Autobusni kolodvor u Umagu

tel 1: 060 317 060 (naplatno/extra charge)
 
  -> Povoljan smještaj u Umagu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:45
Pula
FlixBus
08:53
Novigrad
Autotrans - Rijeka
08:53
Karigador
Autotrans - Rijeka
08:53
Križine
Autotrans - Rijeka
09:10
Trieste
FlixBus
10:10
Ljubljana
FlixBus
14:15
Pula
FlixBus
16:16
Križine
Autotrans - Rijeka
16:16
Bale
Autotrans - Rijeka
16:16
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
16:16
Karigador
Autotrans - Rijeka
16:16
Novigrad
Autotrans - Rijeka
16:16
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
16:16
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:16
Pula
Autotrans - Rijeka
18:35
Ljubljana
FlixBus
19:00
Beograd
Lasta - Beograd
19:27
Premantura
Arriva - Kranj
19:35
Ljubljana
FlixBus
20:10
Osijek
Panturist - Osijek
20:10
Đakovo
Panturist - Osijek
20:10
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
20:10
Buzet
Autotrans - Rijeka
20:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:10
Poreč
Autotrans - Rijeka
20:10
Novigrad
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:00 
09:10 
2h 10min 
 
 
Umag - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
08:06 
0h 6min 
20,00 HRK
 
Umag - Križine
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
08:00 
08:11 
0h 11min 
24,00 HRK
 
Umag - Lovrečica
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
 
08:00 
08:35 
0h 35min 
39,00 HRK
 
Umag - Tar
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
 
08:00 
08:41 
0h 41min 
5,60 EUR
 
Umag - Maj
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
08:00 
10:12 
2h 12min 
12,30 EUR
 
Umag - Sv. Marko
Odaberi i kupi
 
(92,67 HRK)
 
08:00 
09:11 
1h 11min 
6,70 EUR
 
Umag - Žbandaj
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
08:00 
10:30 
2h 30min 
86,00 HRK
 
Umag - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
 
08:00 
10:40 
2h 40min 
12,50 EUR
 
Umag - Pula
Odaberi i kupi
 
(94,18 HRK)
 
08:00 
10:18 
2h 18min 
10,20 EUR
 
Umag - Bale
Odaberi i kupi
 
(76,85 HRK)
 
08:00 
08:23 
0h 23min 
4,70 EUR
 
Umag - Novigrad
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
08:00 
08:49 
0h 49min 
5,90 EUR
 
Umag - Poreč
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
08:00 
09:41 
1h 41min 
10,90 EUR
 
Umag - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(82,13 HRK)
 
08:00 
09:36 
1h 36min 
10,20 EUR
 
Umag - Rovinjsko selo
Odaberi i kupi
 
(76,85 HRK)
 
09:00 
17:30 
8h 30min 
42,70 EUR
 
Umag - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(321,72 HRK)
 
09:00 
18:25 
9h 25min 
45,10 EUR
 
Umag - Osijek
Odaberi i kupi
 
(339,81 HRK)
 
09:00 
10:02 
1h 2min 
53,00 HRK
 
Umag - Buzet
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
 
09:00 
10:29 
1h 29min 
64,00 HRK
 
Umag - Roč
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
 
09:00 
11:18 
2h 18min 
14,10 EUR
 
Umag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(106,24 HRK)
 
09:00 
14:00 
5h 0min 
30,20 EUR
 
Umag - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(227,54 HRK)
 
09:00 
16:50 
7h 50min 
42,80 EUR
 
Umag - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(322,48 HRK)
 
09:00 
13:05 
4h 5min 
28,90 EUR
 
Umag - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(217,75 HRK)
 
09:00 
09:27 
0h 27min 
33,00 HRK
 
Umag - Krasica
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
11:25 
14:15 
2h 50min 
 
 
Umag - Ljubljana
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
19:27 
3h 7min 
 
 
Umag - Kranj
Odaberi i kupi
 
20:00 
03:45 
7h 45min 
36,40 EUR
 
Umag - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(274,26 HRK)
 
20:00 
04:35 
8h 35min 
39,60 EUR
 
Umag - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(298,37 HRK)
 
20:00 
01:05 
5h 5min 
30,20 EUR
 
Umag - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(227,54 HRK)
 
20:00 
22:25 
2h 25min 
14,80 EUR
 
Umag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(111,51 HRK)
 
20:00 
00:05 
4h 5min 
28,90 EUR
 
Umag - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(217,75 HRK)
 
 
 
 
odabir države: