Autobusni kolodvor Slavonski Brod

Trg hrvatskog proljeća 12
tel 1: 060 810 810 (naplatno/extra charge)
 
Prekrasno novo zdanje autobusnog kolodvora u Slavonskom Brodu pušteno je u promet u prosincu 2021. godine. Jedan je od 3 najprometnijih kolodvora u Hrvatskoj. Sada je i među najmodernijim jer ima i npr. punionicu za električna vozila i autobuse.

autobus Slavonski Brod Zagreb
autobus Slavonski Brod Osijek
autobus Slavonski Brod Sarajevo
autobus Slavonski Brod Pula
autobus Slavonski Brod Zadar
autobus Slavonski Brod Split
autobus Slavonski Brod Sibinj
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:45
Vukovar
Zelic Reisen - Schmerikon
02:00
Vinkovci
Herc Tours - Sesvete
02:35
Vinkovci
Darojković promet - Dugo Selo
04:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
04:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
04:05
Split
Autotrans - Rijeka
04:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
04:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
04:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
04:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
04:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
04:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
04:05
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
04:53
Ljubljana
FlixBus
05:00
Garčin
Panturist - Osijek
05:00
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
05:00
Andrijevci
Panturist - Osijek
05:00
Staro Topolje
Panturist - Osijek
05:00
Đakovo
Panturist - Osijek
05:00
Čajkovci
Panturist - Osijek
05:00
Osijek
Panturist - Osijek
05:00
Čepin
Panturist - Osijek
05:00
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
05:00
Kuševac
Panturist - Osijek
05:15
Sibinj
Autotrans - Rijeka
05:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
05:25
Pleternica
Autotrans - Rijeka
05:25
Blacko
Autotrans - Rijeka
05:25
Sibinj
Autotrans - Rijeka
05:25
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
05:29
Sibinj
Autotrans - Rijeka
05:30
Pula
Pepeks - Zagreb
05:34
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
05:34
Garčin
Autotrans - Rijeka
05:34
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
05:39
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
05:39
Garčin
Autotrans - Rijeka
05:39
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
05:45
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
05:45
Garčin
Panturist - Osijek
05:45
Staro Topolje
Panturist - Osijek
05:45
Čajkovci
Panturist - Osijek
05:45
Đakovo
Panturist - Osijek
05:45
Kuševac
Panturist - Osijek
05:45
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
05:45
Čepin
Panturist - Osijek
05:45
Osijek
Panturist - Osijek
05:57
Sibinj
Autotrans - Rijeka
06:00
Split
Slavonija bus - Velika Kopanica
06:24
Sibinj
Autotrans - Rijeka
06:35
Slavonski Šamac
Slavonija bus - Velika Kopanica
06:35
Pula
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
06:39
Garčin
Autotrans - Rijeka
06:39
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
06:39
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
07:07
Sibinj
Autotrans - Rijeka
07:10
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
07:10
Garčin
Panturist - Osijek
07:10
Staro Topolje
Panturist - Osijek
07:10
Andrijevci
Panturist - Osijek
07:10
Đakovo
Panturist - Osijek
07:10
Čajkovci
Panturist - Osijek
07:10
Osijek
Panturist - Osijek
07:10
Čepin
Panturist - Osijek
07:10
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
07:10
Kuševac
Panturist - Osijek
07:10
Zagreb
Panturist - Osijek
07:20
Novigrad
Hafet-Tours - Tetovo
07:40
Slavonski Šamac
Slavonija bus - Velika Kopanica
07:45
Županja
Čazmatrans Promet - Čazma
07:45
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
07:45
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
07:47
Sibinj
Autotrans - Rijeka
07:59
Garčin
Autotrans - Rijeka
07:59
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
07:59
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
08:05
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:30
Vinkovci
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Vukovar
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
08:30
Županja
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
10:00
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
10:00
Đakovo
Čazmatrans Promet - Čazma
10:00
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
10:05
Zenica
Jelinak - Zagreb
10:05
Prizren
Vector Travel Group - Prizren
10:10
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
10:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
10:30
Andrijevci
Panturist - Osijek
10:30
Staro Topolje
Panturist - Osijek
10:30
Čajkovci
Panturist - Osijek
10:30
Đakovo
Panturist - Osijek
10:30
Kuševac
Panturist - Osijek
10:30
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
10:30
Čepin
Panturist - Osijek
10:30
Osijek
Panturist - Osijek
10:30
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
10:30
Garčin
Panturist - Osijek
11:10
Ilok
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
11:15
Zagreb
Panturist - Osijek
11:15
Karlovac
Autopromet - Slunj
11:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:25
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
11:25
Sibinj
Autotrans - Rijeka
11:25
Pleternica
Autotrans - Rijeka
11:25
Blacko
Autotrans - Rijeka
11:40
Visoko
Biss Tours - Zenica
11:44
Garčin
Autotrans - Rijeka
11:44
Trnjani (HR)
Autotrans - Rijeka
11:44
Staro Topolje
Autotrans - Rijeka
11:45
Staro Topolje
Panturist - Osijek
11:45
Đakovo
Panturist - Osijek
11:45
Čajkovci
Panturist - Osijek
11:45
Osijek
Panturist - Osijek
11:45
Čepin
Panturist - Osijek
11:45
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
11:45
Kuševac
Panturist - Osijek
11:45
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
11:45
Garčin
Panturist - Osijek
11:45
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
11:57
Sibinj
Autotrans - Rijeka
12:00
Slavonski Šamac
Slavonija bus - Velika Kopanica
12:20
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
12:20
Beli Manastir
Čazmatrans Promet - Čazma
12:30
Zenica
Jelinak - Zagreb
13:15
Garčin
Panturist - Osijek
13:15
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
13:15
Kuševac
Panturist - Osijek
13:15
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
13:15
Čepin
Panturist - Osijek
13:15
Osijek
Panturist - Osijek
13:15
Čajkovci
Panturist - Osijek
13:15
Đakovo
Panturist - Osijek
13:15
Staro Topolje
Panturist - Osijek
13:30
Gornja Vrba
Slavonija bus - Velika Kopanica
13:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
13:50
Sarajevo
Globtour - Međugorje
13:55
Đakovo
Čazmatrans Promet - Čazma
13:55
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
14:20
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
14:20
Sibinj
Autotrans - Rijeka
14:20
Blacko
Autotrans - Rijeka
14:20
Pleternica
Autotrans - Rijeka
14:30
Slavonski Šamac
Slavonija bus - Velika Kopanica
14:32
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
14:45
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
14:45
Garčin
Panturist - Osijek
14:45
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
14:45
Staro Topolje
Panturist - Osijek
14:45
Andrijevci
Panturist - Osijek
14:45
Đakovo
Panturist - Osijek
14:45
Čajkovci
Panturist - Osijek
14:45
Osijek
Panturist - Osijek
14:45
Čepin
Panturist - Osijek
14:45
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
14:45
Kuševac
Panturist - Osijek
14:52
Beravci
Čazmatrans Promet - Čazma
15:00
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
15:00
Županja
Čazmatrans Promet - Čazma
15:00
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:15
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
15:20
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
15:45
Zagreb
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
15:50
Zagreb
Panturist - Osijek
15:50
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:50
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:50
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:50
Pazin
Autotrans - Rijeka
15:50
Nova Gradiška
Panturist - Osijek
16:15
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
16:20
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
16:58
Ljubljana
FlixBus
17:00
Garčin
Panturist - Osijek
17:00
Trnjani (HR)
Panturist - Osijek
17:00
Staro Topolje
Panturist - Osijek
17:00
Čajkovci
Panturist - Osijek
17:00
Đakovo
Panturist - Osijek
17:00
Kuševac
Panturist - Osijek
17:00
Beketinci (raskršće)
Panturist - Osijek
17:00
Čepin
Panturist - Osijek
17:00
Osijek
Panturist - Osijek
17:00
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
17:00
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
17:00
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
17:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
17:15
Zagreb
Jelinak - Zagreb
17:20
Sibinj
Autotrans - Rijeka
17:25
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
17:30
Pula
Pepeks - Zagreb
17:52
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
17:55
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
17:55
Đakovo
Čazmatrans Promet - Čazma
18:15
Zenica
Jelinak - Zagreb
18:15
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
18:30
Zagreb
Panturist - Osijek
18:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:37
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
18:55
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
19:00
Slavonski Šamac
Slavonija bus - Velika Kopanica
19:05
Zagreb
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
19:20
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
19:25
Beravci
Čazmatrans Promet - Čazma
19:30
Županja
Čazmatrans Promet - Čazma
19:30
Đakovo
Čazmatrans Promet - Čazma
19:30
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
19:45
Poreč
Autotrans - Rijeka
19:45
Pula
Autotrans - Rijeka
19:45
Rovinj
Autotrans - Rijeka
19:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:45
Baška
Autotrans - Rijeka
19:45
Punat
Autotrans - Rijeka
19:45
Krk
Autotrans - Rijeka
19:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
19:50
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
20:10
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
20:40
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
20:50
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:50
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:00
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
21:40
Tuzla
Pepeks - Zagreb
22:00
Osijek
Čazmatrans Promet - Čazma
22:00
Zagreb
Jelinak - Zagreb
22:05
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
23:00
Vienna
Croatia Bus - Zagreb
23:05
Županja
Čazmatrans Promet - Čazma
23:05
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
23:05
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
23:25
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
23:25
Đakovo
Slavonija bus - Velika Kopanica
23:25
Vrpolje
Slavonija bus - Velika Kopanica
23:35
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
02:10 
04:30 
2h 20min 
 
 
Slavonski Brod - Mačvanska Mitrovica
Odaberi i kupi
 
 
 
02:10 
04:53 
2h 43min 
 
 
Slavonski Brod - Sremska Mitrovica
Odaberi i kupi
 
 
 
02:25 
05:30 
3h 5min 
 
 
Slavonski Brod - Tuzla
Odaberi i kupi
 
02:25 
10:30 
8h 5min 
 
 
Slavonski Brod - Beograd
Odaberi i kupi
 
02:25 
10:30 
8h 5min 
37,99 EUR
 
Slavonski Brod - Beograd
Odaberi i kupi
 
(286,24 HRK)
 
02:25 
05:30 
3h 5min 
18,50 EUR
 
Slavonski Brod - Tuzla
Odaberi i kupi
 
(139,39 HRK)
 
04:35 
06:00 
1h 25min 
 
 
Slavonski Brod - Osijek
Odaberi i kupi
 
05:00 
06:35 
1h 35min 
 
 
Slavonski Brod - Vukovar
Odaberi i kupi
 
05:00 
13:30 
8h 30min 
34,70 EUR
 
Slavonski Brod - Šibenik
Odaberi i kupi
 
05:00 
13:00 
8h 0min 
30,30 EUR
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
(228,3 HRK)
 
05:00 
10:25 
5h 25min 
28,10 EUR
 
Slavonski Brod - Delnice
Odaberi i kupi
 
(211,72 HRK)
 
05:00 
12:00 
7h 0min 
30,72 EUR
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:00 
07:35 
2h 35min 
13,60 EUR
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:00 
07:30 
2h 30min 
14,10 EUR
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(106,24 HRK)
 
05:00 
11:51 
6h 51min 
33,40 EUR
 
Slavonski Brod - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(251,65 HRK)
 
05:00 
10:30 
5h 30min 
32,10 EUR
 
Slavonski Brod - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(241,86 HRK)
 
05:00 
10:45 
5h 45min 
32,10 EUR
 
Slavonski Brod - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(241,86 HRK)
 
05:00 
11:15 
6h 15min 
32,10 EUR
 
Slavonski Brod - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(241,86 HRK)
 
05:00 
12:10 
7h 10min 
33,40 EUR
 
Slavonski Brod - Malinska
Odaberi i kupi
 
(251,65 HRK)
 
05:00 
08:55 
3h 55min 
20,00 EUR
 
Slavonski Brod - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
05:00 
09:10 
4h 10min 
20,00 EUR
 
Slavonski Brod - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
05:00 
10:25 
5h 25min 
20,00 EUR
 
Slavonski Brod - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
05:25 
06:25 
1h 0min 
5,60 EUR
 
Slavonski Brod - Požega (HR)
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
05:25 
06:06 
0h 41min 
4,70 EUR
 
Slavonski Brod - Pleternica
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
05:25 
05:38 
0h 13min 
3,50 EUR
 
Slavonski Brod - Sibinj
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
05:25 
06:01 
0h 36min 
4,30 EUR
 
Slavonski Brod - Frkljevci
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
05:25 
05:56 
0h 31min 
4,20 EUR
 
Slavonski Brod - Bilice
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
06:15 
07:36 
1h 21min 
7,80 EUR
 
Slavonski Brod - Beketinci (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
06:15 
07:20 
1h 5min 
6,60 EUR
 
Slavonski Brod - Kuševac
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:15 
06:35 
0h 20min 
3,80 EUR
 
Slavonski Brod - Garčin
Odaberi i kupi
 
(28,63 HRK)
 
 
 
 
odabir države: