bus Sarajevo Herceg Novi - BLUE LINE - Herceg Novi

 
relacija:
Sarajevo - Herceg Novi
prijevoz:
autobus   interni br.: 1947
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
 
11:00
Ilidža 
 
11:15 
11:15
Hadžići 
 
11:30 
11:30
Konjic 
 
12:30 
12:30
Jablanica 
 
13:00 
13:00
Mostar 
 
14:30 
14:30
Počitelj 
 
15:00 
15:00
Čapljina 
 
15:10 
15:10
Doljani 
 
15:25 
15:25
Metković 
 
15:45 
15:45
Neum 
 
16:20 
16:20
Herceg Novi 
 
18:50