Autobus Zagreb Šibenik

 
relacija:

Zagreb - Šibenik

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Šibeniku? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
17:00
Jastrebarsko 
 
17:30 
17:30
Zadar 
 
20:40 
20:40
Biograd na moru 
 
21:20 
21:20
Pirovac (raskršće) 
 
21:40 
21:40
Vodice 
 
21:50 
21:50
Šibenik 
 
22:10 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Šibenik
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
00:30 
05:15 
Odaberi i kupi
00:45 
06:05 
Odaberi i kupi
03:30 
09:40 
Odaberi i kupi
06:00 
11:30 
Odaberi i kupi
07:30 
14:20 
Odaberi i kupi
08:30 
13:10 
Odaberi i kupi
08:30 
13:30 
Odaberi i kupi
09:30 
14:40 
Odaberi i kupi
10:30 
15:20 
Odaberi i kupi
11:30 
18:10 
Odaberi i kupi
12:30 
17:30 
Odaberi i kupi
13:30 
18:55 
Odaberi i kupi
16:30 
21:10 
Odaberi i kupi
17:00 
22:10 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova