Autobusno stajalište San Marino Italija

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:05
Rab
Autotrans - Rijeka
07:15
Rab
Autotrans - Rijeka
10:44
Rab
Autotrans - Rijeka
12:40
Rab
Autotrans - Rijeka
14:40
Rab
Autotrans - Rijeka
15:44
Rab
Autotrans - Rijeka
19:55
Rab
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:00 
06:25 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:04 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
07:15 
07:19 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
07:15 
07:44 
0h 29min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
10:45 
11:10 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
10:45 
10:49 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
12:45 
12:49 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
12:45 
13:10 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:10 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:10 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
14:45 
14:49 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
14:45 
14:49 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
15:45 
15:49 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
15:45 
16:10 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
20:00 
20:25 
0h 25min 
4,60 EUR
 
San Marino - Rab
Odaberi i kupi
 
20:00 
20:04 
0h 4min 
2,70 EUR
 
San Marino - Lopar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
AnconaArzignanoBariBari aerodromBasovizzaBergamoBergamo aerodromBolognaBolzanoBresciaComoComo DoganaConeglianoCremonaDesenzanoFerraraFirenzeGenovaGenova aerodromGoriziaMangentaMilanoMiranoModenaMogliano VenetoMonfalconeMontichiariMonzaNapuljNovaraPadovaPadova Via Fra PaoloSarpiPalmanovaPalmanova (Mercatone)PerugiaPievePisaPortogruaroRimRoveretoSan MarinoSienaTorinoTrentoTrevisoTreviso aerodromUdineVenecijaVenecija (ferry port SanBasilio)Venecija MarittimaVenecija MestreVenecija TronchettoVentimigliaVeronaVicenzaVimercate