Autobusni kolodvor Slavonski Brod

Trg hrvatskog proljeća 12
tel 1: 060 810 810 (naplatno/extra charge)
 
Prekrasno novo zdanje autobusnog kolodvora u Slavonskom Brodu pušteno je u promet u prosincu 2021. godine. Jedan je od 3 najprometnijih kolodvora u Hrvatskoj. Sada je i među najmodernijim jer ima i npr. punionicu za električna vozila i autobuse.

autobus Slavonski Brod Zagreb
autobus Slavonski Brod Osijek
autobus Slavonski Brod Sarajevo
autobus Slavonski Brod Pula
autobus Slavonski Brod Zadar
autobus Slavonski Brod Split
autobus Slavonski Brod Sibinj
autobus Slavonski Brod Tuzla
autobus Slavonski Brod Banja Luka
 
 
 
 
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:05 
02:40 
2h 35min 
14,20 EUR
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
00:05 
06:30 
6h 25min 
26,80 EUR
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
00:05 
10:05 
10h 0min 
34,00 EUR
 
Slavonski Brod - Split
Odaberi i kupi
 
00:05 
07:33 
7h 28min 
28,20 EUR
 
Slavonski Brod - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
00:05 
08:01 
7h 56min 
28,50 EUR
 
Slavonski Brod - Pirovac
Odaberi i kupi
 
00:05 
08:13 
8h 8min 
29,50 EUR
 
Slavonski Brod - Vodice
Odaberi i kupi
 
00:05 
08:25 
8h 20min 
30,60 EUR
 
Slavonski Brod - Šibenik
Odaberi i kupi
 
00:05 
09:02 
8h 57min 
31,40 EUR
 
Slavonski Brod - Primošten
Odaberi i kupi
 
00:05 
09:34 
9h 29min 
32,90 EUR
 
Slavonski Brod - Trogir
Odaberi i kupi
 
00:05 
00:50 
0h 45min 
6,80 EUR
 
Slavonski Brod - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
02:25 
03:40 
1h 15min 
9,50 EUR
 
Slavonski Brod - Orašje
Odaberi i kupi
 
02:25 
10:30 
8h 5min 
38,99 EUR
 
Slavonski Brod - Beograd
Odaberi i kupi
 
02:25 
04:15 
1h 50min 
11,50 EUR
 
Slavonski Brod - Brčko
Odaberi i kupi
 
02:25 
05:00 
2h 35min 
15,00 EUR
 
Slavonski Brod - Srebrenik
Odaberi i kupi
 
02:25 
05:30 
3h 5min 
19,50 EUR
 
Slavonski Brod - Tuzla
Odaberi i kupi
 
02:25 
04:45 
2h 20min 
14,00 EUR
 
Slavonski Brod - Cerik
Odaberi i kupi
 
03:50 
04:35 
0h 45min 
6,00 EUR
 
Slavonski Brod - Đakovo
Odaberi i kupi
 
03:50 
05:15 
1h 25min 
9,00 EUR
 
Slavonski Brod - Osijek
Odaberi i kupi
 
05:00 
05:45 
0h 45min 
7,90 EUR
 
Slavonski Brod - Županja
Odaberi i kupi
 
05:00 
06:35 
1h 35min 
12,20 EUR
 
Slavonski Brod - Vukovar
Odaberi i kupi
 
05:00 
06:10 
1h 10min 
10,10 EUR
 
Slavonski Brod - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
06:00 
13:33 
7h 33min 
35,40 EUR
 
Slavonski Brod - Poreč
Odaberi i kupi
 
06:00 
09:55 
3h 55min 
20,00 EUR
 
Slavonski Brod - Karlovac
Odaberi i kupi
 
06:00 
11:25 
5h 25min 
20,00 EUR
 
Slavonski Brod - Karlovac
Odaberi i kupi
 
06:00 
10:10 
4h 10min 
20,00 EUR
 
Slavonski Brod - Karlovac
Odaberi i kupi
 
06:00 
14:00 
8h 0min 
30,30 EUR
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
06:00 
11:30 
5h 30min 
32,10 EUR
 
Slavonski Brod - Rijeka
Odaberi i kupi
 
06:00 
11:45 
5h 45min 
32,10 EUR
 
Slavonski Brod - Rijeka
Odaberi i kupi
 
06:00 
08:30 
2h 30min 
12,50 EUR
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:00 
12:51 
6h 51min 
33,40 EUR
 
Slavonski Brod - Omišalj
Odaberi i kupi
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
03:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
03:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
03:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
03:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
03:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
03:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
03:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
03:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
03:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
03:45
Poreč
Autotrans - Rijeka
03:45
Baška
Autotrans - Rijeka
03:45
Punat
Autotrans - Rijeka
03:45
Krk
Autotrans - Rijeka
03:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
03:45
Umag
Autotrans - Rijeka
03:45
Novigrad
Autotrans - Rijeka
03:45
Pazin
Autotrans - Rijeka
04:55
Rijeka
Čazmatrans Promet - Čazma
04:55
Pula
Čazmatrans Promet - Čazma
04:55
Sisak
Čazmatrans Promet - Čazma
05:00
Doboj
Globtour - Međugorje
05:00
Zenica
Globtour - Međugorje
05:00
Međugorje
Globtour - Međugorje
05:00
Maglaj
Globtour - Međugorje
05:00
Žepče
Globtour - Međugorje
05:00
Mostar
Globtour - Međugorje
05:00
Derventa
Globtour - Međugorje
05:00
Travnik
Globtour - Međugorje
05:00
Brod (BIH)
Globtour - Međugorje
05:00
Dubrovnik
Globtour - Međugorje
05:00
Bugojno
Globtour - Međugorje
05:05
Split
Autotrans - Rijeka
05:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
05:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
05:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
05:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
05:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
05:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
05:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
05:05
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
05:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
06:00
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
06:00
Đakovo
Autotrans - Rijeka
06:00
Čepin
Autotrans - Rijeka
06:00
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:00
Osijek
Autotrans - Rijeka
06:00
Andrijevci
Autotrans - Rijeka
06:00
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
06:00
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
06:00
Garčin
Autotrans - Rijeka
06:00
Vuka
Autotrans - Rijeka
06:00
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
06:00
Kuševac
Autotrans - Rijeka
06:00
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
06:00
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
06:15
Sibinj
Autotrans - Rijeka
06:24
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
06:24
Garčin
Autotrans - Rijeka
06:24
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
06:25
Sibinj
Autotrans - Rijeka
06:25
Blacko
Autotrans - Rijeka
06:25
Pleternica
Autotrans - Rijeka
06:25
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
06:29
Sibinj
Autotrans - Rijeka
06:34
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
06:34
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
06:34
Garčin
Autotrans - Rijeka
06:45
Garčin
Autotrans - Rijeka
06:45
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
06:45
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
06:45
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
06:45
Kuševac
Autotrans - Rijeka
06:45
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
06:45
Vuka
Autotrans - Rijeka
06:45
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
06:45
Đakovo
Autotrans - Rijeka
06:45
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:45
Čepin
Autotrans - Rijeka
06:45
Osijek
Autotrans - Rijeka
06:57
Sibinj
Autotrans - Rijeka
07:24
Sibinj
Autotrans - Rijeka
07:39
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
07:39
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
07:39
Garčin
Autotrans - Rijeka
08:07
Sibinj
Autotrans - Rijeka
08:10
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
08:10
Garčin
Autotrans - Rijeka
08:10
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
08:10
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
08:10
Andrijevci
Autotrans - Rijeka
08:10
Vuka
Autotrans - Rijeka
08:10
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
08:10
Kuševac
Autotrans - Rijeka
08:10
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
08:10
Osijek
Autotrans - Rijeka
08:10
Čepin
Autotrans - Rijeka
08:10
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:10
Đakovo
Autotrans - Rijeka
08:10
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
08:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
08:30
Županja
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Ilok
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Borovo
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Vukovar
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Vinkovci
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Babina Greda
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:47
Sibinj
Autotrans - Rijeka
08:59
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
08:59
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
08:59
Garčin
Autotrans - Rijeka
10:05
Novi Šeher
Jelinak - Zagreb
10:05
Zenica
Jelinak - Zagreb
10:05
Žepče
Jelinak - Zagreb
10:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
10:15
Orašje
Pepeks - Zagreb
10:15
Srebrenik
Pepeks - Zagreb
10:15
Cerik
Pepeks - Zagreb
10:15
Brčko
Pepeks - Zagreb
11:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
11:30
Osijek
Autotrans - Rijeka
11:30
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
11:30
Đakovo
Autotrans - Rijeka
11:30
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:30
Čepin
Autotrans - Rijeka
11:30
Andrijevci
Autotrans - Rijeka
11:30
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
11:30
Garčin
Autotrans - Rijeka
11:30
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
11:30
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
11:30
Kuševac
Autotrans - Rijeka
11:30
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
11:30
Vuka
Autotrans - Rijeka
11:30
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
11:30
Kutina
Čazmatrans Promet - Čazma
12:15
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:25
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
12:25
Pleternica
Autotrans - Rijeka
12:25
Blacko
Autotrans - Rijeka
12:25
Sibinj
Autotrans - Rijeka
12:44
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
12:44
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
12:44
Garčin
Autotrans - Rijeka
12:45
Garčin
Autotrans - Rijeka
12:45
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
12:45
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
12:45
Vuka
Autotrans - Rijeka
12:45
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
12:45
Kuševac
Autotrans - Rijeka
12:45
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
12:45
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
12:45
Đakovo
Autotrans - Rijeka
12:45
Čepin
Autotrans - Rijeka
12:45
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:45
Osijek
Autotrans - Rijeka
12:57
Sibinj
Autotrans - Rijeka
13:50
Sarajevo
Globtour - Međugorje
14:15
Osijek
Autotrans - Rijeka
14:15
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:15
Čepin
Autotrans - Rijeka
14:15
Đakovo
Autotrans - Rijeka
14:15
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
14:15
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
14:15
Kuševac
Autotrans - Rijeka
14:15
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
14:15
Vuka
Autotrans - Rijeka
14:15
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
14:15
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
14:15
Garčin
Autotrans - Rijeka
15:15
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:15
Pula
Autotrans - Rijeka
15:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:15
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:15
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:15
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:15
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:20
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
15:20
Sibinj
Autotrans - Rijeka
15:20
Blacko
Autotrans - Rijeka
15:20
Pleternica
Autotrans - Rijeka
15:45
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
15:45
Garčin
Autotrans - Rijeka
15:45
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
15:45
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
15:45
Andrijevci
Autotrans - Rijeka
15:45
Vuka
Autotrans - Rijeka
15:45
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
15:45
Kuševac
Autotrans - Rijeka
15:45
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
15:45
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
15:45
Đakovo
Autotrans - Rijeka
15:45
Čepin
Autotrans - Rijeka
15:45
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:45
Osijek
Autotrans - Rijeka
15:45
Zagreb
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
16:50
Omišalj
Autotrans - Rijeka
16:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Malinska
Autotrans - Rijeka
16:50
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:50
Punat
Autotrans - Rijeka
16:50
Baška
Autotrans - Rijeka
16:50
Umag
Autotrans - Rijeka
16:50
Krk
Autotrans - Rijeka
16:50
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
16:50
Pazin
Autotrans - Rijeka
18:00
Čajkovci
Autotrans - Rijeka
18:00
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
18:00
Garčin
Autotrans - Rijeka
18:00
Vrpolje
Autotrans - Rijeka
18:00
Kuševac
Autotrans - Rijeka
18:00
Široko Polje
Autotrans - Rijeka
18:00
Vuka
Autotrans - Rijeka
18:00
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
18:00
Đakovo
Autotrans - Rijeka
18:00
Beketinci (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:00
Čepin
Autotrans - Rijeka
18:00
Osijek
Autotrans - Rijeka
18:20
Sibinj
Autotrans - Rijeka
19:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:45
Krk
Autotrans - Rijeka
20:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:45
Baška
Autotrans - Rijeka
20:45
Punat
Autotrans - Rijeka
20:45
Poreč
Autotrans - Rijeka
20:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:45
Pula
Autotrans - Rijeka
20:45
Rovinj
Autotrans - Rijeka
20:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
21:40
Cerik
Pepeks - Zagreb
21:40
Srebrenik
Pepeks - Zagreb
21:40
Orašje
Pepeks - Zagreb
21:40
Tuzla
Pepeks - Zagreb
21:40
Brčko
Pepeks - Zagreb
23:05
Županja
Čazmatrans Promet - Čazma
23:05
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
23:05
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
 
odabir države:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja