Autobusni kolodvor Split vozni red

Obala kneza Domagoja 12
tel 1: 060 327 777 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 21 338 469
radno vrijeme: 5:30 - 22:00
 
Blizina gradske luke i željezničkog kolodvora omogućava autobusnom kolodvoru Split odličnu povezanost te lagan transfer putnika. Autobusnim linijama "2", "37" i "38" kolodvor je povezan sa zračnom lukom.

autobus Split Zagreb
autobus Split Sinj
autobus Split Zadar
autobus Split Šibenik
autobus Split Dubrovnik
autobus Split Mostar
autobus Split Makarska
autobus Split Rijeka
autobus Split Imotski
autobus Split Sarajevo
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
01:00 
07:00 
6h 0min 
25,00 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
01:00 
03:30 
2h 30min 
17,30 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
01:00 
03:21 
2h 21min 
15,40 EUR
 
Split - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
01:00 
07:05 
6h 5min 
23,00 EUR
 
Split - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
01:00 
05:55 
4h 55min 
19,50 EUR
 
Split - Korčula
Odaberi i kupi
 
01:00 
05:05 
4h 5min 
19,10 EUR
 
Split - Orebić (ferry port)
Odaberi i kupi
 
01:00 
03:12 
2h 12min 
15,40 EUR
 
Split - Rogotin
Odaberi i kupi
 
01:00 
06:55 
5h 55min 
22,30 EUR
 
Split - Blato
Odaberi i kupi
 
01:00 
06:40 
5h 40min 
21,70 EUR
 
Split - Smokvica
Odaberi i kupi
 
01:00 
06:35 
5h 35min 
30,70 EUR
 
Split - Čara
Odaberi i kupi
 
01:00 
06:20 
5h 20min 
20,90 EUR
 
Split - Pupnat
Odaberi i kupi
 
01:00 
06:05 
5h 5min 
20,30 EUR
 
Split - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
01:00 
05:40 
4h 40min 
19,50 EUR
 
Split - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
01:00 
04:40 
3h 40min 
18,90 EUR
 
Split - Potomje
Odaberi i kupi
 
01:00 
04:25 
3h 25min 
18,80 EUR
 
Split - Janjina
Odaberi i kupi
 
01:00 
03:55 
2h 55min 
18,70 EUR
 
Split - Putniković
Odaberi i kupi
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
25,00 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
02:00 
04:30 
2h 30min 
11,00 EUR
 
Split - Gospić
Odaberi i kupi
 
03:45 
06:15 
2h 30min 
11,00 EUR
 
Split - Metković
Odaberi i kupi
 
03:45 
08:00 
4h 15min 
14,00 EUR
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
05:00 
06:30 
1h 30min 
8,90 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
05:00 
06:30 
1h 30min 
8,90 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
05:00 
07:55 
2h 55min 
15,90 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:00 
07:55 
2h 55min 
15,90 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:00 
12:50 
7h 50min 
35,70 EUR
 
Split - Opatija
Odaberi i kupi
 
05:00 
12:55 
7h 55min 
35,70 EUR
 
Split - Opatija
Odaberi i kupi
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
44,90 EUR
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
44,90 EUR
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
4,50 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
4,50 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
01:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
01:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
01:00
Pula
Autotrans - Rijeka
01:00
Zadar
Autotrans - Rijeka
01:00
Rovinj
Autotrans - Rijeka
01:00
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
01:00
Osijek
Autotrans - Rijeka
01:00
Đakovo
Autotrans - Rijeka
01:00
Korčula
Autotrans - Rijeka
01:00
Rogotin
Autotrans - Rijeka
01:00
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
01:00
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
01:00
Blato
Autotrans - Rijeka
01:00
Smokvica
Autotrans - Rijeka
01:00
Pupnat
Autotrans - Rijeka
01:00
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
01:00
Orebić (ferry port)
Autotrans - Rijeka
01:00
Potomje
Autotrans - Rijeka
01:00
Janjina
Autotrans - Rijeka
01:00
Putniković
Autotrans - Rijeka
01:00
Čara
Autotrans - Rijeka
01:00
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
02:00
Metković
Samoborček - Samobor
02:00
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
03:45
Zagreb
Samoborček - Samobor
03:45
Gospić
Samoborček - Samobor
06:45
Trogir
Hiems - Split
07:15
Omiš
Promet Makarska - Makarska
07:15
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
07:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
07:15
Mimice
Promet Makarska - Makarska
07:15
Promajna
Promet Makarska - Makarska
07:15
Stanići
Promet Makarska - Makarska
07:15
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
07:15
Ruskamen
Promet Makarska - Makarska
07:15
Lokva Rogoznica
Promet Makarska - Makarska
07:15
Marušići
Promet Makarska - Makarska
08:00
Podaca
Promet Makarska - Makarska
08:00
Brist
Promet Makarska - Makarska
08:00
Ruskamen
Promet Makarska - Makarska
08:00
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
08:00
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
08:00
Podgora (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
08:00
Promajna
Promet Makarska - Makarska
08:00
Mimice
Promet Makarska - Makarska
08:00
Podgora
Promet Makarska - Makarska
08:00
Igrane
Promet Makarska - Makarska
08:00
Drvenik
Promet Makarska - Makarska
08:00
Zaostrog
Promet Makarska - Makarska
08:00
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:00
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
08:00
Gradac
Promet Makarska - Makarska
08:00
Ploče
Promet Makarska - Makarska
08:00
Omiš
Promet Makarska - Makarska
08:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Poličnik
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Sukošan
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Đakovo
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Slavonski Brod
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Sveti Filip i Jakov
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:30
Trogir
Hiems - Split
08:50
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
08:50
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:50
Omiš
Promet Makarska - Makarska
08:50
Mimice
Promet Makarska - Makarska
08:50
Promajna
Promet Makarska - Makarska
08:50
Stanići
Promet Makarska - Makarska
08:50
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
08:50
Ruskamen
Promet Makarska - Makarska
08:50
Lokva Rogoznica
Promet Makarska - Makarska
08:50
Marušići
Promet Makarska - Makarska
10:05
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
10:05
Drage
Autotrans - Rijeka
10:05
Bibinje
Autotrans - Rijeka
10:05
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
10:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:05
Seget
Autotrans - Rijeka
10:05
Đakovo
Autotrans - Rijeka
10:05
Osijek
Autotrans - Rijeka
10:05
Podorljak
Autotrans - Rijeka
10:05
Marina
Autotrans - Rijeka
10:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:05
Solin
Autotrans - Rijeka
10:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
10:05
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
10:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
10:05
Turanj
Autotrans - Rijeka
10:05
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
10:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
10:05
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
10:05
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
10:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
10:05
Brodarica
Autotrans - Rijeka
10:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
10:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
10:05
Prosika
Autotrans - Rijeka
10:10
Zadar
Antonio tours - Pag
10:10
Pag
Antonio tours - Pag
10:10
Novalja
Antonio tours - Pag
10:10
Kolan
Antonio tours - Pag
10:40
Međugorje
Globtour - Međugorje
10:40
Mostar
Globtour - Međugorje
10:40
Ljubuški
Globtour - Međugorje
10:40
Mostar zapad
Globtour - Međugorje
10:40
Mostar Katedrala
Globtour - Međugorje
10:45
Stanići
Promet Makarska - Makarska
10:45
Marušići
Promet Makarska - Makarska
10:45
Lokva Rogoznica
Promet Makarska - Makarska
10:45
Ruskamen
Promet Makarska - Makarska
10:45
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
10:45
Promajna
Promet Makarska - Makarska
10:45
Mimice
Promet Makarska - Makarska
10:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
10:45
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
10:45
Omiš
Promet Makarska - Makarska
11:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:45
Skradin
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
12:15
Lokva Rogoznica
Promet Makarska - Makarska
12:15
Ruskamen
Promet Makarska - Makarska
12:15
Marušići
Promet Makarska - Makarska
12:15
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
12:15
Stanići
Promet Makarska - Makarska
12:15
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
12:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
12:15
Omiš
Promet Makarska - Makarska
12:15
Mimice
Promet Makarska - Makarska
12:15
Promajna
Promet Makarska - Makarska
12:23
Drvenik
Autotrans - Rijeka
12:23
Orašac
Autotrans - Rijeka
12:23
Trsteno
Autotrans - Rijeka
12:23
Slano
Autotrans - Rijeka
12:23
Makarska
Autotrans - Rijeka
12:23
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
12:23
Omiš
Autotrans - Rijeka
12:23
Dugi Rat
Autotrans - Rijeka
12:23
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
12:23
Ploče
Autotrans - Rijeka
12:23
Gradac
Autotrans - Rijeka
12:23
Podgora
Autotrans - Rijeka
12:23
Tučepi
Autotrans - Rijeka
12:23
Promajna
Autotrans - Rijeka
12:23
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
12:23
Dubac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:23
Mimice
Autotrans - Rijeka
12:23
Ruskamen
Autotrans - Rijeka
12:23
Krvavice
Autotrans - Rijeka
12:23
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:23
Baćina
Autotrans - Rijeka
12:23
Rogotin
Autotrans - Rijeka
12:23
Brist
Autotrans - Rijeka
12:23
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
12:23
Drvenik
Autotrans - Rijeka
12:23
Duba
Autotrans - Rijeka
12:23
Živogošće
Autotrans - Rijeka
12:23
Igrane
Autotrans - Rijeka
12:23
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
12:23
Doli
Autotrans - Rijeka
12:50
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
13:05
Zadar
Antonio tours - Pag
13:05
Pag
Antonio tours - Pag
13:05
Kolan
Antonio tours - Pag
13:05
Novalja
Antonio tours - Pag
13:15
Promajna
Promet Makarska - Makarska
13:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
13:15
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
13:15
Omiš
Promet Makarska - Makarska
13:15
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
13:30
Kupres
Globtour - Međugorje
13:30
Bugojno
Globtour - Međugorje
13:30
Donji Vakuf
Globtour - Međugorje
13:30
Sarajevo
Globtour - Međugorje
13:30
Livno
Globtour - Međugorje
13:30
Kiseljak
Globtour - Međugorje
13:30
Vitez
Globtour - Međugorje
13:30
Travnik
Globtour - Međugorje
14:10
Travnik
Jelinak - Zagreb
14:10
Vitez
Jelinak - Zagreb
14:10
Maglaj
Jelinak - Zagreb
14:10
Usora
Jelinak - Zagreb
14:10
Donji Vakuf
Jelinak - Zagreb
14:10
Zenica
Jelinak - Zagreb
14:10
Bugojno
Jelinak - Zagreb
14:10
Tomislavgrad
Jelinak - Zagreb
14:10
Žepče
Jelinak - Zagreb
14:10
Kupres
Jelinak - Zagreb
14:45
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
14:45
Rogoznica (raskršće)
Samoborček - Samobor
14:45
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:45
Trogir
Hiems - Split
14:45
Trogir
Samoborček - Samobor
14:45
Šibenik
Samoborček - Samobor
15:45
Trogir
Hiems - Split
16:00
Sukošan
AP - Varaždin
16:00
Šibenik
AP - Varaždin
16:00
Pirovac
AP - Varaždin
16:00
Vodice
AP - Varaždin
16:00
Zagreb
AP - Varaždin
16:00
Karlovac
AP - Varaždin
16:00
Zadar
AP - Varaždin
16:00
Gračac
AP - Varaždin
16:00
Varaždin
AP - Varaždin
16:00
Biograd na moru
AP - Varaždin
16:00
Plitvička Jezera
AP - Varaždin
16:00
Slunj
AP - Varaždin
16:40
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
16:40
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:40
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
16:40
Turanj
Autotrans - Rijeka
16:40
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:40
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:40
Povile
Autotrans - Rijeka
16:40
Senj
Autotrans - Rijeka
16:40
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:40
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:40
Posedarje
Autotrans - Rijeka
16:40
Solin
Autotrans - Rijeka
16:40
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:40
Marina
Autotrans - Rijeka
16:40
Podorljak
Autotrans - Rijeka
16:40
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:40
Dramalj
Autotrans - Rijeka
16:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:40
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
16:40
Šmrika
Autotrans - Rijeka
16:40
Pula
Autotrans - Rijeka
16:40
Labin
Autotrans - Rijeka
16:40
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:40
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:40
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:40
Bale
Autotrans - Rijeka
16:40
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:40
Prosika
Autotrans - Rijeka
16:40
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:40
Brodarica
Autotrans - Rijeka
16:40
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:40
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:40
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
16:40
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
16:40
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
16:40
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
16:40
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
16:40
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
16:40
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
16:40
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
16:40
Žaborić
Autotrans - Rijeka
16:40
Šparadići
Autotrans - Rijeka
16:40
Bilo
Autotrans - Rijeka
16:40
Dolac
Autotrans - Rijeka
16:40
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
16:40
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
16:40
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
16:40
Drage
Autotrans - Rijeka
16:40
Valbruna
Autotrans - Rijeka
16:40
Kalić
Autotrans - Rijeka
16:40
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
16:45
Trogir
Hiems - Split
16:50
Trogir
Samoborček - Samobor
16:50
Šibenik
Samoborček - Samobor
16:50
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
16:50
Zagreb
Samoborček - Samobor
16:50
Benkovac
Samoborček - Samobor
17:00
Zenica
TransTurist - Tuzla
17:00
Donji Vakuf
TransTurist - Tuzla
17:00
Bugojno
TransTurist - Tuzla
17:00
Travnik
TransTurist - Tuzla
17:00
Livno
TransTurist - Tuzla
17:00
Tuzla
TransTurist - Tuzla
17:00
Žepče
TransTurist - Tuzla
17:00
Kupres
TransTurist - Tuzla
17:45
Lokva Rogoznica
Promet Makarska - Makarska
17:45
Marušići
Promet Makarska - Makarska
17:45
Brela (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
17:45
Promajna
Promet Makarska - Makarska
17:45
Mimice
Promet Makarska - Makarska
17:45
Omiš
Promet Makarska - Makarska
17:45
Baška Voda
Promet Makarska - Makarska
17:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
17:45
Trogir
Hiems - Split
18:00
Konjic
Centrotrans - Sarajevo
18:00
Mostar
Centrotrans - Sarajevo
18:00
Čapljina
Centrotrans - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:02
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:02
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:02
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
18:02
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
18:02
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:02
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:02
Podorljak
Autotrans - Rijeka
18:02
Marina
Autotrans - Rijeka
18:02
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:02
Solin
Autotrans - Rijeka
18:02
Primošten
Autotrans - Rijeka
18:02
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:02
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:02
Brodarica
Autotrans - Rijeka
18:02
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:02
Prosika
Autotrans - Rijeka
18:02
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:02
Drage
Autotrans - Rijeka
18:02
Bibinje
Autotrans - Rijeka
18:02
Seget
Autotrans - Rijeka
18:02
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
18:02
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:30
Split aerodrom
Pleso Prijevoz - Zagreb
18:30
Podgora (raskršće)
Promet Makarska - Makarska
18:30
Podaca
Promet Makarska - Makarska
18:30
Brist
Promet Makarska - Makarska
18:30
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
18:30
Zaton Veli
Promet Makarska - Makarska
18:30
Dubrovnik
Promet Makarska - Makarska
18:30
Ploče
Promet Makarska - Makarska
18:30
Gradac
Promet Makarska - Makarska
18:30
Slano
Promet Makarska - Makarska
18:30
Trsteno
Promet Makarska - Makarska
18:30
Zaostrog
Promet Makarska - Makarska
18:30
Drvenik
Promet Makarska - Makarska
18:30
Igrane
Promet Makarska - Makarska
18:30
Podgora
Promet Makarska - Makarska
19:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
19:45
Skradin
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
19:45
Dugopolje
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
20:00
Zadar
AP - Varaždin
20:00
Zagreb
AP - Varaždin
20:00
Karlovac
AP - Varaždin
20:00
Šibenik
AP - Varaždin
20:00
Vodice
AP - Varaždin
20:00
Pirovac
AP - Varaždin
20:00
Primošten
AP - Varaždin
20:00
Marina
AP - Varaždin
20:00
Trogir
AP - Varaždin
20:00
Sukošan
AP - Varaždin
20:00
Gračac
AP - Varaždin
20:00
Rogoznica (raskršće)
AP - Varaždin
20:00
Biograd na moru
AP - Varaždin
20:00
Plitvička Jezera
AP - Varaždin
20:00
Slunj
AP - Varaždin
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:00
Novi Marof
AP - Varaždin
20:36
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
20:36
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:36
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:36
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:36
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:36
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:36
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:36
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:36
Senj
Autotrans - Rijeka
20:36
Povile
Autotrans - Rijeka
20:36
Posedarje
Autotrans - Rijeka
20:36
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:36
Karlobag
Autotrans - Rijeka
20:36
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Solin
Autotrans - Rijeka
20:36
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:36
Marina
Autotrans - Rijeka
20:36
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:36
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:36
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:36
Vodice
Autotrans - Rijeka
20:36
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:36
Prosika
Autotrans - Rijeka
20:36
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:36
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:36
Šmrika
Autotrans - Rijeka
20:36
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:36
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:36
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:36
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Drage
Autotrans - Rijeka
20:36
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
20:36
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Kalić
Autotrans - Rijeka
20:36
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
20:36
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
20:36
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
20:36
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
20:36
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
20:36
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
20:36
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
20:36
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
20:36
Dolac
Autotrans - Rijeka
20:36
Bilo
Autotrans - Rijeka
20:36
Šparadići
Autotrans - Rijeka
20:36
Žaborić
Autotrans - Rijeka
20:36
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
20:36
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
20:36
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
20:50
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
21:00
Rijeka
Brioni - Pula
21:00
Rijeka
Nomago - Ljubljana
21:00
Kraljevica
Brioni - Pula
21:00
Crikvenica
Brioni - Pula
21:00
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
21:00
Zadar
Brioni - Pula
21:00
Zadar
Nomago - Ljubljana
21:00
Šibenik
Nomago - Ljubljana
21:00
Šibenik
Brioni - Pula
21:00
Opatija
Brioni - Pula
21:00
Opatija
Nomago - Ljubljana
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:00
Pula
Nomago - Ljubljana
21:00
Senj
Brioni - Pula
21:00
Senj
Nomago - Ljubljana
21:00
Starigrad Paklenica
Nomago - Ljubljana
21:00
Starigrad Paklenica
Brioni - Pula
21:00
Trogir
Nomago - Ljubljana
21:00
Trogir
Brioni - Pula
21:00
Biograd na moru
Brioni - Pula
21:00
Biograd na moru
Nomago - Ljubljana
21:15
Zagreb
Croatia bus/Globtour/Jadran express
22:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:40
Trogir
Samoborček - Samobor
22:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
22:40
Rogoznica (raskršće)
Samoborček - Samobor
22:40
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
 
odabir države:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja