Autobusni kolodvor Senj

tel 1: +385 53 881 235
 
 
  -> Povoljan smještaj u Senju
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
10:30 
13:38 
3h 8min 
16,40 EUR
 
Senj - Zadar
Odaberi i kupi
 
10:30 
14:38 
4h 8min 
21,50 EUR
 
Senj - Pirovac
Odaberi i kupi
 
10:30 
14:50 
4h 20min 
22,60 EUR
 
Senj - Vodice
Odaberi i kupi
 
10:30 
15:05 
4h 35min 
23,10 EUR
 
Senj - Šibenik
Odaberi i kupi
 
10:30 
15:47 
5h 17min 
26,30 EUR
 
Senj - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
10:30 
16:11 
5h 41min 
27,80 EUR
 
Senj - Trogir
Odaberi i kupi
 
10:30 
16:31 
6h 1min 
29,30 EUR
 
Senj - Solin
Odaberi i kupi
 
10:30 
18:28 
7h 58min 
33,40 EUR
 
Senj - Makarska
Odaberi i kupi
 
10:30 
19:47 
9h 17min 
38,30 EUR
 
Senj - Ploče
Odaberi i kupi
 
10:30 
21:43 
11h 13min 
45,10 EUR
 
Senj - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
10:30 
16:40 
6h 10min 
29,80 EUR
 
Senj - Split
Odaberi i kupi
 
10:30 
10:40 
0h 10min 
3,90 EUR
 
Senj - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
10:30 
10:51 
0h 21min 
5,00 EUR
 
Senj - Ažić Lokva
Odaberi i kupi
 
10:30 
10:56 
0h 26min 
5,20 EUR
 
Senj - Klada
Odaberi i kupi
 
10:30 
10:57 
0h 27min 
5,50 EUR
 
Senj - Starigrad (Senj)
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:02 
0h 32min 
5,60 EUR
 
Senj - Jurkuša
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:05 
0h 35min 
6,20 EUR
 
Senj - Živi Bunari
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:07 
0h 37min 
6,20 EUR
 
Senj - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:16 
0h 46min 
7,10 EUR
 
Senj - Bačvice
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:18 
0h 48min 
7,10 EUR
 
Senj - Sv. Ivan
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:29 
0h 59min 
8,50 EUR
 
Senj - Cesarica
Odaberi i kupi
 
10:30 
11:36 
1h 6min 
9,10 EUR
 
Senj - Karlobag
Odaberi i kupi
 
10:30 
12:31 
2h 1min 
12,10 EUR
 
Senj - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
10:30 
12:35 
2h 5min 
13,00 EUR
 
Senj - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
10:30 
13:10 
2h 40min 
14,40 EUR
 
Senj - Posedarje
Odaberi i kupi
 
10:30 
14:05 
3h 35min 
18,30 EUR
 
Senj - Sv. Petar na moru
Odaberi i kupi
 
10:30 
14:10 
3h 40min 
18,80 EUR
 
Senj - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
10:30 
19:02 
8h 32min 
34,90 EUR
 
Senj - Igrane
Odaberi i kupi
 
10:30 
19:06 
8h 36min 
34,90 EUR
 
Senj - Živogošće
Odaberi i kupi
 
10:30 
20:04 
9h 34min 
38,80 EUR
 
Senj - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:18
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:18
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
10:18
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:18
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
10:18
Šmrika
Autotrans - Rijeka
10:18
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:18
Dramalj
Autotrans - Rijeka
10:18
Rovinj
Autotrans - Rijeka
10:18
Pula
Autotrans - Rijeka
10:18
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:18
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
10:18
Povile
Autotrans - Rijeka
10:18
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:18
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:00
Biograd na moru
Brioni - Pula
11:00
Biograd na moru
Nomago - Ljubljana
11:00
Split
Brioni - Pula
11:00
Split
Nomago - Ljubljana
11:00
Zadar
Brioni - Pula
11:00
Zadar
Nomago - Ljubljana
11:00
Šibenik
Brioni - Pula
11:00
Šibenik
Nomago - Ljubljana
13:50
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:50
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:50
Povile
Autotrans - Rijeka
13:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:50
Šmrika
Autotrans - Rijeka
13:50
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:50
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:50
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:50
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:50
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Rijeka
Brioni - Pula
14:50
Rijeka
Nomago - Ljubljana
14:50
Crikvenica
Brioni - Pula
14:50
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
14:50
Pula
Brioni - Pula
14:50
Pula
Nomago - Ljubljana
16:05
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
16:05
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
16:05
Split
Autotrans - Rijeka
16:05
Solin
Autotrans - Rijeka
16:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
16:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:05
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
16:05
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
16:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:05
Posedarje
Autotrans - Rijeka
16:05
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:05
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:05
Klada
Autotrans - Rijeka
16:05
Kalić
Autotrans - Rijeka
16:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:05
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
16:05
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
17:00
Kalić
Autotrans - Rijeka
17:00
Klada
Autotrans - Rijeka
17:00
Banjol (Rab)
Autotrans - Rijeka
17:00
Barbat (Rab)
Autotrans - Rijeka
17:00
Mišnjak
Autotrans - Rijeka
17:00
Stinica
Autotrans - Rijeka
17:00
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
17:00
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
17:00
Rab
Autotrans - Rijeka
17:27
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:27
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:27
Povile
Autotrans - Rijeka
17:27
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:27
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:27
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:27
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:27
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:27
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:27
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:27
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:27
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:27
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:30
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:30
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:30
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:30
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:30
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:30
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:30
Povile
Autotrans - Rijeka
17:30
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:30
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:01
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
19:01
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
19:01
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:01
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:01
Solin
Autotrans - Rijeka
19:01
Split
Autotrans - Rijeka
19:01
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
19:01
Posedarje
Autotrans - Rijeka
19:01
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:01
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
19:01
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:01
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:01
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:01
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:01
Makarska
Autotrans - Rijeka
19:01
Gradac
Autotrans - Rijeka
19:01
Karlobag
Autotrans - Rijeka
19:01
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
19:01
Klada
Autotrans - Rijeka
19:01
Kalić
Autotrans - Rijeka
19:01
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
19:01
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:01
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
19:01
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
 
odabir države:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja