bus Zagreb Osijek - Panturist - Osijek

 
relacija:
Zagreb - Osijek
prijevoz:
autobus   interni br.: 8317
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
06:00
Slavonski Brod 
 
08:15 
08:15
Bukovlje 
 
08:23 
08:23
Vranovci 
 
08:25 
08:25
Trnjani 
 
08:30 
08:30
Garčin 
 
08:33 
08:33
Staro Topolje 
 
08:39 
08:39
Andrijevci 
 
08:43 
08:43
Čajkovci 
 
08:48 
08:48
Vrpolje 
 
08:53 
08:53
Piškorevci 
 
08:57 
08:57
Đakovo 
 
09:05 
09:05
Kuševac 
 
09:10 
09:10
Tomašinci (raskršće) 
 
09:14 
09:14
Široko Polje 
 
09:18 
09:18
Vuka 
 
09:23 
09:23
Beketinci (raskršće) 
 
09:26 
09:26
Čepin 
 
09:35 
09:35
Osijek 
 
09:45 
 
 
 
 
Panturist d.d. Osijek je član Arriva grupe.