Šabadin - Mlini Autobusni prijevoznik Hrvatska

Mlini
tel:
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
13:30 
13:40 
0h 10min 
 
3,10 EUR
 
Vela Luka - Blato
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
13:55 
0h 25min 
 
3,90 EUR
 
Vela Luka - Smokvica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
14:00 
0h 30min 
 
4,00 EUR
 
Vela Luka - Čara
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
14:15 
0h 45min 
 
4,60 EUR
 
Vela Luka - Pupnat
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
14:35 
1h 5min 
 
5,80 EUR
 
Vela Luka - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
14:40 
1h 10min 
 
6,00 EUR
 
Vela Luka - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
15:15 
1h 45min 
 
7,80 EUR
 
Vela Luka - Orebić (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
16:25 
2h 55min 
 
12,90 EUR
 
Vela Luka - Putniković
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
16:42 
3h 12min 
 
13,40 EUR
 
Vela Luka - Ston
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:30 
17:52 
4h 22min 
 
15,70 EUR
 
Vela Luka - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
13:55 
0h 15min 
 
3,50 EUR
 
Blato - Smokvica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
14:35 
0h 55min 
 
5,10 EUR
 
Blato - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
14:40 
1h 0min 
 
5,50 EUR
 
Blato - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
16:00 
2h 20min 
 
10,30 EUR
 
Blato - Trstenik (HR)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
16:25 
2h 45min 
 
11,90 EUR
 
Blato - Putniković
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
17:29 
3h 49min 
 
14,90 EUR
 
Blato - Zaton (Dubrovnik)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:40 
17:52 
4h 12min 
 
15,00 EUR
 
Blato - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:55 
14:40 
0h 45min 
 
4,40 EUR
 
Smokvica - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:55 
17:52 
3h 57min 
 
14,90 EUR
 
Smokvica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:00 
14:40 
0h 40min 
 
4,30 EUR
 
Čara - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:00 
17:52 
3h 52min 
 
14,90 EUR
 
Čara - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:20 
14:40 
0h 20min 
 
3,60 EUR
 
Pupnat - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:20 
16:42 
2h 22min 
 
11,10 EUR
 
Pupnat - Ston
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:20 
17:52 
3h 32min 
 
14,80 EUR
 
Pupnat - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:35 
14:40 
0h 5min 
 
2,70 EUR
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:35 
17:52 
3h 17min 
 
14,50 EUR
 
Žrnovo - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:45 
14:50 
0h 5min 
 
2,40 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:45 
15:50 
1h 5min 
 
5,20 EUR
 
Korčula - Potomje
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:45 
16:05 
1h 20min 
 
5,80 EUR
 
Korčula - Janjina
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:45 
16:42 
1h 57min 
 
9,00 EUR
 
Korčula - Ston
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: