Autobusno stajalište Smokvica Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Smokvici
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:50
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
05:50
Blato
Autotrans - Rijeka
06:40
Korčula
Autotrans - Rijeka
06:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
06:40
Zadar
Autotrans - Rijeka
06:40
Split
Autotrans - Rijeka
06:55
Blato
Autotrans - Rijeka
06:55
Blato
Autotrans - Rijeka
06:55
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
06:55
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
07:30
Korčula
Autotrans - Rijeka
10:25
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
10:25
Blato
Autotrans - Rijeka
10:55
Korčula
Autotrans - Rijeka
12:55
Korčula
Autotrans - Rijeka
14:10
Blato
Autotrans - Rijeka
14:10
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
14:50
Korčula
Autotrans - Rijeka
15:50
Korčula
Autotrans - Rijeka
16:25
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
16:25
Blato
Autotrans - Rijeka
19:10
Korčula
Autotrans - Rijeka
19:10
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
20:40
Blato
Autotrans - Rijeka
20:40
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:50 
09:55 
4h 5min 
14,90 EUR
 
Smokvica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(112,26 HRK)
 
05:50 
06:35 
0h 45min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:40 
06:55 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
06:40 
07:05 
0h 25min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
06:55 
07:35 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:55 
08:02 
1h 7min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:55 
08:02 
1h 7min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:55 
07:45 
0h 50min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:55 
07:45 
0h 50min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:30 
08:00 
0h 30min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:30 
08:00 
0h 30min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:30 
07:40 
0h 10min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:30 
07:40 
0h 10min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:30 
07:50 
0h 20min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
10:25 
11:05 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
10:55 
11:10 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
10:55 
11:20 
0h 25min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
12:55 
13:20 
0h 25min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
12:55 
13:10 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
14:10 
14:50 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
14:50 
15:15 
0h 25min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
14:50 
15:05 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
15:50 
16:05 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
15:50 
16:15 
0h 25min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
16:25 
17:05 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
19:10 
19:35 
0h 25min 
3,90 EUR
 
Smokvica - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
19:10 
19:25 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Smokvica - Blato
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
20:40 
03:30 
6h 50min 
30,70 EUR
 
Smokvica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(231,31 HRK)
 
20:40 
07:00 
10h 20min 
41,30 EUR
 
Smokvica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(311,17 HRK)
 
20:40 
01:00 
4h 20min 
21,70 EUR
 
Smokvica - Split
Odaberi i kupi
 
(163,5 HRK)
 
 
 
 
odabir države: