Autobusni kolodvor Šibenik

Draga 14
tel 1: 060 368 368 (naplatno/extra charge)
 
Autobusni kolodvor u Šibeniku nalazi se na obali te je udaljen svega 300 metara od brodske luke od kuda isplovljavaju brodovi i trajekti prema otocima šibenskog arhipelaga.
Najtraženije autobusne linije su autobus Šibenik Zagreb, autobus Šibenik Split i autobus Šibenik Zadar.
Popularna odredišta su i Trogir, Vodice i naravno Dubrovnik.

autobus Šibenik Beograd
autobus Šibenik Knin
autobus Šibenik Pula
autobus Šibenik Rijeka

Polazak lokalnih linija (Solaris, Zablaće, Ražine) je sa stajališta "Tržnica" koje se nalazi 150 m (uzbrdo) od kolodvora u Šibeniku.
 
  -> Povoljan smještaj u Šibeniku
    by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:30 
12:20 
5h 50min 
27,70 EUR
 
Šibenik - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(208,71 HRK)
 
06:30 
12:20 
5h 50min 
27,70 EUR
 
Šibenik - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(208,71 HRK)
 
06:30 
11:55 
5h 25min 
26,20 EUR
 
Šibenik - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
(197,4 HRK)
 
06:30 
11:35 
5h 5min 
24,50 EUR
 
Šibenik - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(184,6 HRK)
 
06:30 
11:35 
5h 5min 
24,50 EUR
 
Šibenik - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(184,6 HRK)
 
06:30 
07:55 
1h 25min 
7,90 EUR
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
(59,52 HRK)
 
06:30 
07:55 
1h 25min 
7,40 EUR
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
06:30 
12:50 
6h 20min 
30,30 EUR
 
Šibenik - Opatija
Odaberi i kupi
 
(228,3 HRK)
 
06:30 
12:55 
6h 25min 
30,30 EUR
 
Šibenik - Opatija
Odaberi i kupi
 
(228,3 HRK)
 
06:30 
13:50 
7h 20min 
33,00 EUR
 
Šibenik - Labin
Odaberi i kupi
 
(248,64 HRK)
 
06:30 
13:50 
7h 20min 
33,00 EUR
 
Šibenik - Labin
Odaberi i kupi
 
(248,64 HRK)
 
06:30 
14:45 
8h 15min 
37,80 EUR
 
Šibenik - Pula
Odaberi i kupi
 
(284,8 HRK)
 
06:30 
14:45 
8h 15min 
37,80 EUR
 
Šibenik - Pula
Odaberi i kupi
 
(284,8 HRK)
 
06:30 
11:25 
4h 55min 
24,40 EUR
 
Šibenik - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(183,84 HRK)
 
06:30 
11:25 
4h 55min 
24,40 EUR
 
Šibenik - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(183,84 HRK)
 
06:30 
11:00 
4h 30min 
21,70 EUR
 
Šibenik - Senj
Odaberi i kupi
 
(163,5 HRK)
 
06:30 
11:00 
4h 30min 
21,70 EUR
 
Šibenik - Senj
Odaberi i kupi
 
(163,5 HRK)
 
06:30 
08:50 
2h 20min 
20,40 EUR
 
Šibenik - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(153,7 HRK)
 
06:30 
10:30 
4h 0min 
20,40 EUR
 
Šibenik - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(153,7 HRK)
 
06:30 
08:30 
2h 0min 
11,80 EUR
 
Šibenik - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(88,91 HRK)
 
06:30 
08:30 
2h 0min 
11,80 EUR
 
Šibenik - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(88,91 HRK)
 
06:30 
07:20 
0h 50min 
5,90 EUR
 
Šibenik - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
06:30 
07:20 
0h 50min 
5,90 EUR
 
Šibenik - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
08:45 
13:45 
5h 0min 
29,00 EUR
 
Šibenik - Bugojno
Odaberi i kupi
 
(218,5 HRK)
 
08:45 
15:50 
7h 5min 
31,00 EUR
 
Šibenik - Zenica
Odaberi i kupi
 
(233,57 HRK)
 
08:45 
14:05 
5h 20min 
29,00 EUR
 
Šibenik - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
(218,5 HRK)
 
08:45 
14:55 
6h 10min 
30,00 EUR
 
Šibenik - Travnik
Odaberi i kupi
 
(226,04 HRK)
 
08:45 
17:20 
8h 35min 
36,00 EUR
 
Šibenik - Maglaj
Odaberi i kupi
 
(271,24 HRK)
 
08:45 
17:45 
9h 0min 
37,00 EUR
 
Šibenik - Usora
Odaberi i kupi
 
(278,78 HRK)
 
08:45 
16:30 
7h 45min 
34,00 EUR
 
Šibenik - Žepče
Odaberi i kupi
 
(256,17 HRK)
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:30
Split
Nomago - Ljubljana
06:30
Split
Brioni - Pula
06:30
Trogir
Nomago - Ljubljana
06:30
Trogir
Brioni - Pula
09:40
Trogir
Samoborček - Samobor
09:40
Split
Samoborček - Samobor
09:40
Rogoznica (raskršće)
Samoborček - Samobor
09:40
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
10:32
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
10:32
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
10:32
Dolac
Autotrans - Rijeka
10:32
Bilo
Autotrans - Rijeka
10:32
Žaborić
Autotrans - Rijeka
10:32
Solin
Autotrans - Rijeka
10:32
Podorljak
Autotrans - Rijeka
10:32
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:32
Marina
Autotrans - Rijeka
10:32
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:32
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
10:32
Brodarica
Autotrans - Rijeka
10:32
Primošten
Autotrans - Rijeka
10:32
Split
Autotrans - Rijeka
10:55
Tisno
Autotransport - Šibenik
10:55
Vodice
Autotransport - Šibenik
10:55
Jezera
Autotransport - Šibenik
10:55
Murter
Autotransport - Šibenik
11:15
Skradin
Autotransport - Šibenik
11:15
Lozovac (Skradin)
Autotransport - Šibenik
13:10
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
13:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
13:30
Skradin
Autotransport - Šibenik
13:30
Lozovac (Skradin)
Autotransport - Šibenik
14:30
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
14:30
Žaborić
Autotrans - Rijeka
14:30
Bilo
Autotrans - Rijeka
14:30
Dolac
Autotrans - Rijeka
14:30
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
14:30
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Promajna
Autotrans - Rijeka
14:30
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
14:30
Mimice
Autotrans - Rijeka
14:30
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
14:30
Drvenik
Autotrans - Rijeka
14:30
Živogošće
Autotrans - Rijeka
14:30
Igrane
Autotrans - Rijeka
14:30
Podgora
Autotrans - Rijeka
14:30
Tučepi
Autotrans - Rijeka
14:30
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Podorljak
Autotrans - Rijeka
14:30
Solin
Autotrans - Rijeka
14:30
Brodarica
Autotrans - Rijeka
14:30
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
14:30
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:30
Marina
Autotrans - Rijeka
14:30
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:30
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
14:30
Slano
Autotrans - Rijeka
14:30
Split
Autotrans - Rijeka
14:30
Ploče
Autotrans - Rijeka
14:30
Gradac
Autotrans - Rijeka
14:30
Makarska
Autotrans - Rijeka
14:30
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
14:30
Omiš
Autotrans - Rijeka
15:05
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:05
Pula
Autotrans - Rijeka
15:05
Prosika
Autotrans - Rijeka
15:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
15:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:05
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:05
Opatija
Autotrans - Rijeka
15:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:05
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:05
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
15:05
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
15:05
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
15:05
Senj
Autotrans - Rijeka
15:05
Drage
Autotrans - Rijeka
15:05
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:05
Karlobag
Autotrans - Rijeka
15:05
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Cesarica
Autotrans - Rijeka
15:05
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:05
Posedarje
Autotrans - Rijeka
15:05
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
15:05
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
15:05
Dušikrava
Autotrans - Rijeka
15:05
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
15:05
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
15:05
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
15:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
15:10
Split
Samoborček - Samobor
15:10
Trogir
Samoborček - Samobor
15:20
Zagreb
Samoborček - Samobor
15:20
Benkovac
Samoborček - Samobor
15:30
Bugojno
Jelinak - Zagreb
15:30
Zenica
Jelinak - Zagreb
15:30
Donji Vakuf
Jelinak - Zagreb
15:30
Travnik
Jelinak - Zagreb
15:30
Maglaj
Jelinak - Zagreb
15:30
Usora
Jelinak - Zagreb
15:30
Žepče
Jelinak - Zagreb
16:25
Murter
Autotransport - Šibenik
16:25
Jezera
Autotransport - Šibenik
16:25
Vodice
Autotransport - Šibenik
16:25
Tisno
Autotransport - Šibenik
17:30
Skradin
Autotransport - Šibenik
17:30
Lozovac (Skradin)
Autotransport - Šibenik
18:00
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
18:00
Rogoznica (raskršće)
Samoborček - Samobor
18:00
Trogir
Samoborček - Samobor
18:00
Split
Samoborček - Samobor
18:56
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:56
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:56
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:56
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:56
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
18:56
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
18:56
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:56
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:56
Prosika
Autotrans - Rijeka
18:56
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:56
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:56
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:56
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:56
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Posedarje
Autotrans - Rijeka
18:56
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:56
Cesarica
Autotrans - Rijeka
18:56
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:56
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:56
Drage
Autotrans - Rijeka
18:56
Senj
Autotrans - Rijeka
18:56
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
18:56
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
18:56
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
18:56
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
18:56
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
18:56
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:56
Dušikrava
Autotrans - Rijeka
18:56
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
18:56
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
19:08
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:08
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
19:08
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
19:08
Dolac
Autotrans - Rijeka
19:08
Bilo
Autotrans - Rijeka
19:08
Žaborić
Autotrans - Rijeka
19:08
Solin
Autotrans - Rijeka
19:08
Podorljak
Autotrans - Rijeka
19:08
Brodarica
Autotrans - Rijeka
19:08
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:08
Marina
Autotrans - Rijeka
19:08
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:08
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
19:08
Split
Autotrans - Rijeka
19:25
Labin
Brioni - Pula
19:25
Labin
Nomago - Ljubljana
19:25
Pula
Brioni - Pula
19:25
Pula
Nomago - Ljubljana
19:25
Kraljevica
Brioni - Pula
19:25
Crikvenica
Brioni - Pula
19:25
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
19:25
Rijeka
Brioni - Pula
19:25
Rijeka
Nomago - Ljubljana
19:25
Opatija
Brioni - Pula
19:25
Opatija
Nomago - Ljubljana
19:25
Zadar
Brioni - Pula
19:25
Zadar
Nomago - Ljubljana
19:25
Novi Vinodolski
Brioni - Pula
19:25
Novi Vinodolski
Nomago - Ljubljana
19:25
Senj
Brioni - Pula
19:25
Senj
Nomago - Ljubljana
19:25
Starigrad Paklenica
Nomago - Ljubljana
19:25
Starigrad Paklenica
Brioni - Pula
19:25
Posedarje
Brioni - Pula
19:25
Posedarje
Nomago - Ljubljana
19:25
Biograd na moru
Brioni - Pula
19:25
Biograd na moru
Nomago - Ljubljana
20:35
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:35
Solin
Autotrans - Rijeka
20:35
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:35
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:35
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:35
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:35
Marina
Autotrans - Rijeka
20:35
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:35
Split
Autotrans - Rijeka
20:35
Seget
Autotrans - Rijeka
21:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
21:25
Tisno
Autotransport - Šibenik
21:25
Vodice
Autotransport - Šibenik
21:25
Jezera
Autotransport - Šibenik
21:25
Murter
Autotransport - Šibenik
21:45
Sukošan
Autotrans - Rijeka
21:45
Turanj
Autotrans - Rijeka
21:45
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
21:45
Prosika
Autotrans - Rijeka
21:45
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:45
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
21:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:45
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:45
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
21:45
Senj
Autotrans - Rijeka
21:45
Drage
Autotrans - Rijeka
21:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
21:45
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:10
Zadar
Samoborček - Samobor
22:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:10
Vodice
Samoborček - Samobor
22:10
Pirovac
Samoborček - Samobor
22:10
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
22:10
Biograd na moru
Samoborček - Samobor
 
odabir države: