bus Sarajevo Koper - SALINEA - Orašje

 
relacija:
Sarajevo - Koper
prijevoz:
autobus   interni br.: 147
prijevoznik:
SALINEA - Orašje
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
 
15:15
Visoko 
 
15:54 
15:55
Kakanj 
 
16:25 
16:25
Zenica 
 
16:45 
16:45
Žepče 
 
17:35 
17:35
Maglaj 
 
17:55 
17:55
Doboj 
 
18:25 
18:25
Gračanica 
 
18:55 
19:00
Lukavac 
 
19:30 
19:30
Tuzla 
 
19:45 
19:45
Srebrenik 
 
20:30 
20:30
Ormanica 
 
20:45 
20:45
Cerik 
 
20:50 
20:50
Brčko 
 
21:20 
21:20
Novo mesto 
+1
02:10 
02:10
Ljubljana 
+1
03:10 
03:25
Koper 
+1
04:45