autobus Split Zagreb - SAMOBORČEK - Samobor

 
Split - Zagreb
 
interni broj: 4124
način prijevoza: autobus
prijevoznik: SAMOBORČEK - Samobor
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub - ned - pra -
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
08:00
Trogir 
08:30 
08:30
Rogoznica (magistrala) 
08:53 
08:53
Primošten (magistrala) 
09:00 
09:00
Šibenik 
09:40 
09:40
Stankovci 
10:10 
10:10
Benkovac 
10:30 
10:30
Zagreb 
14:15