Autobusno stajalište Skopje Sjeverna Makedonija

Direktni polasci prema Ohridu,  Skoplju aerodrom i Tetovu.
 
Linije s presjedanjem prema Istočnom Sarajevu,  Nikšiću,  Novom Pazaru,  Sarajevu,  Srebreniku i Strugi.
 
  -> Povoljan smještaj u Skoplju
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:30
Tivat
Vardar - Skopje
00:30
Sutomore
Vardar - Skopje
00:30
Ulcinj
Vardar - Skopje
00:30
Bar
Vardar - Skopje
00:35
Budva
Vardar - Skopje
01:00
Tirana
Ido Tours - Tetovo
01:00
Tirana
Ido Tours - Tetovo
01:15
Bar
Ganić Ekskluziv - Skopje
01:15
Ulcinj
Ganić Ekskluziv - Skopje
01:15
Sutomore
Ganić Ekskluziv - Skopje
01:15
Tivat
Ganić Ekskluziv - Skopje
01:30
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
02:45
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
04:00
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
05:15
Herceg Novi
Rule turs - Skopje
05:15
Kotor
Rule turs - Skopje
05:15
Podgorica
Rule turs - Skopje
05:30
Zagreb
Hisar Turizam - Skopje
05:30
Koper
Hisar Turizam - Skopje
06:00
Niš
Galeb/Kanis
06:00
Niš
Galeb - Ohrid
06:00
Ljubljana
Rule turs - Skopje
06:00
Jagodina
Galeb/Kanis
06:00
Jagodina
Galeb - Ohrid
06:00
Beograd
Galeb/Kanis
06:00
Beograd
Galeb - Ohrid
08:45
Ohrid
Galeb - Ohrid
09:25
Priština
Albus Travel - Priština
09:30
Ohrid
Classic Company - Ohrid
09:30
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
10:15
Ohrid
Makedonija Soobrakaj - Skopje
11:30
Ohrid
Galeb - Ohrid
11:30
Prizren
Vector Travel Group - Prizren
12:00
Dubrovnik
Hafet-Tours - Tetovo
12:00
Makarska
Hafet-Tours - Tetovo
12:30
Ohrid
Classic Company - Ohrid
12:40
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
13:30
Priština
Albus Travel - Priština
13:40
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
14:37
Niš
Niš Ekspress - Niš
14:41
Ohrid
Galeb - Ohrid
14:45
Ohrid
Classic Company - Ohrid
15:20
Tirana
Ido Tours - Tetovo
15:30
Tirana
Drita Travel - Tirana
16:00
Tirana
Drita Travel - Tirana
16:30
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
17:40
Tirana
Hak Bus - Tetovo
18:20
Ohrid
Galeb - Ohrid
19:00
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
19:30
Ohrid
Makedonija Soobrakaj - Skopje
20:00
Ohrid
Classic Company - Ohrid
21:00
Ohrid
Makedonija Soobrakaj - Skopje
21:00
Skopje aerodrom
WTransporter - Skoplje
21:00
Tetovo
Makedonija Soobrakaj - Skopje
21:45
Beograd
FUDEKS - Beograd
22:10
Sofija
Makedonija Soobrakaj - Skopje
22:30
Ohrid
Galeb - Ohrid
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:30 
09:00 
8h 30min 
36,00 EUR
 
Skopje - Budva
Odaberi i kupi
 
00:30 
09:30 
9h 0min 
40,00 EUR
 
Skopje - Tivat
Odaberi i kupi
 
00:30 
08:20 
7h 50min 
30,00 EUR
 
Skopje - Sutomore
Odaberi i kupi
 
00:30 
07:35 
7h 5min 
30,00 EUR
 
Skopje - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
00:30 
08:05 
7h 35min 
30,00 EUR
 
Skopje - Bar
Odaberi i kupi
 
01:00 
02:00 
1h 0min 
3,30 EUR
 
Skopje - Skopje aerodrom
Odaberi i kupi
 
03:45 
04:45 
1h 0min 
3,30 EUR
 
Skopje - Skopje aerodrom
Odaberi i kupi
 
07:00 
11:45 
4h 45min 
27,50 EUR
 
Skopje - Sofija
Odaberi i kupi
 
07:00 
10:00 
3h 0min 
13,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
08:00 
12:20 
4h 20min 
15,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
08:10 
15:30 
7h 20min 
21,50 EUR
 
Skopje - Tirana
Odaberi i kupi
 
08:10 
14:30 
6h 20min 
20,00 EUR
 
Skopje - Tirana
Odaberi i kupi
 
08:45 
16:30 
7h 45min 
20,00 EUR
 
Skopje - Tirana
Odaberi i kupi
 
09:00 
12:00 
3h 0min 
13,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
09:00 
09:50 
0h 50min 
3,10 EUR
 
Skopje - Tetovo
Odaberi i kupi
 
09:45 
10:45 
1h 0min 
3,30 EUR
 
Skopje - Skopje aerodrom
Odaberi i kupi
 
10:00 
13:45 
3h 45min 
15,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:30 
1h 0min 
3,30 EUR
 
Skopje - Skopje aerodrom
Odaberi i kupi
 
11:00 
14:00 
3h 0min 
16,20 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
12:30 
15:30 
3h 0min 
16,20 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
13:00 
06:00 +1
17h 0min 
70,00 EUR
 
Skopje - Makarska
Odaberi i kupi
 
13:00 
03:00 +1
14h 0min 
60,00 EUR
 
Skopje - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
13:00 
14:00 
1h 0min 
3,30 EUR
 
Skopje - Skopje aerodrom
Odaberi i kupi
 
14:00 
17:20 
3h 20min 
15,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
14:40 
15:40 
1h 0min 
3,30 EUR
 
Skopje - Skopje aerodrom
Odaberi i kupi
 
15:00 
17:00 
2h 0min 
11,10 EUR
 
Skopje - Priština
Odaberi i kupi
 
16:00 
19:00 
3h 0min 
13,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
16:00 
18:30 
2h 30min 
9,00 EUR
 
Skopje - Prizren
Odaberi i kupi
 
16:30 
19:45 
3h 15min 
15,50 EUR
 
Skopje - Ohrid
Odaberi i kupi
 
16:45 
20:42 
3h 57min 
20,00 EUR
 
Skopje - Niš
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
BitolaBogorodicaGostivarKavadarciKičevoKumanovoOhridPrilepResenSkopjeStrugaTabanovceTetovoVelesVevčane