Autobusno stajalište Sarižol Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:48
Rovinj
Autotrans - Rijeka
06:21
Pula
Autotrans - Rijeka
06:21
Galižana
Autotrans - Rijeka
06:52
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:20
Pula
Autotrans - Rijeka
07:20
Galižana
Autotrans - Rijeka
10:08
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:05
Pula
Autotrans - Rijeka
14:05
Galižana
Autotrans - Rijeka
14:29
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:01
Pula
Autotrans - Rijeka
15:01
Galižana
Autotrans - Rijeka
15:37
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:43
Pula
Autotrans - Rijeka
15:43
Galižana
Autotrans - Rijeka
15:52
Rovinj
Autotrans - Rijeka
17:50
Pula
Autotrans - Rijeka
17:50
Galižana
Autotrans - Rijeka
18:42
Galižana
Autotrans - Rijeka
18:42
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:42
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:42
Pula
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:48 
10:15 
5h 27min 
25,40 EUR
 
Sarižol - Zagreb
Odaberi i kupi
 
04:48 
07:30 
2h 42min 
15,40 EUR
 
Sarižol - Rijeka
Odaberi i kupi
 
04:48 
05:15 
0h 27min 
5,40 EUR
 
Sarižol - Pula
Odaberi i kupi
 
04:48 
04:55 
0h 7min 
3,60 EUR
 
Sarižol - Bale
Odaberi i kupi
 
06:21 
06:30 
0h 9min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
06:54 
07:03 
0h 9min 
3,60 EUR
 
Sarižol - Bale
Odaberi i kupi
 
06:54 
07:25 
0h 31min 
5,40 EUR
 
Sarižol - Pula
Odaberi i kupi
 
07:20 
07:30 
0h 10min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
10:08 
10:18 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Sarižol - Bale
Odaberi i kupi
 
10:08 
10:40 
0h 32min 
5,60 EUR
 
Sarižol - Pula
Odaberi i kupi
 
14:05 
14:14 
0h 9min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
14:30 
14:39 
0h 9min 
3,60 EUR
 
Sarižol - Bale
Odaberi i kupi
 
14:30 
15:03 
0h 33min 
5,40 EUR
 
Sarižol - Pula
Odaberi i kupi
 
15:01 
15:08 
0h 7min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
15:39 
15:48 
0h 9min 
3,60 EUR
 
Sarižol - Bale
Odaberi i kupi
 
15:39 
16:10 
0h 31min 
5,40 EUR
 
Sarižol - Pula
Odaberi i kupi
 
15:43 
15:50 
0h 7min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
15:52 
16:02 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Sarižol - Bale
Odaberi i kupi
 
15:52 
16:25 
0h 33min 
5,60 EUR
 
Sarižol - Pula
Odaberi i kupi
 
17:50 
18:00 
0h 10min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
18:42 
18:50 
0h 8min 
3,20 EUR
 
Sarižol - Rovinj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: