bus Zagreb Osijek - Panturist - Osijek

 
relacija:
Zagreb - Osijek
prijevoz:
autobus   interni br.: 8319
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
10:00
Slavonski Brod 
 
12:15 
12:15
Bukovlje 
 
12:23 
12:23
Vranovci 
 
12:26 
12:26
Trnjani 
 
12:29 
12:29
Garčin 
 
12:32 
12:34
Staro Topolje 
 
12:40 
12:41
Andrijevci 
 
12:45 
12:45
Čajkovci 
 
12:50 
12:51
Vrpolje 
 
12:55 
12:55
Piškorevci 
 
12:59 
13:02
Đakovo 
 
13:09 
13:09
Kuševac 
 
13:14 
13:14
Tomašinci (raskršće) 
 
13:17 
13:17
Široko Polje 
 
13:20 
13:20
Vuka 
 
13:23 
13:23
Beketinci (raskršće) 
 
13:26 
13:26
Čepin 
 
13:35 
13:35
Osijek 
 
13:45 
 
 
 
 
Panturist d.d. Osijek je član Arriva grupe.