bus Zagreb Osijek - Panturist - Osijek

 
relacija:
Zagreb - Osijek
prijevoz:
autobus   interni br.: 8323
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
17:00
Slavonski Brod 
 
19:30 
19:30
Bukovlje 
 
19:39 
19:39
Vranovci 
 
19:40 
19:40
Trnjani 
 
19:45 
19:45
Garčin 
 
19:48 
19:50
Staro Topolje 
 
19:56 
19:57
Andrijevci 
 
20:01 
20:01
Čajkovci 
 
20:06 
20:08
Vrpolje 
 
20:12 
20:12
Piškorevci 
 
20:16 
20:19
Đakovo 
 
20:25 
20:25
Kuševac 
 
20:30 
20:30
Tomašinci (raskršće) 
 
20:33 
20:33
Široko Polje 
 
20:37 
20:38
Vuka 
 
20:39 
20:39
Beketinci (raskršće) 
 
20:42 
20:42
Čepin 
 
20:50 
20:50
Osijek 
 
21:00 
 
 
 
 
Panturist d.d. Osijek je član Arriva grupe.