Autobus Zagreb Sarajevo

 
relacija:

Zagreb (HR) - Sarajevo (BIH)

prijevoz:

autobus

 
unutar grupe Globtour Međugorje
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Sarajevu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
06:30
Gradiška 
 
08:52 
08:52
Nova Topola 
 
09:05 
09:05
Laktaši 
 
09:30 
09:30
Banja Luka 
 
09:55 
09:55
Rekavica 
 
10:17 
10:17
Krupa 
 
10:26 
10:26
Bočac Most 
 
10:37 
10:37
Crna Reka 
 
10:53 
10:53
Barevo 
 
11:05 
11:05
Podmilačje 
 
11:15 
11:15
Jajce 
 
11:30 
11:30
Vinac 
 
11:47 
11:47
Torlakovac 
 
11:55 
11:55
Babino Selo 
 
12:05 
12:05
Donji Vakuf 
 
12:15 
12:15
Turbe 
 
12:50 
12:50
Travnik 
 
13:05 
13:05
Vitez 
 
13:20 
13:20
Busovača 
 
13:35 
13:35
Brestovsko 
 
13:53 
13:53
Kiseljak 
 
14:10 
14:10
Han Ploča 
 
14:20 
14:20
Ilidža 
 
14:38 
14:38
Sarajevo 
 
14:50 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Sarajevo
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
14.08.2022
06:30 
14:50 
Odaberi i kupi
12:30 
20:55 
Odaberi i kupi
14:55 
15:45 
Odaberi i kupi
16:45 
23:00 
Odaberi i kupi
22:00 
22:50 
Odaberi i kupi
22:00 
06:00 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova