bus Split Osijek - Autoprometno poduzeće - Požega

 
relacija:
Split - Osijek
prijevoz:
autobus   interni br.: 8315
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 30.06.
 
01.09. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Split 
 
 
19:00
Trogir 
 
19:30 
19:30
Marina 
 
19:45 
19:45
Šibenik 
 
20:36 
20:40
Vodice 
 
20:52 
20:52
Tisno (raskršće) 
 
21:01 
21:01
Biograd na moru 
 
21:32 
21:32
Zadar 
 
22:15 
22:15
Zagreb 
+1
02:10 
02:30
Nova Gradiška 
+1
04:20 
04:20
Slavonski Brod 
+1
05:05 
05:05
Đakovo 
+1
06:10 
06:10
Osijek 
+1
06:30 
 
 
 
 
Autoprometno poduzeće d.d. iz Požege (skraćeno APP d.d.) je član Arriva grupe.