Autobusni kolodvor Trogir

Kneza Trpimira 2
tel 1: +385 21 882 947
tel 2: +385 21 533 730
 
 
  -> Povoljan smještaj u Trogiru
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:30 
12:20 
6h 50min 
31,00 EUR
 
Trogir - Rijeka
Odaberi i kupi
 
05:30 
12:20 
6h 50min 
31,00 EUR
 
Trogir - Rijeka
Odaberi i kupi
 
05:30 
07:55 
2h 25min 
12,40 EUR
 
Trogir - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:30 
07:55 
2h 25min 
13,80 EUR
 
Trogir - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:30 
06:30 
1h 0min 
6,90 EUR
 
Trogir - Šibenik
Odaberi i kupi
 
05:30 
06:30 
1h 0min 
7,40 EUR
 
Trogir - Šibenik
Odaberi i kupi
 
05:30 
14:45 
9h 15min 
43,60 EUR
 
Trogir - Pula
Odaberi i kupi
 
05:30 
14:45 
9h 15min 
43,60 EUR
 
Trogir - Pula
Odaberi i kupi
 
05:30 
07:20 
1h 50min 
10,80 EUR
 
Trogir - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
05:30 
07:20 
1h 50min 
12,00 EUR
 
Trogir - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:45 
0h 45min 
2,40 EUR
 
Trogir - Split
Odaberi i kupi
 
07:45 
08:30 
0h 45min 
2,40 EUR
 
Trogir - Split
Odaberi i kupi
 
08:30 
14:15 
5h 45min 
24,00 EUR
 
Trogir - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:30 
10:30 
2h 0min 
10,00 EUR
 
Trogir - Benkovac
Odaberi i kupi
 
08:30 
09:40 
1h 10min 
6,00 EUR
 
Trogir - Šibenik
Odaberi i kupi
 
08:30 
08:53 
0h 23min 
2,00 EUR
 
Trogir - Rogoznica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
08:30 
09:00 
0h 30min 
3,00 EUR
 
Trogir - Primošten (raskršće)
Odaberi i kupi
 
09:30 
16:45 
7h 15min 
29,80 EUR
 
Trogir - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
09:30 
13:49 
4h 19min 
16,40 EUR
 
Trogir - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
09:30 
13:20 
3h 50min 
15,30 EUR
 
Trogir - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
09:30 
12:05 
2h 35min 
12,20 EUR
 
Trogir - Sv. Petar na moru
Odaberi i kupi
 
09:30 
11:46 
2h 16min 
10,70 EUR
 
Trogir - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
09:30 
11:42 
2h 12min 
9,90 EUR
 
Trogir - Drage
Odaberi i kupi
 
09:30 
11:25 
1h 55min 
8,90 EUR
 
Trogir - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
09:30 
09:50 
0h 20min 
4,20 EUR
 
Trogir - Podorljak
Odaberi i kupi
 
09:30 
12:59 
3h 29min 
14,10 EUR
 
Trogir - Murvica (gornja)
Odaberi i kupi
 
09:30 
09:36 
0h 6min 
2,60 EUR
 
Trogir - Seget Vranjica
Odaberi i kupi
 
09:30 
09:38 
0h 8min 
3,00 EUR
 
Trogir - Seget Poljica
Odaberi i kupi
 
09:30 
09:53 
0h 23min 
4,40 EUR
 
Trogir - Stupin Čeline
Odaberi i kupi
 
09:30 
09:57 
0h 27min 
4,70 EUR
 
Trogir - Zečevo
Odaberi i kupi
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:30
Split
Nomago - Ljubljana
05:30
Split
Brioni - Pula
06:45
Split
Hiems - Split
07:45
Split
Hiems - Split
08:30
Split
Samoborček - Samobor
09:15
Split
Hiems - Split
09:30
Split
Autotrans - Rijeka
09:30
Solin
Autotrans - Rijeka
09:34
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:34
Podorljak
Autotrans - Rijeka
09:34
Marina
Autotrans - Rijeka
09:34
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
09:34
Osijek
Autotrans - Rijeka
09:34
Đakovo
Autotrans - Rijeka
09:34
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
09:34
Brodarica
Autotrans - Rijeka
09:34
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
09:34
Primošten
Autotrans - Rijeka
09:34
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
09:34
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
09:34
Bibinje
Autotrans - Rijeka
09:34
Sukošan
Autotrans - Rijeka
09:34
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
09:34
Turanj
Autotrans - Rijeka
09:34
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
09:34
Drage
Autotrans - Rijeka
09:34
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:34
Zadar
Autotrans - Rijeka
09:34
Prosika
Autotrans - Rijeka
09:34
Pirovac
Autotrans - Rijeka
09:34
Vodice
Autotrans - Rijeka
09:34
Šibenik
Autotrans - Rijeka
12:01
Split
Autotrans - Rijeka
12:01
Solin
Autotrans - Rijeka
12:35
Split
AP - Varaždin
13:29
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
13:29
Orašac
Autotrans - Rijeka
13:29
Split
Autotrans - Rijeka
13:29
Ploče
Autotrans - Rijeka
13:29
Gradac
Autotrans - Rijeka
13:29
Makarska
Autotrans - Rijeka
13:29
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
13:29
Omiš
Autotrans - Rijeka
13:29
Slano
Autotrans - Rijeka
13:29
Solin
Autotrans - Rijeka
13:29
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Rogotin
Autotrans - Rijeka
13:29
Brist
Autotrans - Rijeka
13:29
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
13:29
Drvenik
Autotrans - Rijeka
13:29
Živogošće
Autotrans - Rijeka
13:29
Igrane
Autotrans - Rijeka
13:29
Podgora
Autotrans - Rijeka
13:29
Tučepi
Autotrans - Rijeka
13:29
Promajna
Autotrans - Rijeka
13:29
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
13:45
Split
Hiems - Split
13:45
Split
Samoborček - Samobor
14:15
Šibenik
Samoborček - Samobor
14:15
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:15
Rogoznica (raskršće)
Samoborček - Samobor
14:15
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
14:40
Tomislavgrad
Jelinak - Zagreb
14:40
Kupres
Jelinak - Zagreb
14:40
Bugojno
Jelinak - Zagreb
14:40
Zenica
Jelinak - Zagreb
14:40
Donji Vakuf
Jelinak - Zagreb
14:40
Maglaj
Jelinak - Zagreb
14:45
Split
Hiems - Split
15:20
Zadar
AP - Varaždin
15:20
Karlovac
AP - Varaždin
15:20
Zagreb
AP - Varaždin
15:20
Pirovac
AP - Varaždin
15:20
Vodice
AP - Varaždin
15:20
Varaždin
AP - Varaždin
15:20
Biograd na moru
AP - Varaždin
15:20
Plitvička Jezera
AP - Varaždin
15:45
Split
Hiems - Split
16:10
Šibenik
Samoborček - Samobor
16:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
16:10
Benkovac
Samoborček - Samobor
16:11
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:11
Drage
Autotrans - Rijeka
16:11
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
16:11
Turanj
Autotrans - Rijeka
16:11
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
16:11
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:11
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
16:11
Brodarica
Autotrans - Rijeka
16:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:11
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
16:11
Dramalj
Autotrans - Rijeka
16:11
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:11
Prosika
Autotrans - Rijeka
16:11
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:11
Pula
Autotrans - Rijeka
16:11
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:11
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:11
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:11
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:11
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
16:11
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:11
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
16:11
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
16:11
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
16:11
Žaborić
Autotrans - Rijeka
16:11
Šparadići
Autotrans - Rijeka
16:11
Posedarje
Autotrans - Rijeka
16:11
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
16:11
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
16:11
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
16:11
Senj
Autotrans - Rijeka
16:11
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:11
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:11
Marina
Autotrans - Rijeka
16:11
Podorljak
Autotrans - Rijeka
16:45
Split
Hiems - Split
17:00
Split
Samoborček - Samobor
17:31
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:31
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:31
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:31
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:31
Prosika
Autotrans - Rijeka
17:31
Brodarica
Autotrans - Rijeka
17:31
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
17:31
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:31
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:31
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
17:31
Turanj
Autotrans - Rijeka
17:31
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
17:31
Drage
Autotrans - Rijeka
17:31
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:31
Bibinje
Autotrans - Rijeka
17:31
Podorljak
Autotrans - Rijeka
17:31
Marina
Autotrans - Rijeka
17:31
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:31
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
19:25
Rogoznica (raskršće)
AP - Varaždin
19:25
Plitvička Jezera
AP - Varaždin
19:25
Marina
AP - Varaždin
19:25
Biograd na moru
AP - Varaždin
19:25
Varaždin
AP - Varaždin
19:25
Vodice
AP - Varaždin
19:25
Primošten
AP - Varaždin
19:25
Pirovac
AP - Varaždin
19:25
Šibenik
AP - Varaždin
19:25
Zadar
AP - Varaždin
19:25
Zagreb
AP - Varaždin
19:25
Karlovac
AP - Varaždin
19:31
Split
Autotrans - Rijeka
19:31
Solin
Autotrans - Rijeka
20:03
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Marina
Autotrans - Rijeka
20:03
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:03
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
20:03
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:03
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Senj
Autotrans - Rijeka
20:03
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
20:03
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
20:03
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
20:03
Posedarje
Autotrans - Rijeka
20:03
Šparadići
Autotrans - Rijeka
20:03
Žaborić
Autotrans - Rijeka
20:03
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
20:03
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
20:03
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
20:03
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:03
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
20:03
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Karlobag
Autotrans - Rijeka
20:03
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:03
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:03
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:03
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:03
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:03
Drage
Autotrans - Rijeka
20:03
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:03
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:03
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
20:03
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:03
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:03
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:03
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:03
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:03
Prosika
Autotrans - Rijeka
20:03
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:03
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:03
Vodice
Autotrans - Rijeka
20:03
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:30
Pula
Brioni - Pula
20:30
Pula
Nomago - Ljubljana
20:30
Rijeka
Brioni - Pula
20:30
Rijeka
Nomago - Ljubljana
20:30
Zadar
Brioni - Pula
20:30
Zadar
Nomago - Ljubljana
20:30
Šibenik
Brioni - Pula
20:30
Šibenik
Nomago - Ljubljana
20:30
Biograd na moru
Brioni - Pula
20:30
Biograd na moru
Nomago - Ljubljana
22:10
Rogoznica (raskršće)
Samoborček - Samobor
22:10
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
22:10
Šibenik
Samoborček - Samobor
22:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
 
odabir države:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja