Autobusno stajalište Stara Jošava Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:12
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
06:51
Našice
Autotrans - Rijeka
06:51
Feričanci
Autotrans - Rijeka
09:53
Feričanci
Autotrans - Rijeka
09:53
Našice
Autotrans - Rijeka
12:22
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
13:48
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
18:07
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
19:08
Našice
Autotrans - Rijeka
19:08
Feričanci
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:12 
06:35 
0h 23min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Našice
Odaberi i kupi
 
06:12 
06:31 
0h 19min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Martin
Odaberi i kupi
 
06:51 
07:00 
0h 9min 
1,50 EUR
 
Stara Jošava - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
09:53 
10:00 
0h 7min 
1,50 EUR
 
Stara Jošava - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
12:22 
12:38 
0h 16min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Martin
Odaberi i kupi
 
12:22 
12:42 
0h 20min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Našice
Odaberi i kupi
 
13:48 
14:12 
0h 24min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Našice
Odaberi i kupi
 
13:48 
14:08 
0h 20min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Martin
Odaberi i kupi
 
18:07 
18:23 
0h 16min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Martin
Odaberi i kupi
 
18:07 
18:27 
0h 20min 
3,80 EUR
 
Stara Jošava - Našice
Odaberi i kupi
 
19:08 
19:15 
0h 7min 
1,50 EUR
 
Stara Jošava - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: