Autobusno stajalište Virpazar Crna Gora

Direktni polasci prema Podgorici,  Ulcinju,  Baru,  Sutomoru i Nikšiću.
 
Linije s presjedanjem prema Budvi,  Cetinju,  Kotoru,  Mostaru i Žabljaku.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:05
Bar
Zejdin - Ulcinj
07:05
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
07:05
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
08:59
Podgorica
MS tours - Podgorica
09:34
Podgorica
Glušica - Nikšić
09:34
Nikšić
Glušica - Nikšić
10:31
Podgorica
Zejdin - Ulcinj
12:08
Sutomore
MS tours - Podgorica
12:08
Ulcinj
MS tours - Podgorica
12:08
Bar
MS tours - Podgorica
13:10
Bar
Zejdin - Ulcinj
13:10
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
13:10
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
14:46
Podgorica
Express Tours - Podgorica
15:51
Podgorica
Zejdin - Ulcinj
17:39
Ulcinj
Express Tours - Podgorica
18:02
Podgorica
MS tours - Podgorica
18:30
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
18:30
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
18:30
Bar
Zejdin - Ulcinj
20:26
Podgorica
Zejdin - Ulcinj
21:17
Sutomore
MS tours - Podgorica
21:17
Bar
MS tours - Podgorica
21:17
Ulcinj
MS tours - Podgorica
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:05 
07:35 
0h 30min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:59 
09:18 
0h 19min 
2,85 EUR
 
Virpazar - Sutomore
Odaberi i kupi
 
08:59 
09:39 
0h 40min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Bar
Odaberi i kupi
 
08:59 
10:25 
1h 26min 
5,35 EUR
 
Virpazar - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
10:31 
11:35 
1h 4min 
5,35 EUR
 
Virpazar - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
10:31 
11:00 
0h 29min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Bar
Odaberi i kupi
 
10:31 
10:48 
0h 17min 
2,85 EUR
 
Virpazar - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:13 
12:05 
0h 52min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
11:13 
13:03 
1h 50min 
7,20 EUR
 
Virpazar - Nikšić
Odaberi i kupi
 
12:08 
12:27 
0h 19min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
13:10 
13:50 
0h 40min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
14:46 
15:55 
1h 9min 
4,35 EUR
 
Virpazar - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
15:51 
16:10 
0h 19min 
2,85 EUR
 
Virpazar - Sutomore
Odaberi i kupi
 
15:51 
16:25 
0h 34min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Bar
Odaberi i kupi
 
15:51 
17:00 
1h 9min 
5,35 EUR
 
Virpazar - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
17:39 
17:59 
0h 20min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
18:02 
18:22 
0h 20min 
2,85 EUR
 
Virpazar - Sutomore
Odaberi i kupi
 
18:02 
19:14 
1h 12min 
5,35 EUR
 
Virpazar - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
18:02 
18:38 
0h 36min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Bar
Odaberi i kupi
 
18:30 
19:05 
0h 35min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
20:26 
20:43 
0h 17min 
2,85 EUR
 
Virpazar - Sutomore
Odaberi i kupi
 
20:26 
20:55 
0h 29min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Bar
Odaberi i kupi
 
20:26 
21:25 
0h 59min 
5,35 EUR
 
Virpazar - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
21:17 
21:50 
0h 33min 
3,35 EUR
 
Virpazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari