Autobusno stajalište Tirana Albanija

Direktni polasci prema Tirani aerodrom.
 
Linije s presjedanjem prema Draču i Ulcinju.
 
  -> Povoljan smještaj u Tirani
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
01:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
02:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
03:00
Priština
Albani Tours - Ferizaj
03:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
04:00
Skopje
Ido Tours - Tetovo
04:30
Skopje
Drita Travel - Tirana
04:30
Skopje
Drita Travel - Tirana
04:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
05:30
Split
Hafet-Tours - Tetovo
05:30
Dubrovnik
Hafet-Tours - Tetovo
05:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
06:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
07:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
08:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
09:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
10:00
Priština
Kabashi Tours - Prizren
10:00
Prizren
Kabashi Tours - Prizren
10:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
11:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
12:15
Budva
Drita Travel - Tirana
12:15
Budva
MS Tours/Drita Travel
12:15
Podgorica
MS Tours/Drita Travel
12:15
Podgorica
Drita Travel - Tirana
12:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
13:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
13:50
Budva
Old Town Travel - Tirana
13:50
Kotor
Old Town Travel - Tirana
13:50
Budva
Old Town Travel - Tirana
13:50
Kotor
Old Town Travel - Tirana
13:50
Podgorica
Old Town Travel - Tirana
13:50
Podgorica
Old Town Travel - Tirana
14:30
Skopje
Ido Tours - Tetovo
14:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
15:30
Skopje
Ido Tours - Tetovo
15:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
16:20
Skopje
Hak Bus - Tetovo
16:40
Kotor
Jadran expres - Kotor
16:40
Budva
Jadran expres - Kotor
16:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
16:40
Podgorica
Jadran expres - Kotor
16:45
Priština
Albani Tours - Ferizaj
17:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
18:30
Priština
Arbeni Tours - Ferizaj
18:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
19:15
Podgorica
Drita Travel - Tirana
19:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
19:45
Priština
Tirana Metropol - Tirana
20:00
Ohrid
Nela Travel - Tirana
20:15
Podgorica
Drita Travel - Tirana
20:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
21:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
22:00
Prizren
Kabashi Tours - Prizren
22:00
Priština
Kabashi Tours - Prizren
22:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
23:00
Priština
Kei Reisen - Priština
23:40
Tirana aerodrom
Luna Travel - Tirana
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:00 
00:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
01:00 
01:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
02:00 
02:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
03:00 
03:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
04:00 
04:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
05:00 
05:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
05:45 
09:30 
3h 45min 
15,00 EUR
 
Tirana - Priština
Odaberi i kupi
 
06:00 
10:00 
4h 0min 
15,00 EUR
 
Tirana - Priština
Odaberi i kupi
 
06:00 
09:10 
3h 10min 
16,50 EUR
 
Tirana - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
15,00 EUR
 
Tirana - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
07:00 
07:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
08:00 
08:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
08:00 
11:00 
3h 0min 
19,50 EUR
 
Tirana - Ohrid
Odaberi i kupi
 
08:00 
12:00 
4h 0min 
21,50 EUR
 
Tirana - Ohrid
Odaberi i kupi
 
08:00 
12:00 
4h 0min 
17,00 EUR
 
Tirana - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:00 
12:00 
4h 0min 
18,50 EUR
 
Tirana - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:00 
13:30 
5h 30min 
24,00 EUR
 
Tirana - Budva
Odaberi i kupi
 
08:00 
14:00 
6h 0min 
27,00 EUR
 
Tirana - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:00 
15:30 
7h 30min 
21,50 EUR
 
Tirana - Skopje
Odaberi i kupi
 
08:00 
15:20 
7h 20min 
21,50 EUR
 
Tirana - Skopje
Odaberi i kupi
 
08:00 
13:30 
5h 30min 
25,50 EUR
 
Tirana - Budva
Odaberi i kupi
 
08:00 
16:00 
8h 0min 
20,00 EUR
 
Tirana - Skopje
Odaberi i kupi
 
08:00 
14:00 
6h 0min 
28,50 EUR
 
Tirana - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:00 
17:40 
8h 40min 
21,50 EUR
 
Tirana - Skopje
Odaberi i kupi
 
09:00 
12:00 
3h 0min 
16,50 EUR
 
Tirana - Prizren
Odaberi i kupi
 
09:00 
14:00 
5h 0min 
15,00 EUR
 
Tirana - Priština
Odaberi i kupi
 
09:00 
09:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
10:00 
10:40 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Tirana - Tirana aerodrom
Odaberi i kupi
 
10:15 
19:00 
8h 45min 
28,00 EUR
 
Tirana - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
BeratDračElbasanGjirokastraKoplikLezheSarandaSkadarThethTiranaVlora