Slavonija Bus Flixbus vozni red

Novi Grad 26a
Velika Kopanica
tel: +385 35 475 300
tel: +385 35 415 165
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
02:00 
04:30 
2h 30min 
 
94,00 HRK
 
Zagreb - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
 
(12,48 EUR)
02:00 
05:20 
3h 20min 
 
111,00 HRK
 
Zagreb - Đakovo
Odaberi i kupi
 
 
(14,73 EUR)
02:00 
05:30 
3h 30min 
 
109,00 HRK
 
Zagreb - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
02:00 
06:00 
4h 0min 
 
129,00 HRK
 
Zagreb - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
(17,12 EUR)
02:00 
08:05 
6h 5min 
 
189,00 HRK
 
Zagreb - Split
Odaberi i kupi
 
 
(25,08 EUR)
04:35 
06:00 
1h 25min 
 
56,00 HRK
 
Slavonski Brod - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
(7,43 EUR)
05:30 
08:05 
2h 35min 
 
119,00 HRK
 
Zadar - Split
Odaberi i kupi
 
 
(15,79 EUR)
05:35 
06:35 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
06:35 
13:30 
6h 55min 
 
 
 
Gornja Vrba - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
06:40 
07:40 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
06:50 
07:50 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
07:00 
09:45 
2h 45min 
 
80,00 HRK
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(10,62 EUR)
08:30 
09:10 
0h 40min 
 
22,00 HRK
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(2,92 EUR)
08:30 
13:00 
4h 30min 
 
 
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
13:00 
4h 30min 
 
130,00 HRK
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(17,25 EUR)
09:10 
11:25 
2h 15min 
 
 
 
Virovitica - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
13:00 
3h 30min 
 
109,00 HRK
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
09:45 
10:45 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
10:00 
13:30 
3h 30min 
 
109,00 HRK
 
Zagreb - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
11:00 
12:00 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
12:00 
13:00 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
14:30 
18:15 
3h 45min 
 
109,00 HRK
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
14:30 
21:00 
6h 30min 
 
 
 
Zadar - Gornja Vrba
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
16:20 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
16:00 
19:30 
3h 30min 
 
109,00 HRK
 
Zagreb - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
16:00 
20:05 
4h 5min 
 
130,00 HRK
 
Zagreb - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(17,25 EUR)
16:00 
20:05 
4h 5min 
 
 
 
Zagreb - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
18:50 
2h 5min 
 
 
 
Osijek - Virovitica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: