3h 40min 
14,62 EUR
 
Zvornik - Modriča
Odaberi i kupi
 
06:30 
09:15 
2h 45min 
11,28 EUR
 
Zvornik - Lončari (BIH)
Odaberi i kupi
 
06:30 
08:00 
1h 30min 
6,92 EUR
 
Zvornik - Bijeljina
Odaberi i kupi
 
06:45 
06:00 +1
23h 15min 
82,40 EUR
 
Zvornik - Frankfurt
Odaberi i kupi
 
07:00 
10:51 
3h 51min 
13,50 EUR
 
Zvornik - Foča
Odaberi i kupi
 
07:00 
09:40 
2h 40min 
10,50 EUR
 
Zvornik - Rogatica
Odaberi i kupi
 
07:30 
08:45 
1h 15min 
5,75 EUR
 
Zvornik - Srebrenica
Odaberi i kupi
 
07:30 
08:32 
1h 2min 
3,85 EUR
 
Zvornik - Bratunac
Odaberi i kupi
 
07:30 
08:50 
1h 20min 
7,03 EUR
 
Zvornik - Tuzla
Odaberi i kupi
 
08:40 
10:02 
1h 22min 
4,60 EUR
 
Zvornik - Bijeljina
Odaberi i kupi
 
08:40 
08:58 
0h 18min 
1,80 EUR
 
Zvornik - Tršić
Odaberi i kupi
 
08:50 
10:15 
1h 25min 
3,59 EUR
 
Zvornik - Vlasenica
Odaberi i kupi
 
08:50 
11:21 
2h 31min 
8,72 EUR
 
Zvornik - Sokolac
Odaberi i kupi
 
08:50 
13:01 
4h 11min 
11,79 EUR
 
Zvornik - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
08:50 
12:10 
3h 20min 
10,77 EUR
 
Zvornik - Pale
Odaberi i kupi
 
10:01 
11:10 
1h 9min 
5,90 EUR
 
Zvornik - Bijeljina
Odaberi i kupi
 
11:00 
13:50 
2h 50min 
10,70 EUR
 
Zvornik - Pale
Odaberi i kupi
 
11:00 
14:45 
3h 45min 
11,80 EUR
 
Zvornik - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
11:00 
12:20 
1h 20min 
6,00 EUR
 
Zvornik - Loznica
Odaberi i kupi
 
11:00 
12:55 
1h 55min 
8,70 EUR
 
Zvornik - Sokolac
Odaberi i kupi
 
11:00 
12:00 
1h 0min 
3,60 EUR
 
Zvornik - Vlasenica
Odaberi i kupi
 
11:00 
13:20 
2h 20min 
9,00 EUR
 
Zvornik - Šabac
Odaberi i kupi
 
11:15 
12:40 
1h 25min 
4,36 EUR
 
Zvornik - Tuzla
Odaberi i kupi
 
12:05 
13:05 
1h 0min 
3,90 EUR
 
Zvornik - Loznica
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
AvtovacBabino SeloBakićiBanovićiBanja VrućicaBarevoBegov HanBelenićiBerkovićiBijakovićiBilaBjelajciBlažujBočacBočac MostBočac motelBosanska JagodinaBosanska KrupaBosanska OtokaBosanska RačaBosanski PetrovacBosansko GrahovoBotaicaBožinciBradinaBranjevoBrčanska MaltaBrestovskoBrezovo PoljeBrišnikBrkaBrod (BIH)Brod na DriniBukovica (raskršće)BunaBuna (raskršće)BužimCerikCrkvinaCrna RekaCrna RijekaCrveniceČapljeČehajeČelebićiČelićČelinacČelopekČemernoČitlukĆoralićiD. PoljeDoboj IstokDoboj JugDobošnicaDobrnjaDobro PoljeDobrunDoljaneDoljaniDomaljevacDomanovićiDonja JablanicaDonja SlatinaDonji PotokDragaljevacDrečevo (raskršće)DrežnicaDrinovciDrinjačaDrvarDubnički MostDubraveDubrave (raskršće)DušanovoFakovićiFekovićiFočaFojnicaGlamočGlavašiGlavičiceGoraždeGornji GraciGornji ŠepakGornji Vakuf-UskopljeGrabovica (BIH)GračanicaGrudeHadžićiHan DerventaHan PijesakHan PločaHan PogledHaseHodžićiHrgovi DonjiHrvaćaniHutovoIlidžaIlino BrdoIloviceIvanicaJablanicaJakševicaJanjaJanjićiJasenJelahJezeroJohovacKaćuniKalesijaKamenskoKaonikKarakajKaranovacKarlov Han (raskršće)KarušeKifino SeloKladanjKladariKlašniceKlobukKlokotnicaKnešpoljeKnežicaKočerinKojin HanKonjević Polje (raskršće)KonjevićiKonjicKopčićKoritaKostajnicaKotor VarošKotorskoKozlukKrakačaKraljevo PoljeKravicaKrepšićiKreševoKrupaKrupa na VrbasuKukarićiKupresLašva (raskršće)LipljeLiskovačaLopareLug (BIH)LukavacLukavicaLukeLukovacLužani (BIH)LješevoLjubijaLjubinjeLjubnićiMala KladušaMalovanMaočaMartin BrodMaslovareMatuzićiMeđuvođeMehurićiMeka GrudaMetlikMilićiMiloševacMiloševoMiljevacMiljevinaMokro (BIH)Mokronoge (raskršće)MoskoMostar KatedralaMramor (raskršće)MrkaljiNadaniciNedžarićiNemilaNeumNevesinjeNišićiNova BilaNova TopolaNovi ŠeherNovi TravnikObodnikOborciObudovacOdžak (BIH)OlovoOmarskaOrahovica (BIH)OrmanicaOrtiješOstrožacOštra LukaOštreljPalačkovciPalePatkovačaPazarićPećigradPeljavePilica (raskršće)PlačkovciPlanaPlana (raskršće)PočiteljPodgradinaPodlugoviPodmilačjePodnovljePodorašacPodromanijaPofalićiPosušjePotociPotočariPožarnicaPrevilePribinićProzorPuračićRašeljkeRaštelicaRavna RomanijaRažljevo (raskršće)RekavicaRekaviceRešeljkeRibnički MostRiljaRočevićRogaticaRogoušićiRudankaRudoRumbociSalakovacSambulovacSapnaSeljubljeSemizovacSimin HanSkelaniSlatina (BIH)SokolacSovići (raskršće)SrbacSrđevićiSrebrenicaSrednjeStepenStoliceSuho PoljeSumbulovacŠamacŠekovićiŠepakŠerićiŠešiljeŠešlijeŠićki BrodŠijeŠipovoŠpionicaŠtipovoŠtrpciŠuicaŠuica (raskršće)TarčinTasovčićiTeočak-KrstacTeslićTešanjTihaljinaTinijaTinjaTišćaTjentišteTobut (raskršće)TomislavgradTorlakovacTrnovoTromeđaTršićTugovoTuhaljiTurbeUgljevikUkrinski LugUsoraUstipračaVarešVašaniVelika BrijesnicaVelika KladušaVidovicaVidrićiVinacVišegradVišićiVitina (BIH)VlasenicaVogošćaVojkovićiVranićVrapčićiVrbanjaVrbanjciVršaniZabrišćeZagoniZalužaniZavidovićiZvornikŽelinjeŽitomislićiŽitomislići (raskršće)ŽiviniceŽlijebacŽljebovi (raskršće)Žudojevići