Autobusni kolodvor u Vrbovskom

tel 1: +385 51 875 142
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
08:10
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
08:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
09:55
Fužine
Autotrans - Rijeka
09:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:55
Delnice
Autotrans - Rijeka
13:15
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:55
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:55
Fužine
Autotrans - Rijeka
15:00
Delnice
Autotrans - Rijeka
16:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:55
Fužine
Autotrans - Rijeka
20:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:45 
07:25 
0h 40min 
38,00 HRK
 
Vrbovsko - Ogulin
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
07:00 
08:49 
1h 49min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
07:00 
07:49 
0h 49min 
41,00 HRK
 
Vrbovsko - Delnice
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
08:10 
09:25 
1h 15min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
09:55 
11:10 
1h 15min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
12:30 
14:40 
2h 10min 
86,00 HRK
 
Vrbovsko - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
12:30 
14:50 
2h 20min 
94,00 HRK
 
Vrbovsko - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
12:30 
13:30 
1h 0min 
76,00 HRK
 
Vrbovsko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
12:30 
13:05 
0h 35min 
46,00 HRK
 
Vrbovsko - Fužine
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
13:15 
13:45 
0h 30min 
46,00 HRK
 
Vrbovsko - Fužine
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
13:15 
15:59 
2h 44min 
136,00 HRK
 
Vrbovsko - Pazin
Odaberi i kupi
 
(18,05 EUR)
13:15 
14:10 
0h 55min 
76,00 HRK
 
Vrbovsko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
13:15 
16:10 
2h 55min 
94,00 HRK
 
Vrbovsko - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
13:15 
15:59 
2h 44min 
86,00 HRK
 
Vrbovsko - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
13:30 
14:05 
0h 35min 
38,00 HRK
 
Vrbovsko - Ogulin
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
14:55 
16:10 
1h 15min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
16:10 
17:10 
1h 0min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
16:10 
18:55 
2h 45min 
94,00 HRK
 
Vrbovsko - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
16:10 
18:44 
2h 34min 
86,00 HRK
 
Vrbovsko - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
16:10 
16:45 
0h 35min 
47,00 HRK
 
Vrbovsko - Fužine
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
16:55 
18:10 
1h 15min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
20:05 
21:05 
1h 0min 
77,00 HRK
 
Vrbovsko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
20:05 
20:40 
0h 35min 
47,00 HRK
 
Vrbovsko - Fužine
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
 
 
 
odabir države: