bus Split Osijek - Slavonija bus - Velika Kopanica

 
relacija:
Split - Osijek
prijevoz:
autobus   interni br.: 8316
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
osim:
24.12.2022.    
 
25.12.2022.     Božić
 
26.12.2022.     Sveti Stjepan
 
27.12.2022.    
 
31.12.2022.    
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Split 
 
 
19:00
Stankovci 
 
20:25 
20:25
Polača 
 
20:45 
20:45
Biograd na moru (raskršće) 
 
21:05 
21:05
Sveti Filip i Jakov 
 
21:07 
21:07
Sukošan 
 
21:20 
21:20
Bibinje 
 
21:24 
21:24
Zadar 
 
21:35 
22:00
Poličnik 
 
22:20 
22:20
Bosiljevo 
+1
00:45 
00:45
Zagreb 
+1
01:45 
02:00
Novska 
+1
03:20 
03:20
Slavonski Brod 
+1
04:30 
04:35
Bukovlje 
+1
04:45 
04:45
Garčin 
+1
04:53 
04:53
Andrijevci 
+1
05:01 
05:01
Vrpolje 
+1
05:09 
05:09
Đakovo 
+1
05:20 
05:20
Osijek 
+1
06:00