Autobus Zagreb Čakovec

 
relacija:

Zagreb - Čakovec

prijevoz:

autobus

 
Autobusni prijevoz d.o.o.
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Čakovcu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
18:30
Sesvete 
 
18:49 
18:49
Soblinec 
 
18:56 
18:56
Belovar 
 
18:59 
18:59
Goričica 
 
19:03 
19:03
Donja Zelina 
 
19:06 
19:06
Blažev Dol 
 
19:11 
19:11
Sv. Ivan Zelina 
 
19:15 
19:15
Hrastje 
 
19:18 
19:18
Komin 
 
19:22 
19:22
Mirkovec 
 
19:26 
19:26
Breznica 
 
19:30 
19:30
Breznički Hum 
 
19:37 
19:37
Paka 
 
19:41 
19:41
Novi Marof 
 
19:50 
19:50
Presečno 
 
19:55 
19:55
Lužan Biškupečki 
 
19:59 
19:59
Varaždin Breg 
 
20:00 
20:00
Turčin 
 
20:05 
20:05
Varaždin 
 
20:15 
20:15
Kuršanec 
 
20:21 
20:21
Pušćine 
 
20:26 
20:26
Nedelišće 
 
20:33 
20:33
Čakovec 
 
20:40 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Čakovec
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
08:00 
10:24 
Odaberi i kupi
09:30 
11:50 
Odaberi i kupi
11:00 
13:25 
Odaberi i kupi
13:45 
16:05 
Odaberi i kupi
14:45 
16:55 
Odaberi i kupi
18:30 
20:40 
Odaberi i kupi
22:10 
23:59 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova