Autobus Zagreb Dubrovnik

 
relacija:

Zagreb - Dubrovnik

prijevoz:

autobus

 
unutar grupe Globtour Međugorje
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Dubrovniku? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
21:00
Karlovac 
 
21:55 
21:55
Dugopolje 
+1
02:00 
02:00
Split 
+1
02:35 
02:35
Omiš 
+1
03:00 
03:00
Brela (raskršće) 
+1
03:25 
03:25
Baška Voda 
+1
03:30 
03:30
Makarska 
+1
03:45 
03:45
Tučepi 
+1
03:50 
03:50
Podgora 
+1
03:55 
03:55
Igrane 
+1
04:05 
04:05
Živogošće 
+1
04:10 
04:10
Duba 
+1
04:15 
04:15
Drvenik 
+1
04:20 
04:20
Zaostrog 
+1
04:26 
04:26
Brist 
+1
04:30 
04:30
Gradac 
+1
04:35 
04:35
Bačina 
+1
04:40 
04:40
Ploče 
+1
04:45 
04:45
Opuzen 
+1
05:10 
05:10
Metković 
+1
05:20 
05:20
Klek 
+1
05:40 
05:40
Zaton Doli 
+1
05:55 
05:55
Slano 
+1
06:05 
06:05
Trsteno 
+1
06:15 
06:15
Orašac 
+1
06:19 
06:19
Zaton Veli 
+1
06:21 
06:21
Zaton Mali 
+1
06:26 
06:26
Dubrovnik 
+1
06:45 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Dubrovnik
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
17.08.2022
06:00 
18:30 
Odaberi i kupi
07:00 
17:15 
Odaberi i kupi
07:30 
20:30 
Odaberi i kupi
10:15 
19:30 
Odaberi i kupi
11:30 
12:35 
OU 6660 ! Croatia Airlines
Odaberi i kupi
12:00 
20:30 
Odaberi i kupi
14:00 
14:45 
Odaberi i kupi
16:00 
00:15 
Odaberi i kupi
21:00 
06:45 
Odaberi i kupi
21:00 
07:15 
prometuje svaki drugi dan Jadran expres - Kotor
Odaberi i kupi
22:05 
23:00 
Odaberi i kupi
22:30 
08:00 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova