Autobusno stajalište Vilusi Crna Gora

Direktni polasci prema Risanu,  Bijeloj i Morinj.
 
Linije s presjedanjem prema Kotoru.
 
  -> Povoljan smještaj u Vilusi
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:47
Risan
Stanišić - Nikšić
07:47
Bijela
Stanišić - Nikšić
07:47
Morinj
Stanišić - Nikšić
11:00
Risan
R Line Company - Herceg Novi
16:34
Risan
Stanišić - Nikšić
18:01
Risan
Stanišić - Nikšić
18:01
Bijela
Stanišić - Nikšić
18:01
Morinj
Stanišić - Nikšić
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:31 
08:56 
1h 25min 
4,35 EUR
 
Vilusi - Risan
Odaberi i kupi
 
07:31 
09:15 
1h 44min 
5,70 EUR
 
Vilusi - Bijela
Odaberi i kupi
 
07:31 
09:05 
1h 34min 
4,85 EUR
 
Vilusi - Morinj
Odaberi i kupi
 
13:36 
14:33 
0h 57min 
4,85 EUR
 
Vilusi - Risan
Odaberi i kupi
 
15:36 
16:53 
1h 17min 
4,35 EUR
 
Vilusi - Risan
Odaberi i kupi
 
15:36 
17:00 
1h 24min 
4,85 EUR
 
Vilusi - Morinj
Odaberi i kupi
 
15:36 
17:10 
1h 34min 
5,70 EUR
 
Vilusi - Bijela
Odaberi i kupi
 
20:20 
21:15 
0h 55min 
4,35 EUR
 
Vilusi - Risan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari