Autobus Zenica Mostar

 
relacija:

Zenica - Mostar

prijevoz:

autobus

 
Autoprevoz bus d.o.o. Mostar

Autobusna stanica Mostar:
Trg Ivana Krndelja 8
+387 36 552 025
stanica@autoprevoz-bus.ba
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Mostaru? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zenica 
 
 
15:40
Kaonik 
 
16:02 
16:02
Vitez 
 
16:12 
16:12
Nova Bila 
 
16:21 
16:21
Travnik 
 
16:30 
16:30
Turbe 
 
16:41 
16:41
Oborci 
 
17:07 
17:07
Donji Vakuf 
 
17:17 
17:17
Bugojno 
 
17:34 
17:40
Prozor 
 
18:40 
18:40
Jablanica 
 
19:19 
19:19
Mostar 
 
20:00 
 
 
Sve linije na relaciji Zenica - Mostar
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
17.08.2022
07:10 
12:30 
Odaberi i kupi
15:40 
20:00 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova