Autobusno stajalište Veli Lošinj Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:12
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:02
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:02
Cres
Autotrans - Rijeka
15:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:02
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:02
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:02
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:02
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:02
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:02
Osor
Autotrans - Rijeka
15:02
Nerezine
Autotrans - Rijeka
15:02
Merag
Autotrans - Rijeka
15:02
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:02
Artatore
Autotrans - Rijeka
15:02
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:32
Artatore
Autotrans - Rijeka
19:32
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:32
Merag
Autotrans - Rijeka
19:32
Nerezine
Autotrans - Rijeka
19:32
Osor
Autotrans - Rijeka
19:32
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:32
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:32
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:32
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:32
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:32
Cres
Autotrans - Rijeka
19:32
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:15 
12:30 
7h 15min 
34,20 EUR
 
Veli Lošinj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(257,68 HRK)
 
05:15 
11:35 
6h 20min 
32,90 EUR
 
Veli Lošinj - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(247,89 HRK)
 
05:15 
09:32 
4h 17min 
21,30 EUR
 
Veli Lošinj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(160,48 HRK)
 
05:15 
09:04 
3h 49min 
21,20 EUR
 
Veli Lošinj - Opatija
Odaberi i kupi
 
(159,73 HRK)
 
05:15 
08:37 
3h 22min 
17,60 EUR
 
Veli Lošinj - Brseč
Odaberi i kupi
 
(132,61 HRK)
 
05:15 
06:57 
1h 42min 
9,10 EUR
 
Veli Lošinj - Cres
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
05:15 
06:04 
0h 49min 
6,60 EUR
 
Veli Lošinj - Belej
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
05:15 
05:52 
0h 37min 
5,80 EUR
 
Veli Lošinj - Osor
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
05:15 
05:47 
0h 32min 
5,40 EUR
 
Veli Lošinj - Nerezine
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
05:15 
05:40 
0h 25min 
4,60 EUR
 
Veli Lošinj - Čunski
Odaberi i kupi
 
(34,66 HRK)
 
05:15 
05:27 
0h 12min 
2,00 EUR
 
Veli Lošinj - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(15,07 HRK)
 
05:15 
06:21 
1h 6min 
8,70 EUR
 
Veli Lošinj - Martinšćica
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
05:15 
05:38 
0h 23min 
4,30 EUR
 
Veli Lošinj - Artatore
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
15:45 
16:08 
0h 23min 
4,30 EUR
 
Veli Lošinj - Artatore
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
15:45 
15:57 
0h 12min 
2,00 EUR
 
Veli Lošinj - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(15,07 HRK)
 
15:45 
18:25 
2h 40min 
16,50 EUR
 
Veli Lošinj - Valbiska
Odaberi i kupi
 
(124,32 HRK)
 
15:45 
17:49 
2h 4min 
11,40 EUR
 
Veli Lošinj - Merag
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
15:45 
16:13 
0h 28min 
4,60 EUR
 
Veli Lošinj - Čunski
Odaberi i kupi
 
(34,66 HRK)
 
15:45 
16:26 
0h 41min 
5,40 EUR
 
Veli Lošinj - Nerezine
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
15:45 
16:31 
0h 46min 
5,80 EUR
 
Veli Lošinj - Osor
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
15:45 
16:44 
0h 59min 
6,60 EUR
 
Veli Lošinj - Belej
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
15:45 
17:15 
1h 30min 
9,10 EUR
 
Veli Lošinj - Cres
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
15:45 
19:13 
3h 28min 
22,10 EUR
 
Veli Lošinj - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(166,51 HRK)
 
15:45 
19:36 
3h 51min 
21,30 EUR
 
Veli Lošinj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(160,48 HRK)
 
15:45 
21:25 
5h 40min 
32,90 EUR
 
Veli Lošinj - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(247,89 HRK)
 
15:45 
20:25 
4h 40min 
26,60 EUR
 
Veli Lošinj - Delnice
Odaberi i kupi
 
(200,42 HRK)
 
15:45 
22:20 
6h 35min 
34,20 EUR
 
Veli Lošinj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(257,68 HRK)
 
15:45 
18:57 
3h 12min 
20,40 EUR
 
Veli Lošinj - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(153,7 HRK)
 
15:45 
18:40 
2h 55min 
18,10 EUR
 
Veli Lošinj - Malinska
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
19:30 
19:42 
0h 12min 
2,00 EUR
 
Veli Lošinj - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(15,07 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: