bus Varaždin Split - Autobusni prijevoz - Varaždin

 
relacija:
Varaždin - Split
prijevoz:
autobus   interni br.: 3817
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
osim:
01.11.2022.     Dan svih svetih
 
18.11.2022.     Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje
 
24.12.2022.    
 
25.12.2022.     Božić
 
26.12.2022.     Sveti Stjepan
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Varaždin 
 
 
09:30
Novi Marof 
 
09:55 
09:55
Zagreb 
 
10:55 
11:30
Karlovac 
 
12:20 
12:20
Slunj 
 
13:20 
13:20
Plitvička Jezera 
 
13:50 
13:50
Korenica 
 
14:00 
14:00
Gračac 
 
15:20 
15:20
Obrovac 
 
15:50 
15:50
Posedarje 
 
16:20 
16:20
Zadar 
 
16:40 
16:45
Sukošan 
 
17:00 
17:00
Biograd na moru (raskršće) 
 
17:15 
17:15
Pirovac 
 
17:40 
17:40
Vodice 
 
17:50 
17:50
Šibenik 
 
18:10 
18:15
Primošten 
 
18:50 
18:50
Rogoznica (raskršće) 
 
19:00 
19:00
Marina 
 
19:10 
19:10
Trogir 
 
19:25 
19:25
Split 
 
20:00 
 
 
 
 
Autobusni prijevoz d.o.o.