Autobusno stajalište Risan Crna Gora

Direktni polasci prema Budvi,  Herceg Novom,  Podgorici,  Nikšiću i Vilusi.
 
  -> Povoljan smještaj u Risanu
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:30
Herceg Novi
Stanišić - Nikšić
07:25
Budva
R Line Company - Herceg Novi
07:55
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
08:56
Nikšić
Stanišić - Nikšić
08:56
Vilusi
Stanišić - Nikšić
09:06
Budva
Zejdin - Ulcinj
09:25
Herceg Novi
Krivokapić Tours - Herceg Novi
09:25
Herceg Novi
Touring - Kotor
09:42
Budva
Royal Travel - Cetinje
09:42
Podgorica
Royal Travel - Cetinje
10:05
Budva
R Line Company - Herceg Novi
10:15
Budva
Vujović VR - Danilovgrad
10:15
Podgorica
Vujović VR - Danilovgrad
10:20
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:32
Budva
Dangrad - Danilovgrad
10:32
Podgorica
Dangrad - Danilovgrad
11:12
Herceg Novi
Zejdin - Ulcinj
11:23
Herceg Novi
Royal Travel - Cetinje
11:41
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
11:41
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
12:28
Podgorica
Pavićević tours - Danilovgrad
12:28
Budva
Pavićević tours - Danilovgrad
12:50
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
12:57
Budva
Perović Line - Danilovgrad
12:57
Podgorica
Perović Line - Danilovgrad
13:50
Herceg Novi
Adriatic Travel - Podgorica
14:18
Herceg Novi
Dangrad - Danilovgrad
14:33
Vilusi
Stanišić - Nikšić
14:33
Nikšić
Stanišić - Nikšić
14:43
Herceg Novi
Vujović VR - Danilovgrad
15:20
Herceg Novi
Nikšić prevoz - Nikšić
15:32
Herceg Novi
Pavićević tours - Danilovgrad
15:37
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
15:37
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
15:52
Herceg Novi
Perović Line - Danilovgrad
16:40
Herceg Novi
Stanišić - Nikšić
16:52
Budva
Dangrad - Danilovgrad
16:52
Podgorica
Dangrad - Danilovgrad
16:53
Nikšić
Stanišić - Nikšić
16:53
Vilusi
Stanišić - Nikšić
17:26
Herceg Novi
Adriatic Travel - Podgorica
18:14
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:14
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
19:05
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:08
Herceg Novi
Dangrad - Danilovgrad
19:52
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:22
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:22
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:35
Herceg Novi
R Line Company - Herceg Novi
21:07
Budva
Drum - Podgorica
21:07
Podgorica
Drum - Podgorica
21:15
Vilusi
R Line Company - Herceg Novi
21:15
Nikšić
R Line Company - Herceg Novi
22:21
Budva
Nikšić prevoz - Nikšić
22:45
Budva
Touring - Kotor
22:45
Nikšić
Touring - Kotor
22:45
Podgorica
Touring - Kotor
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:15 
07:30 
1h 15min 
5,35 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
06:15 
09:00 
2h 45min 
9,70 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:30 
07:47 
1h 17min 
4,35 EUR
 
Risan - Vilusi
Odaberi i kupi
 
06:30 
08:23 
1h 53min 
5,70 EUR
 
Risan - Nikšić
Odaberi i kupi
 
07:25 
08:00 
0h 35min 
3,35 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
07:55 
09:00 
1h 5min 
5,85 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
07:55 
10:30 
2h 35min 
9,70 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:56 
09:32 
0h 36min 
2,85 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
09:06 
09:36 
0h 30min 
3,85 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
09:25 
13:10 
3h 45min 
11,20 EUR
 
Risan - Nikšić
Odaberi i kupi
 
09:25 
10:30 
1h 5min 
6,35 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
09:25 
10:30 
1h 5min 
6,85 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
09:25 
12:08 
2h 43min 
10,20 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
09:42 
10:12 
0h 30min 
3,35 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
10:05 
11:50 
1h 45min 
6,70 EUR
 
Risan - Nikšić
Odaberi i kupi
 
10:05 
11:00 
0h 55min 
4,35 EUR
 
Risan - Vilusi
Odaberi i kupi
 
10:15 
10:45 
0h 30min 
2,35 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
10:20 
11:35 
1h 15min 
5,85 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
10:20 
13:09 
2h 49min 
9,70 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:32 
11:02 
0h 30min 
2,85 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
11:12 
12:30 
1h 18min 
5,35 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
11:23 
12:35 
1h 12min 
5,35 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
11:23 
13:55 
2h 32min 
9,70 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
11:41 
12:15 
0h 34min 
2,35 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
12:28 
13:05 
0h 37min 
3,35 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
12:50 
14:15 
1h 25min 
5,85 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
12:57 
13:35 
0h 38min 
3,35 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
13:50 
14:58 
1h 8min 
6,35 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
13:50 
16:35 
2h 45min 
9,70 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
14:18 
16:50 
2h 32min 
8,70 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari