Autobusni kolodvor Rovinj

Trg na lokvi 6
tel 1: 060 888 611 (naplatno/extra charge)
 
 
  -> Povoljan smještaj u Rovinju
    by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:40 
10:15 
5h 35min 
26,20 EUR
 
Rovinj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
04:40 
09:20 
4h 40min 
24,80 EUR
 
Rovinj - Karlovac
Odaberi i kupi
 
04:40 
09:41 
5h 1min 
20,30 EUR
 
Rovinj - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
04:40 
13:38 
8h 58min 
34,20 EUR
 
Rovinj - Zadar
Odaberi i kupi
 
04:40 
15:05 
10h 25min 
40,50 EUR
 
Rovinj - Šibenik
Odaberi i kupi
 
04:40 
16:40 
12h 0min 
47,20 EUR
 
Rovinj - Split
Odaberi i kupi
 
04:40 
18:28 
13h 48min 
52,60 EUR
 
Rovinj - Makarska
Odaberi i kupi
 
04:40 
19:47 
15h 7min 
57,40 EUR
 
Rovinj - Ploče
Odaberi i kupi
 
04:40 
21:43 
17h 3min 
64,70 EUR
 
Rovinj - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
04:40 
07:10 
2h 30min 
15,40 EUR
 
Rovinj - Opatija
Odaberi i kupi
 
04:40 
07:00 
2h 20min 
15,40 EUR
 
Rovinj - Lovran
Odaberi i kupi
 
04:40 
06:56 
2h 16min 
15,40 EUR
 
Rovinj - Medveja
Odaberi i kupi
 
04:40 
06:50 
2h 10min 
15,40 EUR
 
Rovinj - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
04:40 
06:10 
1h 30min 
11,40 EUR
 
Rovinj - Labin
Odaberi i kupi
 
04:40 
07:30 
2h 50min 
15,40 EUR
 
Rovinj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
04:40 
06:02 
1h 22min 
10,90 EUR
 
Rovinj - Raša
Odaberi i kupi
 
04:40 
05:25 
0h 45min 
7,10 EUR
 
Rovinj - Loborika
Odaberi i kupi
 
04:40 
05:15 
0h 35min 
7,40 EUR
 
Rovinj - Pula
Odaberi i kupi
 
04:40 
04:55 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Rovinj - Bale
Odaberi i kupi
 
04:40 
10:18 
5h 38min 
25,50 EUR
 
Rovinj - Senj
Odaberi i kupi
 
04:40 
14:50 
10h 10min 
39,90 EUR
 
Rovinj - Vodice
Odaberi i kupi
 
04:40 
04:52 
0h 12min 
4,20 EUR
 
Rovinj - Čubani
Odaberi i kupi
 
04:40 
04:48 
0h 8min 
3,20 EUR
 
Rovinj - Sarižol
Odaberi i kupi
 
04:40 
04:46 
0h 6min 
2,70 EUR
 
Rovinj - Kukaleta
Odaberi i kupi
 
04:40 
05:10 
0h 30min 
5,60 EUR
 
Rovinj - Galižana
Odaberi i kupi
 
04:40 
14:16 
9h 36min 
36,50 EUR
 
Rovinj - Biograd na moru (raskršće)
Odaberi i kupi
 
06:45 
07:20 
0h 35min 
5,60 EUR
 
Rovinj - Galižana
Odaberi i kupi
 
06:45 
06:49 
0h 4min 
2,70 EUR
 
Rovinj - Kukaleta
Odaberi i kupi
 
06:45 
06:52 
0h 7min 
3,20 EUR
 
Rovinj - Sarižol
Odaberi i kupi
 
06:45 
06:59 
0h 14min 
4,20 EUR
 
Rovinj - Čubani
Odaberi i kupi
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:10
Beograd
Fils - Pula
06:27
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
06:27
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
06:27
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
06:27
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
06:27
Sošići
Autotrans - Rijeka
06:27
Putini
Autotrans - Rijeka
06:27
Žminj
Autotrans - Rijeka
06:27
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
06:30
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
06:30
Bale
Autotrans - Rijeka
06:30
Pula
Autotrans - Rijeka
06:30
Sarižol
Autotrans - Rijeka
06:30
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
06:30
Galižana
Autotrans - Rijeka
07:30
Galižana
Autotrans - Rijeka
07:30
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
07:30
Sarižol
Autotrans - Rijeka
07:30
Pula
Autotrans - Rijeka
07:30
Bale
Autotrans - Rijeka
07:30
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
07:40
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
07:40
Putini
Autotrans - Rijeka
07:40
Sošići
Autotrans - Rijeka
07:41
Sošići
Autotrans - Rijeka
07:41
Putini
Autotrans - Rijeka
07:41
Pazin
Autotrans - Rijeka
07:41
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:41
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:41
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:41
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:41
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
07:41
Žminj
Autotrans - Rijeka
09:41
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
09:41
Novigrad
Autotrans - Rijeka
09:41
Poreč
Autotrans - Rijeka
09:41
Umag
Autotrans - Rijeka
09:41
Putini
Autotrans - Rijeka
09:41
Sošići
Autotrans - Rijeka
09:41
Karigador
Autotrans - Rijeka
09:41
Tar
Autotrans - Rijeka
09:41
Maj
Autotrans - Rijeka
09:41
Špadići
Autotrans - Rijeka
09:41
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
09:41
Baderna
Autotrans - Rijeka
09:41
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
09:41
Sveti Lovreč
Autotrans - Rijeka
11:40
Pazin
Autotrans - Rijeka
11:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:10
Pula
Autotrans - Rijeka
12:45
Zagreb
Brioni - Pula
12:45
Zagreb
Nomago - Ljubljana
13:15
Pula
Autotrans - Rijeka
13:45
Pula
Brioni - Pula
13:45
Pula
Nomago - Ljubljana
13:45
Vodnjan
Brioni - Pula
13:45
Bale
Nomago - Ljubljana
14:11
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:11
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:11
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
14:11
Žminj
Autotrans - Rijeka
14:11
Pazin
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Sošići
Autotrans - Rijeka
14:11
Putini
Autotrans - Rijeka
14:14
Sarižol
Autotrans - Rijeka
14:14
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
14:14
Galižana
Autotrans - Rijeka
14:14
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
14:14
Bale
Autotrans - Rijeka
14:14
Pula
Autotrans - Rijeka
15:08
Pula
Autotrans - Rijeka
15:08
Bale
Autotrans - Rijeka
15:08
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:08
Galižana
Autotrans - Rijeka
15:08
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
15:08
Sarižol
Autotrans - Rijeka
15:42
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:42
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
15:42
Putini
Autotrans - Rijeka
15:42
Sošići
Autotrans - Rijeka
15:42
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
15:42
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:42
Sveti Lovreč
Autotrans - Rijeka
15:42
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
15:50
Bale
Autotrans - Rijeka
15:50
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:50
Pula
Autotrans - Rijeka
15:50
Sarižol
Autotrans - Rijeka
15:50
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
15:50
Galižana
Autotrans - Rijeka
16:31
Pazin
Autotrans - Rijeka
16:31
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:31
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:31
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:31
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:31
Sošići
Autotrans - Rijeka
16:31
Putini
Autotrans - Rijeka
16:31
Žminj
Autotrans - Rijeka
16:31
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
18:00
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:00
Bale
Autotrans - Rijeka
18:00
Pula
Autotrans - Rijeka
18:00
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
18:00
Sarižol
Autotrans - Rijeka
18:00
Galižana
Autotrans - Rijeka
18:50
Galižana
Autotrans - Rijeka
18:50
Labin
Autotrans - Rijeka
18:50
Prodol
Autotrans - Rijeka
18:50
Marčana
Autotrans - Rijeka
18:50
Loborika
Autotrans - Rijeka
18:50
Sarižol
Autotrans - Rijeka
18:50
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
18:50
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
18:50
Pula
Autotrans - Rijeka
18:50
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:50
Lovran
Autotrans - Rijeka
18:50
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
18:50
Brseč
Autotrans - Rijeka
18:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:50
Bale
Autotrans - Rijeka
18:50
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:50
Osijek
Autotrans - Rijeka
18:50
Senj
Autotrans - Rijeka
18:50
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:50
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
18:50
Most Raša
Autotrans - Rijeka
19:55
Zagreb
Nomago - Ljubljana
19:55
Zagreb
Brioni - Pula
19:55
Karlovac
Brioni - Pula
19:55
Karlovac
Nomago - Ljubljana
19:55
Pazin
Brioni - Pula
19:55
Pazin
Nomago - Ljubljana
21:02
Žminj
Autotrans - Rijeka
21:02
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
21:02
Putini
Autotrans - Rijeka
21:02
Sošići
Autotrans - Rijeka
21:02
Pazin
Autotrans - Rijeka
21:02
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
21:02
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
21:02
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
21:02
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
21:55
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:55
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
21:55
Senj
Autotrans - Rijeka
21:55
Split
Autotrans - Rijeka
21:55
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:55
Poreč
Autotrans - Rijeka
21:55
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:55
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
21:55
Okučani
Autotrans - Rijeka
21:55
Novska
Autotrans - Rijeka
22:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
22:45
Đakovo
Autotrans - Rijeka
22:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
22:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
22:45
Delnice
Autotrans - Rijeka
22:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
22:45
Osijek
Autotrans - Rijeka
22:45
Poreč
Autotrans - Rijeka
22:45
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
 
odabir države: