bus Šipovo Beograd - SMILJIĆ - Banja Luka

 
relacija:
Šipovo - Beograd
prijevoz:
autobus   interni br.: 2313
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Šipovo 
+1
 
21:00
Jezero 
+1
21:15 
21:15
Mrkonjić Grad 
+1
21:30 
21:30
Bočac 
+1
22:00 
22:00
Krupa na Vrbasu 
+1
22:15 
22:15
Banja Luka 
+1
23:00 
23:00
Prnjavor 
+2
00:00 
00:00
Dreventa 
+2
01:00 
01:00
Modriča 
+2
02:00 
02:00
Brčko 
+2
03:00 
03:00
Bijeljina 
+2
04:00 
04:00
Sremska Mitrovica 
+2
05:15 
05:15
Beograd 
+2
06:30