Autobus Zagreb Dubrovnik

 
relacija:

Zagreb - Dubrovnik

prijevoz:

autobus

 
Autobusni prijevoz d.o.o.
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Dubrovniku? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
07:30
Karlovac 
 
08:20 
08:20
Slunj 
 
09:10 
09:10
Plitvička Jezera 
 
09:45 
09:45
Korenica 
 
10:05 
10:05
Udbina 
 
10:40 
10:40
Gračac 
 
11:05 
11:05
Obrovac 
 
11:45 
11:45
Zadar 
 
12:30 
12:45
Sukošan 
 
12:55 
12:55
Biograd na moru 
 
13:15 
13:15
Pirovac 
 
13:45 
13:45
Vodice 
 
14:00 
14:00
Šibenik 
 
14:20 
14:20
Primošten 
 
14:50 
14:50
Trogir 
 
15:20 
15:20
Split 
 
16:00 
16:15
Makarska 
 
17:15 
17:15
Tučepi 
 
17:23 
17:23
Podgora 
 
17:28 
17:28
Igrane 
 
17:45 
17:45
Živogošća 
 
17:50 
17:50
Duba 
 
17:56 
17:56
Drvenik 
 
18:02 
18:02
Zaostrog 
 
18:08 
18:08
Gradac 
 
18:15 
18:15
Baćina 
 
18:23 
18:23
Ploče 
 
18:30 
18:30
Opuzen 
 
18:45 
18:45
Metković 
 
19:00 
19:00
Ston 
 
19:25 
19:25
Slano 
 
19:35 
19:35
Trsteno 
 
19:53 
19:53
Orašac 
 
20:05 
20:05
Zaton (Dubrovnik) 
 
20:15 
20:15
Dubrovnik 
 
20:30 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Dubrovnik
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
06:00 
18:30 
Odaberi i kupi
07:00 
17:15 
Odaberi i kupi
07:30 
20:30 
Odaberi i kupi
10:15 
19:30 
Odaberi i kupi
12:00 
20:30 
Odaberi i kupi
13:00 
21:30 
Odaberi i kupi
14:00 
14:45 
Odaberi i kupi
16:00 
00:15 
Odaberi i kupi
21:00 
06:45 
Odaberi i kupi
22:05 
23:00 
Odaberi i kupi
22:30 
08:00 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova