Autobusni kolodvor Rijeka kontakt

Trg Žabica 2
tel 1: 060 88 86 66 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 51 660 364 (pozivi izvan HR / outside Croatia )
 
Najveća hrvatska luka i treći grad po veličini odlično je povezan autobusnim linijama. Rijeka je nezaobilazna destinacija za svako putovanje prema Istri ili otocima sjevernog Jadrana. Blizina trajektne i brodske luke.

autobus Rijeka Ogulin
 
  -> Povoljan smještaj u Rijeci
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:45
Vukovar
Zelic Reisen - Schmerikon
00:45
Split
Zelic Reisen - Schmerikon
00:55
Zagreb
Brioni - Pula
03:45
Zagreb
Panturist - Osijek
03:45
Karlovac
Panturist - Osijek
03:45
Osijek
Panturist - Osijek
03:45
Đakovo
Panturist - Osijek
03:45
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
03:59
Ljubljana
FlixBus
05:00
Pula
Brioni - Pula
05:05
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
05:05
Vinkovci
Čazmatrans Promet - Čazma
05:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
05:20
Šibenik
FlixBus
05:20
Basel
Gaja - Križpolje
05:20
Zurich
Gaja - Križpolje
05:20
Luzern
Gaja - Križpolje
05:20
Lugano
Gaja - Križpolje
05:30
Pula
Pepeks - Zagreb
05:45
Beograd
Bs Tours - Beograd
06:35
Vukovar
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Pula
Čazmatrans Promet - Čazma
06:40
Permani
Autotrolej - Rijeka
07:10
Pazin
Brioni - Pula
07:10
Pula
Brioni - Pula
07:20
Novigrad
Hafet-Tours - Tetovo
07:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
07:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
07:29
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
07:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
07:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Senj
Autotrans - Rijeka
07:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:29
Povile
Autotrans - Rijeka
07:30
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
07:30
Brseč
Autotrans - Rijeka
07:30
Bale
Autotrans - Rijeka
07:30
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
07:30
Marčana
Autotrans - Rijeka
07:30
Prodol
Autotrans - Rijeka
07:30
Barban
Autotrans - Rijeka
07:30
Labin
Autotrans - Rijeka
07:30
Vozilići
Autotrans - Rijeka
07:30
Raša
Autotrans - Rijeka
07:30
Pula
Autotrans - Rijeka
07:30
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:30
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Krk
Autotrans - Rijeka
07:30
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:30
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:30
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:30
Punat
Autotrans - Rijeka
07:30
Plomin
Autotrans - Rijeka
07:30
Loborika
Autotrans - Rijeka
07:30
Most Raša
Autotrans - Rijeka
07:30
Medveja
Autotrans - Rijeka
07:30
Lovran
Autotrans - Rijeka
07:30
Opatija
Autotrans - Rijeka
07:30
Galižana
Autotrans - Rijeka
07:30
Valbruna
Autotrans - Rijeka
07:30
Monfirenzo
Autotrans - Rijeka
07:30
Sarižol
Autotrans - Rijeka
07:30
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
07:30
Lizer
Autotrans - Rijeka
07:30
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:30
Šepići
Autotrans - Rijeka
07:30
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
07:30
Bogovići
Autotrans - Rijeka
07:30
Kijac
Autotrans - Rijeka
07:30
Hreljići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
07:30
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Dunat
Autotrans - Rijeka
07:30
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
07:45
Ljubljana
FlixBus
07:45
Stuttgart
FlixBus
07:55
Permani
Autotrolej - Rijeka
08:20
Zagreb
Brioni - Pula
08:50
Pula
Brioni - Pula
08:50
Pazin
Brioni - Pula
09:00
Milan
FlixBus
09:35
Permani
Autotrolej - Rijeka
09:51
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
09:51
Jakovici
Autotrans - Rijeka
09:51
Tinjan
Autotrans - Rijeka
09:51
Novigrad
Autotrans - Rijeka
09:51
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
09:51
Baderna
Autotrans - Rijeka
09:51
Kadumi
Autotrans - Rijeka
09:51
Šurani
Autotrans - Rijeka
09:51
Dajla
Autotrans - Rijeka
09:51
Umag
Autotrans - Rijeka
09:51
Ruhci
Autotrans - Rijeka
09:51
Pazin
Autotrans - Rijeka
09:51
Poreč
Autotrans - Rijeka
10:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:00
Pula
Brioni - Pula
10:00
Fužine
Autotrans - Rijeka
10:04
Rijeka (airport)
Olivari - Malinska
10:05
Ljubljana
FlixBus
10:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:10
Delnice
Autotrans - Rijeka
10:25
Split
FlixBus
10:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
10:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
10:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
10:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
10:32
Cres
Autotrans - Rijeka
10:32
Belej
Autotrans - Rijeka
10:32
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
10:32
Nerezine
Autotrans - Rijeka
10:32
Osor
Autotrans - Rijeka
10:32
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
10:32
Brseč
Autotrans - Rijeka
10:32
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
10:32
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Ičići
Autotrans - Rijeka
10:32
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:32
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:32
Medveja
Autotrans - Rijeka
10:32
Hrasta
Autotrans - Rijeka
10:32
Hrasta
Autotrans - Rijeka
10:32
Loznati (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Čunski
Autotrans - Rijeka
10:32
Predošćica
Autotrans - Rijeka
10:32
Dragozetići
Autotrans - Rijeka
10:32
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
10:32
Vodice (Cres)
Autotrans - Rijeka
10:32
Poljana
Autotrans - Rijeka
10:32
Artatore
Autotrans - Rijeka
10:32
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Orlec
Autotrans - Rijeka
10:32
Vrana (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Batajna
Autotrans - Rijeka
10:32
Martinšćica
Autotrans - Rijeka
10:32
Porozina
Autotrans - Rijeka
10:32
Brestova
Autotrans - Rijeka
10:32
Krčina
Autotrans - Rijeka
10:32
Križić
Autotrans - Rijeka
10:46
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
10:46
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:46
Dunat
Autotrans - Rijeka
10:46
Dunat
Autotrans - Rijeka
10:46
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
10:46
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
10:46
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:46
Kijac
Autotrans - Rijeka
10:46
Bogovići
Autotrans - Rijeka
10:46
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
10:46
Šepići
Autotrans - Rijeka
10:46
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
10:46
Lizer
Autotrans - Rijeka
10:46
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:46
Punat
Autotrans - Rijeka
10:46
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:46
Baška
Autotrans - Rijeka
10:46
Krk
Autotrans - Rijeka
10:46
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:46
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:46
Malinska
Autotrans - Rijeka
11:00
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:00
Karlovac
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:30
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:30
Osijek
Panturist - Osijek
11:30
Đakovo
Panturist - Osijek
11:30
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
11:30
Permani
Autotrolej - Rijeka
11:45
Rovinj
Brioni - Pula
11:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
11:45
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
11:45
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
11:45
Đakovo
Panturist - Osijek
11:45
Osijek
Panturist - Osijek
11:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:50
Zagreb
Brioni - Pula
12:00
Frankfurt
FlixBus
12:10
Trieste
Brioni - Pula
12:20
Split
Brioni - Pula
12:20
Zadar
Brioni - Pula
12:20
Šibenik
Brioni - Pula
12:20
Novi Vinodolski
Brioni - Pula
12:20
Senj
Brioni - Pula
12:45
Gostivar
Domino Line - Skopje
12:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
12:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
12:49
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:49
Kijac
Autotrans - Rijeka
12:49
Bogovići
Autotrans - Rijeka
12:49
Lizer
Autotrans - Rijeka
12:49
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
12:49
Šepići
Autotrans - Rijeka
12:49
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
12:49
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
12:49
Punat
Autotrans - Rijeka
12:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
12:49
Malinska
Autotrans - Rijeka
12:49
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:49
Omišalj
Autotrans - Rijeka
12:49
Krk
Autotrans - Rijeka
12:49
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:50
Bern
Zelic Reisen - Schmerikon
12:50
St. Gallen
Zelic Reisen - Schmerikon
13:15
Pula
Brioni - Pula
13:15
Opatija
Brioni - Pula
13:15
Pula
Brioni - Pula
13:15
Labin
Brioni - Pula
13:25
Ljubljana
FlixBus
13:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
13:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:30
Zadar
Autotrans - Rijeka
13:30
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
13:30
Fužine
Autotrans - Rijeka
13:45
Permani
Autotrolej - Rijeka
13:55
Ljubljana
FlixBus
14:00
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
14:00
Karlovac
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
14:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
14:10
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
14:15
Zagreb
Brioni - Pula
14:15
Karlovac
Brioni - Pula
14:15
Delnice
Brioni - Pula
14:20
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:20
Pula
Autotrans - Rijeka
14:20
Poreč
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Brioni - Pula
14:49
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
14:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
14:49
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
14:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
14:49
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:49
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
14:49
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
14:49
Šepići
Autotrans - Rijeka
14:49
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
14:49
Lizer
Autotrans - Rijeka
14:49
Bogovići
Autotrans - Rijeka
14:49
Kijac
Autotrans - Rijeka
14:49
Krk
Autotrans - Rijeka
14:49
Baška
Autotrans - Rijeka
14:49
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:49
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:49
Njivice
Autotrans - Rijeka
14:49
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:49
Punat
Autotrans - Rijeka
14:50
Naples
FlixBus
15:00
Pula
Pepeks - Zagreb
15:15
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:15
Pula
Autotrans - Rijeka
15:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:45
Labin
Brioni - Pula
15:45
Opatija
Brioni - Pula
15:45
Pula
Brioni - Pula
16:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:15
Permani
Autotrolej - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
16:45
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
16:45
Hreljići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:45
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:45
Ičići
Autotrans - Rijeka
16:45
Most Raša
Autotrans - Rijeka
16:45
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:45
Medveja
Autotrans - Rijeka
16:45
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:45
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:45
Pula
Autotrans - Rijeka
16:45
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:45
Barban
Autotrans - Rijeka
16:45
Prodol
Autotrans - Rijeka
16:45
Raša
Autotrans - Rijeka
16:45
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:45
Labin
Autotrans - Rijeka
16:45
Brseč
Autotrans - Rijeka
16:45
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:50
Ljubljana
FlixBus
16:50
Permani
Autotrolej - Rijeka
17:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
17:30
Pula
Pepeks - Zagreb
17:34
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
17:34
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
17:34
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
17:34
Sv. Ivan
Autotrans - Rijeka
17:34
Žaborić
Autotrans - Rijeka
17:34
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
17:34
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
17:34
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
17:34
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
17:34
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
17:34
Podić
Autotrans - Rijeka
17:34
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
17:34
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
17:34
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
17:34
Klada
Autotrans - Rijeka
17:34
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
17:34
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
17:34
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
17:34
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
17:34
Vlaka
Autotrans - Rijeka
17:34
Jurkuša
Autotrans - Rijeka
17:34
Kalić
Autotrans - Rijeka
17:34
Povile
Autotrans - Rijeka
17:34
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:34
Marina
Autotrans - Rijeka
17:34
Podorljak
Autotrans - Rijeka
17:34
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:34
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:34
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
17:34
Brodarica
Autotrans - Rijeka
17:34
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:34
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:34
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:34
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
17:34
Drage
Autotrans - Rijeka
17:34
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
17:34
Cesarica
Autotrans - Rijeka
17:34
Turanj
Autotrans - Rijeka
17:34
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:34
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
17:34
Posedarje
Autotrans - Rijeka
17:34
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:34
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
17:34
Mandalina
Autotrans - Rijeka
17:34
Karlobag
Autotrans - Rijeka
17:34
Senj
Autotrans - Rijeka
17:34
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
17:34
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:34
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:34
Split
Autotrans - Rijeka
17:34
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:34
Solin
Autotrans - Rijeka
17:34
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:34
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:34
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:34
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:34
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:50
Delnice
Brioni - Pula
17:50
Karlovac
Brioni - Pula
17:50
Zagreb
Brioni - Pula
18:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:00
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
18:00
Đakovo
Panturist - Osijek
18:00
Osijek
Panturist - Osijek
18:20
Zagreb
Brioni - Pula
18:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:40
Delnice
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
18:50
Jakovici
Autotrans - Rijeka
18:50
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
18:50
Baderna
Autotrans - Rijeka
18:50
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
18:50
Tinjan
Autotrans - Rijeka
18:50
Šurani
Autotrans - Rijeka
18:50
Kadumi
Autotrans - Rijeka
18:50
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:50
Ruhci
Autotrans - Rijeka
18:50
Pazin
Autotrans - Rijeka
18:50
Poreč
Autotrans - Rijeka
19:09
Krk
Autotrans - Rijeka
19:09
Baška
Autotrans - Rijeka
19:09
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:09
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:09
Njivice
Autotrans - Rijeka
19:09
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:09
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:09
Punat
Autotrans - Rijeka
19:09
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
19:09
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:09
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
19:09
Bogovići
Autotrans - Rijeka
19:09
Kijac
Autotrans - Rijeka
19:09
Lizer
Autotrans - Rijeka
19:09
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
19:09
Šepići
Autotrans - Rijeka
19:09
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
19:09
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
19:09
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:09
Dunat
Autotrans - Rijeka
19:09
Dunat
Autotrans - Rijeka
19:15
Split
Autotransport - Šibenik
19:45
Trieste
Brioni - Pula
19:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
19:45
Okučani
Autotrans - Rijeka
19:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:45
Novska
Autotrans - Rijeka
19:45
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
20:00
Prijedor
Pepeks - Zagreb
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
20:25
Matulji
Autotrolej - Rijeka
20:30
Milan
FlixBus
20:30
Sv. Ivan
Autotrans - Rijeka
20:30
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
20:30
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
20:30
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
20:30
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
20:30
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
20:30
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
20:30
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
20:30
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Žaborić
Autotrans - Rijeka
20:30
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
20:30
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
20:30
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
20:30
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
20:30
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Brist
Autotrans - Rijeka
20:30
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
20:30
Živogošće
Autotrans - Rijeka
20:30
Igrane
Autotrans - Rijeka
20:30
Podgora
Autotrans - Rijeka
20:30
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
20:30
Podić
Autotrans - Rijeka
20:30
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
20:30
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
20:30
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
20:30
Klada
Autotrans - Rijeka
20:30
Kalić
Autotrans - Rijeka
20:30
Jurkuša
Autotrans - Rijeka
20:30
Vlaka
Autotrans - Rijeka
20:30
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
20:30
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
20:30
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
20:30
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:30
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
20:30
Senj
Autotrans - Rijeka
20:30
Cesarica
Autotrans - Rijeka
20:30
Doli
Autotrans - Rijeka
20:30
Rogotin
Autotrans - Rijeka
20:30
Tučepi
Autotrans - Rijeka
20:30
Promajna
Autotrans - Rijeka
20:30
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
20:30
Drage
Autotrans - Rijeka
20:30
Karlobag
Autotrans - Rijeka
20:30
Mandalina
Autotrans - Rijeka
20:30
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
20:30
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:30
Posedarje
Autotrans - Rijeka
20:30
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
20:30
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:30
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:30
Povile
Autotrans - Rijeka
20:30
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:30
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:30
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:30
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:30
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:30
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:30
Marina
Autotrans - Rijeka
20:30
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:30
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:30
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:30
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Šmrika
Autotrans - Rijeka
20:30
Solin
Autotrans - Rijeka
20:30
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:30
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:30
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
20:30
Omiš
Autotrans - Rijeka
20:30
Split
Autotrans - Rijeka
20:30
Ploče
Autotrans - Rijeka
20:30
Gradac
Autotrans - Rijeka
20:30
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:30
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
20:30
Orašac
Autotrans - Rijeka
20:30
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Slano
Autotrans - Rijeka
20:30
Dugi Rat
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:36
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:36
Merag
Autotrans - Rijeka
20:36
Valbiska
Autotrans - Rijeka
20:36
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Cres
Autotrans - Rijeka
20:36
Belej
Autotrans - Rijeka
20:36
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:36
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:36
Osor
Autotrans - Rijeka
20:36
Nerezine
Autotrans - Rijeka
20:36
Loznati (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Hrasta
Autotrans - Rijeka
20:36
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
20:36
Čunski
Autotrans - Rijeka
20:36
Šepići
Autotrans - Rijeka
20:36
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:36
Batajna
Autotrans - Rijeka
20:36
Vrana (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Artatore
Autotrans - Rijeka
20:36
Poljana
Autotrans - Rijeka
20:36
Orlec
Autotrans - Rijeka
20:36
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:36
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Bajčići
Autotrans - Rijeka
20:36
Krčina
Autotrans - Rijeka
20:36
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Nenadići
Autotrans - Rijeka
20:40
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
20:40
Đakovo
Autotrans - Rijeka
20:40
Osijek
Autotrans - Rijeka
20:40
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
20:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:40
Delnice
Autotrans - Rijeka
20:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:05
Fužine
Autotrans - Rijeka
21:05
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
21:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:35
Ljubljana
FlixBus
21:40
Permani
Autotrolej - Rijeka
21:40
Zagreb
Brioni - Pula
21:40
Karlovac
Brioni - Pula
21:49
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:49
Baška
Autotrans - Rijeka
21:49
Krk
Autotrans - Rijeka
21:49
Malinska
Autotrans - Rijeka
21:49
Njivice
Autotrans - Rijeka
21:49
Omišalj
Autotrans - Rijeka
21:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
21:49
Punat
Autotrans - Rijeka
21:49
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
21:49
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
21:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
21:49
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
21:49
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
21:49
Kijac
Autotrans - Rijeka
21:49
Bogovići
Autotrans - Rijeka
21:49
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
21:49
Lizer
Autotrans - Rijeka
21:49
Šepići
Autotrans - Rijeka
21:49
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
22:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
22:05
Delnice
Autotrans - Rijeka
22:20
Matulji
Autotrolej - Rijeka
22:55
Pula
Čazmatrans Promet - Čazma
23:30
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:55 
02:10 
1h 15min 
15,13 EUR
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
(114 HRK)
 
03:20 
09:20 
6h 0min 
 
 
Rijeka - Padova
Odaberi i kupi
 
 
 
03:20 
05:20 
2h 0min 
 
 
Rijeka - Trieste
Odaberi i kupi
 
 
 
04:00 
06:00 
2h 0min 
14,80 EUR
 
Rijeka - Umag
Odaberi i kupi
 
(111,51 HRK)
 
04:00 
05:35 
1h 35min 
15,00 EUR
 
Rijeka - Novigrad
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
04:00 
05:20 
1h 20min 
14,10 EUR
 
Rijeka - Poreč
Odaberi i kupi
 
(106,24 HRK)
 
04:00 
04:50 
0h 50min 
9,30 EUR
 
Rijeka - Pazin
Odaberi i kupi
 
(70,07 HRK)
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
13,14 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(99 HRK)
 
05:10 
06:35 
1h 25min 
11,30 EUR
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
05:10 
06:35 
1h 25min 
 
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
13,14 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(99 HRK)
 
07:00 
15:00 
8h 0min 
 
 
Rijeka - Prijedor
Odaberi i kupi
 
07:00 
07:40 
0h 40min 
 
 
Rijeka - Permani
 
 
07:10 
07:35 
0h 25min 
4,70 EUR
 
Rijeka - Fužine
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
07:10 
08:10 
1h 0min 
10,20 EUR
 
Rijeka - Vrbovsko
Odaberi i kupi
 
(76,85 HRK)
 
07:10 
12:15 
5h 5min 
32,10 EUR
 
Rijeka - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(241,86 HRK)
 
07:10 
13:05 
5h 55min 
36,50 EUR
 
Rijeka - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(275,01 HRK)
 
07:10 
13:45 
6h 35min 
39,10 EUR
 
Rijeka - Osijek
Odaberi i kupi
 
(294,6 HRK)
 
07:10 
09:25 
2h 15min 
13,20 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(99,46 HRK)
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
13,14 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(99 HRK)
 
07:20 
09:05 
1h 45min 
12,61 EUR
 
Rijeka - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(95,01 HRK)
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
 
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
07:25 
15:50 
8h 25min 
 
 
Rijeka - Milan
Odaberi i kupi
 
 
 
07:25 
12:35 
5h 10min 
 
 
Rijeka - Vicenza
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
10:15 
2h 30min 
13,70 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(103,22 HRK)
 
07:45 
09:20 
1h 35min 
11,80 EUR
 
Rijeka - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(88,91 HRK)
 
08:15 
08:35 
0h 20min 
4,40 EUR
 
Rijeka - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
08:15 
08:59 
0h 44min 
5,90 EUR
 
Rijeka - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
08:15 
09:17 
1h 2min 
7,00 EUR
 
Rijeka - Malinska
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
 
 
 
odabir države: