Autobusni kolodvor u Vukovaru

tel 1: 060 337 799 (naplatno/extra charge)
 
  -> Povoljan smještaj u Vukovaru
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:35
Pula
Čazmatrans Promet - Čazma
07:40
Ulcinj
Croatia Bus - Zagreb
07:50
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
09:10
Beograd
Čazmatrans Promet - Čazma
10:08
Beograd
Lasta - Beograd
11:10
Ilok
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
11:35
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
14:00
Novi Sad
Čazmatrans Promet - Čazma
14:55
Novi Sad
Lasta - Beograd
15:58
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
16:40
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
18:18
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
18:20
Zagreb
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
18:20
Slavonski Brod
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
18:20
Vinkovci
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
18:30
Osijek
Lasta - Beograd
18:30
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
19:05
Zagreb
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
19:20
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Slavonski Brod
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
20:48
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
23:35
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
23:35
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
23:35
Slavonski Brod
Čazmatrans Promet - Čazma
23:35
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:30 
10:10 
4h 40min 
22,60 EUR
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:30 
06:00 
0h 30min 
3,70 EUR
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
05:30 
07:45 
2h 15min 
12,20 EUR
 
Vukovar - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
05:30 
10:10 
4h 40min 
 
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:50 
0h 50min 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
06:45 
07:40 
0h 55min 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
06:45 
08:30 
1h 45min 
11,80 EUR
 
Vukovar - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
06:45 
07:05 
0h 20min 
3,70 EUR
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
06:45 
11:10 
4h 25min 
22,50 EUR
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:45 
11:10 
4h 25min 
 
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
07:30 
08:05 
0h 35min 
 
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
12:00 
12:50 
0h 50min 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
12:15 
15:00 
2h 45min 
12,20 EUR
 
Vukovar - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
12:15 
17:25 
5h 10min 
22,60 EUR
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
12:15 
12:45 
0h 30min 
3,70 EUR
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
12:15 
17:25 
5h 10min 
 
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
13:15 
13:50 
0h 35min 
 
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
14:00 
16:40 
2h 40min 
 
 
Vukovar - Beograd
Odaberi i kupi
 
14:00 
16:40 
2h 40min 
15,00 EUR
 
Vukovar - Beograd
Odaberi i kupi
 
14:15 
14:55 
0h 40min 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
14:50 
15:40 
0h 50min 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
15:30 
16:05 
0h 35min 
 
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
16:30 
18:30 
2h 0min 
 
 
Vukovar - Novi Sad
Odaberi i kupi
 
16:30 
18:30 
2h 0min 
 
 
Vukovar - Novi Sad
Odaberi i kupi
 
16:30 
18:30 
2h 0min 
7,00 EUR
 
Vukovar - Novi Sad
Odaberi i kupi
 
17:45 
18:35 
0h 50min 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
18:20 
19:05 
0h 45min 
 
 
Vukovar - Ilok
Odaberi i kupi
 
21:30 
23:05 
1h 35min 
12,20 EUR
 
Vukovar - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
21:30 
21:55 
0h 25min 
3,70 EUR
 
Vukovar - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
21:30 
05:05 
7h 35min 
35,90 EUR
 
Vukovar - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: