Autobus Zadar Split

 
relacija:

Zadar - Split

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Splitu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zadar 
 
 
07:30
Sukošan 
 
07:45 
07:45
Sveti Filip i Jakov 
 
08:00 
08:00
Biograd na moru 
 
08:10 
08:10
Pakoštane 
 
08:15 
08:15
Drage 
 
08:25 
08:25
Pirovac 
 
08:35 
08:35
Tisno 
 
08:40 
08:40
Vodice 
 
08:50 
08:50
Šibenik 
 
09:20 
09:20
Brodarica 
 
09:30 
09:30
Grebaštica 
 
09:40 
09:40
Primošten 
 
09:55 
09:55
Rogoznica 
 
10:00 
10:00
Podorljak 
 
10:10 
10:10
Marina 
 
10:20 
10:20
Trogir 
 
10:30 
10:30
Solin 
 
10:50 
10:50
Split 
 
11:00 
 
 
Sve linije na relaciji Zadar - Split
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
03:10 
06:05 
Odaberi i kupi
04:45 
07:25 
Odaberi i kupi
05:30 
08:05 
Odaberi i kupi
05:30 
08:05 
Odaberi i kupi
07:00 
10:04 
Odaberi i kupi
07:30 
11:00 
Odaberi i kupi
07:40 
10:10 
Odaberi i kupi
08:20 
10:50 
Odaberi i kupi
09:00 
12:45 
Odaberi i kupi
10:00 
13:35 
Odaberi i kupi
10:45 
13:05 
Odaberi i kupi
11:00 
14:03 
Odaberi i kupi
11:35 
14:45 
Odaberi i kupi
12:00 
15:30 
Odaberi i kupi
12:45 
16:00 
Odaberi i kupi
13:45 
16:40 
Odaberi i kupi
15:00 
18:05 
Odaberi i kupi
15:30 
18:36 
Odaberi i kupi
16:45 
20:00 
Odaberi i kupi
17:30 
20:36 
Odaberi i kupi
18:00 
21:00 
Odaberi i kupi
20:30 
23:14 
Odaberi i kupi
22:30 
01:00 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova