Autobus Varaždin Umag

 
relacija:

Varaždin - Umag

prijevoz:

autobus

 
Autobusni prijevoz d.o.o.
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Umagu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Varaždin 
 
 
22:45
Novi Marof 
 
23:05 
23:05
Breznički Hum 
 
23:20 
23:20
Breznica 
 
23:25 
23:25
Sv. Ivan Zelina 
 
23:45 
23:45
Zagreb 
+1
00:15 
00:30
Karlovac 
+1
01:20 
01:20
Rijeka 
+1
03:15 
03:30
Opatija 
+1
03:50 
03:50
Labin 
+1
05:00 
05:00
Pula 
+1
05:45 
06:00
Rovinj 
+1
06:45 
06:45
Vrsar 
+1
07:15 
07:15
Poreč 
+1
07:35 
07:35
Novigrad 
+1
08:05 
08:05
Umag 
+1
08:30 
 
 
Sve linije na relaciji Varaždin - Umag
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
22:45 
08:30 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova