Autobusni kolodvor Šibenik

Draga 14
tel 1: 060 368 368 (naplatno/extra charge)
 
Autobusni kolodvor u Šibeniku nalazi se na obali te je udaljen svega 300 metara od brodske luke od kuda isplovljavaju brodovi i trajekti prema otocima šibenskog arhipelaga.
Najtraženije autobusne linije su autobus Šibenik Zagreb, autobus Šibenik Split i autobus Šibenik Zadar.
Popularna odredišta su i Trogir, Vodice i naravno Dubrovnik.

Polazak lokalnih linija (Solaris, Zablaće, Ražine) je sa stajališta "Tržnica" koje se nalazi 150 m (uzbrdo) od autobusnog kolodvora.
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:25
Skradin
Autotransport - Šibenik
06:30
Ražine
Autotransport - Šibenik
06:30
Split
Brioni - Pula
06:30
Trogir
Brioni - Pula
06:40
Raslina
Autotransport - Šibenik
07:25
Ražine
Autotransport - Šibenik
07:34
Zablaće
Autotransport - Šibenik
07:35
Murter
Autotransport - Šibenik
07:35
Trogir
Čazmatrans Promet - Čazma
07:35
Vodice
Čazmatrans Promet - Čazma
07:35
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
07:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
07:45
Raslina
Autotransport - Šibenik
07:50
Knin
Autotransport - Šibenik
08:00
Tisno
Autotrans - Rijeka
08:00
Murter
Autotrans - Rijeka
08:00
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:25
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:25
Turanj
Autotrans - Rijeka
08:25
Bibinje
Autotrans - Rijeka
08:25
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
08:25
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
08:25
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
08:25
Sukošan
Autotrans - Rijeka
08:25
Osijek
Autotrans - Rijeka
08:25
Vodice
Autotrans - Rijeka
08:25
Pirovac
Autotrans - Rijeka
08:25
Prosika
Autotrans - Rijeka
08:25
Zadar
Autotrans - Rijeka
08:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
08:25
Đakovo
Autotrans - Rijeka
08:25
Drage
Autotrans - Rijeka
09:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
09:40
Split
Samoborček - Samobor
09:40
Trogir
Samoborček - Samobor
10:24
Zablaće
Autotransport - Šibenik
10:25
Split
FlixBus
10:30
Vodice
Autotransport - Šibenik
10:30
Zadar
Autotransport - Šibenik
10:32
Split
Autotrans - Rijeka
10:32
Primošten
Autotrans - Rijeka
10:32
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
10:32
Brodarica
Autotrans - Rijeka
10:32
Solin
Autotrans - Rijeka
10:32
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:32
Marina
Autotrans - Rijeka
10:32
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:32
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
10:32
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
10:32
Podorljak
Autotrans - Rijeka
10:32
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
10:32
Dolac
Autotrans - Rijeka
10:32
Bilo
Autotrans - Rijeka
10:32
Žaborić
Autotrans - Rijeka
10:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
11:25
Raslina
Autotransport - Šibenik
11:30
Vodice
Čazmatrans Promet - Čazma
11:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
11:35
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
11:35
Trogir
Čazmatrans Promet - Čazma
11:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
12:29
Zablaće
Autotransport - Šibenik
12:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:05
Podorljak
Autotrans - Rijeka
13:05
Seget
Autotrans - Rijeka
13:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
13:05
Brodarica
Autotrans - Rijeka
13:05
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
13:05
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
13:05
Marina
Autotrans - Rijeka
13:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:05
Solin
Autotrans - Rijeka
13:05
Split
Autotrans - Rijeka
13:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Skradin
Autotransport - Šibenik
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:25
Murter
Autotransport - Šibenik
13:25
Ljubljana
FlixBus
13:30
Raslina
Autotransport - Šibenik
13:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
13:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
13:30
Vodice
Čazmatrans Promet - Čazma
13:34
Zablaće
Autotransport - Šibenik
13:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
13:40
Trogir
AP - Varaždin
13:40
Split
AP - Varaždin
13:45
Tisno
Autotrans - Rijeka
13:45
Murter
Autotrans - Rijeka
13:45
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:15
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:15
Split
Samoborček - Samobor
14:30
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
14:30
Živogošće
Autotrans - Rijeka
14:30
Igrane
Autotrans - Rijeka
14:30
Podgora
Autotrans - Rijeka
14:30
Tučepi
Autotrans - Rijeka
14:30
Promajna
Autotrans - Rijeka
14:30
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
14:30
Podorljak
Autotrans - Rijeka
14:30
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
14:30
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
14:30
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
14:30
Žaborić
Autotrans - Rijeka
14:30
Bilo
Autotrans - Rijeka
14:30
Brist
Autotrans - Rijeka
14:30
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
14:30
Dolac
Autotrans - Rijeka
14:30
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
14:30
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
14:30
Brodarica
Autotrans - Rijeka
14:30
Solin
Autotrans - Rijeka
14:30
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:30
Marina
Autotrans - Rijeka
14:30
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:30
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
14:30
Orašac
Autotrans - Rijeka
14:30
Trsteno
Autotrans - Rijeka
14:30
Slano
Autotrans - Rijeka
14:30
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Ploče
Autotrans - Rijeka
14:30
Gradac
Autotrans - Rijeka
14:30
Makarska
Autotrans - Rijeka
14:30
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
14:30
Omiš
Autotrans - Rijeka
14:30
Split
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
14:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:40
Zadar
Samoborček - Samobor
14:40
Vodice
Samoborček - Samobor
14:45
Split
Brioni - Pula
14:59
Zablaće
Autotransport - Šibenik
15:05
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
15:05
Posedarje
Autotrans - Rijeka
15:05
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
15:05
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
15:05
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
15:05
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:05
Senj
Autotrans - Rijeka
15:05
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Drage
Autotrans - Rijeka
15:05
Karlobag
Autotrans - Rijeka
15:05
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
15:05
Klada
Autotrans - Rijeka
15:05
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
15:05
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
15:05
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
15:05
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
15:05
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:05
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
15:05
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
15:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:05
Prosika
Autotrans - Rijeka
15:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:05
Lovran
Autotrans - Rijeka
15:05
Opatija
Autotrans - Rijeka
15:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:05
Šmrika
Autotrans - Rijeka
15:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:05
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:05
Pula
Autotrans - Rijeka
15:05
Labin
Autotrans - Rijeka
15:05
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
15:10
Split
Samoborček - Samobor
15:10
Trogir
Samoborček - Samobor
15:10
Raslina
Autotransport - Šibenik
15:20
Zagreb
Samoborček - Samobor
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
15:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
15:35
Split
Autotransport - Šibenik
15:35
Trogir
Autotransport - Šibenik
16:06
Split
Autotransport - Šibenik
16:25
Raslina
Autotransport - Šibenik
16:25
Drage
Autotrans - Rijeka
16:25
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:25
Turanj
Autotrans - Rijeka
16:25
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
16:25
Bibinje
Autotrans - Rijeka
16:25
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:25
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:25
Prosika
Autotrans - Rijeka
16:25
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:25
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
16:45
Usora
Jelinak - Zagreb
16:50
Zagreb
Samoborček - Samobor
16:59
Zablaće
Autotransport - Šibenik
17:30
Skradin
Autotransport - Šibenik
17:30
Zagreb
Autotransport - Šibenik
17:30
Zadar
Autotransport - Šibenik
17:30
Zagreb
Autotransport - Šibenik
17:30
Vodice
Autotransport - Šibenik
17:35
Trogir
Čazmatrans Promet - Čazma
17:35
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
17:45
Zadar
Jelinak - Zagreb
18:00
Split
Samoborček - Samobor
18:00
Trogir
Samoborček - Samobor
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:33
Beograd
FUDEKS - Beograd
18:50
Ražine
Autotransport - Šibenik
18:56
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:56
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
18:56
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
18:56
Posedarje
Autotrans - Rijeka
18:56
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
18:56
Drage
Autotrans - Rijeka
18:56
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Senj
Autotrans - Rijeka
18:56
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:56
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
18:56
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:56
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:56
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
18:56
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
18:56
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
18:56
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
18:56
Klada
Autotrans - Rijeka
18:56
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
18:56
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:56
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:56
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:56
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:56
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:56
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:56
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:56
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:56
Šmrika
Autotrans - Rijeka
18:56
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:56
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:56
Prosika
Autotrans - Rijeka
18:56
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:08
Split
Autotrans - Rijeka
19:08
Brodarica
Autotrans - Rijeka
19:08
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
19:08
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:08
Marina
Autotrans - Rijeka
19:08
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:08
Solin
Autotrans - Rijeka
19:08
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
19:08
Dolac
Autotrans - Rijeka
19:08
Bilo
Autotrans - Rijeka
19:08
Žaborić
Autotrans - Rijeka
19:08
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
19:08
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
19:08
Podorljak
Autotrans - Rijeka
19:08
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:14
Zablaće
Autotransport - Šibenik
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Split
Autotransport - Šibenik
19:25
Raslina
Autotransport - Šibenik
19:25
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:25
Murter
Autotrans - Rijeka
19:25
Tisno
Autotrans - Rijeka
19:25
Zadar
Brioni - Pula
19:30
Split
Samoborček - Samobor
20:15
Zagreb
Autotransport - Šibenik
20:35
Split
Autotrans - Rijeka
20:35
Solin
Autotrans - Rijeka
20:35
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:35
Marina
Autotrans - Rijeka
20:35
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:35
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:35
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:35
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
20:35
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:35
Seget
Autotrans - Rijeka
20:49
Zablaće
Autotransport - Šibenik
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
21:35
Split
Autotransport - Šibenik
21:35
Ražine
Autotransport - Šibenik
21:45
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
21:45
Posedarje
Autotrans - Rijeka
21:45
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
21:45
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
21:45
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
21:45
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
21:45
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
21:45
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
21:45
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
21:45
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
21:45
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
21:45
Karlobag
Autotrans - Rijeka
21:45
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
21:45
Klada
Autotrans - Rijeka
21:45
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
21:45
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Drage
Autotrans - Rijeka
21:45
Senj
Autotrans - Rijeka
21:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
21:45
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:45
Šmrika
Autotrans - Rijeka
21:45
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:45
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:45
Prosika
Autotrans - Rijeka
21:45
Sukošan
Autotrans - Rijeka
21:45
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:45
Turanj
Autotrans - Rijeka
21:55
Split
AP - Varaždin
22:10
Vodice
Samoborček - Samobor
22:10
Zadar
Samoborček - Samobor
22:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:30
Split
Samoborček - Samobor
22:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:55
Split
Autotransport - Šibenik
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:45 
06:35 
0h 50min 
 
 
Šibenik - Murter
 
06:10 
06:20 
0h 10min 
 
 
Šibenik - Ražine
 
06:15 
07:45 
1h 30min 
 
 
Šibenik - Knin
 
06:30 
11:40 
5h 10min 
 
 
Šibenik - Zagreb
Odaberi i kupi
06:30 
14:45 
8h 15min 
 
 
Šibenik - Pula
Odaberi i kupi
06:30 
11:40 
5h 10min 
159,00 HRK
 
Šibenik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,1 EUR)
06:30 
12:20 
5h 50min 
209,00 HRK
 
Šibenik - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
06:30 
08:00 
1h 30min 
61,00 HRK
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
06:30 
07:55 
1h 25min 
56,00 HRK
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
06:30 
06:50 
0h 20min 
23,00 HRK
 
Šibenik - Vodice
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
06:40 
06:54 
0h 14min 
 
 
Šibenik - Zablaće
 
06:45 
06:55 
0h 10min 
 
 
Šibenik - Ražine
 
06:50 
07:15 
0h 25min 
 
 
Šibenik - Raslina
 
07:00 
08:40 
1h 40min 
 
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
07:00 
07:16 
0h 16min 
20,00 HRK
 
Šibenik - Vodice
Odaberi i kupi
07:00 
08:40 
1h 40min 
64,00 HRK
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
07:05 
07:15 
0h 10min 
 
 
Šibenik - Mandalina
 
08:00 
19:30 
11h 30min 
 
 
Šibenik - Beograd
Odaberi i kupi
08:00 
18:50 
10h 50min 
 
 
Šibenik - Vinkovci
Odaberi i kupi
08:00 
13:15 
5h 15min 
 
 
Šibenik - Zagreb
Odaberi i kupi
08:00 
09:40 
1h 40min 
64,00 HRK
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
08:00 
09:34 
1h 34min 
65,00 HRK
 
Šibenik - Split
Odaberi i kupi
08:00 
13:15 
5h 15min 
159,00 HRK
 
Šibenik - Zagreb
Odaberi i kupi
08:00 
08:16 
0h 16min 
22,00 HRK
 
Šibenik - Vodice
Odaberi i kupi
08:00 
09:03 
1h 3min 
55,00 HRK
 
Šibenik - Trogir
Odaberi i kupi
08:00 
14:30 
6h 30min 
 
 
Šibenik - Dubrovnik
Odaberi i kupi
08:30 
09:02 
0h 32min 
27,00 HRK
 
Šibenik - Primošten
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
08:30 
09:53 
1h 23min 
60,00 HRK
 
Šibenik - Solin
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
08:30 
08:50 
0h 20min 
23,00 HRK
 
Šibenik - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
08:30 
09:09 
0h 39min 
33,00 HRK
 
Šibenik - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
 
 
odabir države: