Autobusno stajalište Živogošće Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Živogošću
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:15
Metković
Promet Makarska - Makarska
06:15
Podaca
Promet Makarska - Makarska
09:27
Makarska
Promet Makarska - Makarska
10:31
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
10:31
Brist
Autotrans - Rijeka
10:42
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:30
Makarska
Promet Makarska - Makarska
15:57
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
17:41
Makarska
Promet Makarska - Makarska
19:06
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:06
Senj
Autotrans - Rijeka
19:06
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:06
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:06
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:06
Split
Autotrans - Rijeka
19:06
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
19:06
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:30
Makarska
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:15 
06:50 
0h 35min 
5,10 EUR
 
Živogošće - Makarska
Odaberi i kupi
 
09:27 
09:42 
0h 15min 
4,60 EUR
 
Živogošće - Podaca
Odaberi i kupi
 
10:31 
20:30 
9h 59min 
40,10 EUR
 
Živogošće - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(302,13 HRK)
 
10:31 
12:23 
1h 52min 
11,40 EUR
 
Živogošće - Split
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
10:31 
10:57 
0h 26min 
4,50 EUR
 
Živogošće - Makarska
Odaberi i kupi
 
(33,91 HRK)
 
10:31 
15:56 
5h 25min 
22,30 EUR
 
Živogošće - Zadar
Odaberi i kupi
 
(168,02 HRK)
 
10:31 
14:30 
3h 59min 
16,80 EUR
 
Živogošće - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(126,58 HRK)
 
10:31 
15:03 
4h 32min 
17,70 EUR
 
Živogošće - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(133,36 HRK)
 
10:31 
13:29 
2h 58min 
12,10 EUR
 
Živogošće - Trogir
Odaberi i kupi
 
(91,17 HRK)
 
10:31 
10:44 
0h 13min 
3,50 EUR
 
Živogošće - Podgora
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
10:42 
10:57 
0h 15min 
4,60 EUR
 
Živogošće - Podaca
Odaberi i kupi
 
10:42 
12:10 
1h 28min 
11,00 EUR
 
Živogošće - Metković
Odaberi i kupi
 
14:30 
14:54 
0h 24min 
5,20 EUR
 
Živogošće - Podaca
Odaberi i kupi
 
16:00 
16:40 
0h 40min 
4,10 EUR
 
Živogošće - Makarska
Odaberi i kupi
 
17:41 
18:00 
0h 19min 
4,60 EUR
 
Živogošće - Podaca
Odaberi i kupi
 
17:41 
18:57 
1h 16min 
11,00 EUR
 
Živogošće - Metković
Odaberi i kupi
 
19:06 
21:43 
2h 37min 
16,00 EUR
 
Živogošće - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(120,55 HRK)
 
19:06 
19:47 
0h 41min 
5,50 EUR
 
Živogošće - Ploče
Odaberi i kupi
 
(41,44 HRK)
 
19:06 
19:21 
0h 15min 
3,60 EUR
 
Živogošće - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
20:30 
20:54 
0h 24min 
4,30 EUR
 
Živogošće - Podaca
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: