Autobusno stajalište Sveti Stefan Crna Gora

Direktni polasci prema Sutomoru,  Baru,  Kotoru i Podgorici.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:46
Bar
Zejdin - Ulcinj
07:46
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
08:45
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
08:45
Bar
Zejdin - Ulcinj
09:42
Bar
Trik Travel - Cetinje
09:42
Sutomore
Trik Travel - Cetinje
09:49
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
10:07
Bar
Smart Travel - Budva
10:07
Sutomore
Smart Travel - Budva
10:39
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
12:11
Bar
Magic Line - Cetinje
12:11
Sutomore
Magic Line - Cetinje
12:39
Kotor
Zejdin - Ulcinj
13:15
Kotor
Zejdin - Ulcinj
13:37
Bar
Dangrad - Danilovgrad
13:37
Sutomore
Dangrad - Danilovgrad
13:40
Podgorica
Nikšić prevoz - Nikšić
14:25
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
15:21
Bar
Krivokapić Tours - Herceg Novi
15:21
Sutomore
Krivokapić Tours - Herceg Novi
16:10
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
16:26
Bar
Nikšić prevoz - Nikšić
16:26
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
17:00
Kotor
Nikšić prevoz - Nikšić
17:21
Bar
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:21
Sutomore
Krivokapić Tours - Herceg Novi
18:25
Sutomore
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:25
Bar
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:32
Kotor
Trik Travel - Cetinje
19:27
Kotor
Lalatović Travel - Budva
19:30
Bar
Lalatović Travel - Budva
19:30
Sutomore
Lalatović Travel - Budva
21:10
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
21:10
Bar
Nikšić prevoz - Nikšić
22:27
Bar
Lalatović Travel - Budva
22:27
Sutomore
Lalatović Travel - Budva
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:46 
08:44 
0h 58min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:05 
09:07 
1h 2min 
4,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
08:05 
08:46 
0h 41min 
3,35 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
08:45 
09:45 
1h 0min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:42 
11:05 
1h 23min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:49 
10:30 
0h 41min 
4,85 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
09:49 
11:16 
1h 27min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
10:39 
11:30 
0h 51min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
10:39 
11:15 
0h 36min 
4,85 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:30 
12:13 
0h 43min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:30 
12:30 
1h 0min 
6,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
12:39 
13:31 
0h 52min 
4,85 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
12:39 
13:20 
0h 41min 
3,85 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:15 
13:45 
0h 30min 
3,85 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:15 
14:00 
0h 45min 
4,85 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
13:37 
14:50 
1h 13min 
5,85 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
13:40 
14:15 
0h 35min 
4,35 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:40 
14:30 
0h 50min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
14:25 
15:25 
1h 0min 
6,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
14:25 
15:10 
0h 45min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
15:09 
15:37 
0h 28min 
3,85 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
15:09 
15:54 
0h 45min 
4,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
15:21 
16:45 
1h 24min 
5,85 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
16:10 
16:46 
0h 36min 
4,35 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
16:10 
17:00 
0h 50min 
4,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
16:26 
18:15 
1h 49min 
7,20 EUR
 
Sveti Stefan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
17:00 
17:40 
0h 40min 
4,35 EUR
 
Sveti Stefan - Sutomore
Odaberi i kupi
 
17:00 
17:57 
0h 57min 
5,35 EUR
 
Sveti Stefan - Bar
Odaberi i kupi
 
17:21 
18:42 
1h 21min 
5,85 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
18:25 
19:30 
1h 5min 
7,35 EUR
 
Sveti Stefan - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari