Autobusni kolodvor Rijeka kontakt

Trg Žabica 2
tel 1: 060 88 86 66 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 51 660 364 (pozivi izvan HR / outside Croatia )
 
 
  -> Povoljan smještaj u Rijeci
    by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:55 
02:10 
1h 15min 
15,10 EUR
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
(113,77 HRK)
 
00:55 
02:10 
1h 15min 
15,10 EUR
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
(113,77 HRK)
 
04:00 
06:00 
2h 0min 
14,80 EUR
 
Rijeka - Umag
Odaberi i kupi
 
(111,51 HRK)
 
04:00 
05:35 
1h 35min 
15,00 EUR
 
Rijeka - Novigrad
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
04:00 
05:20 
1h 20min 
14,10 EUR
 
Rijeka - Poreč
Odaberi i kupi
 
(106,24 HRK)
 
04:00 
04:50 
0h 50min 
9,30 EUR
 
Rijeka - Pazin
Odaberi i kupi
 
(70,07 HRK)
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
13,10 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(98,7 HRK)
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
13,10 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(98,7 HRK)
 
06:00 
06:21 
0h 21min 
5,00 EUR
 
Rijeka - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
06:00 
06:29 
0h 29min 
5,00 EUR
 
Rijeka - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
06:00 
06:15 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Rijeka - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:00 
06:33 
0h 33min 
5,20 EUR
 
Rijeka - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
06:00 
07:00 
1h 0min 
7,50 EUR
 
Rijeka - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(56,51 HRK)
 
06:00 
07:07 
1h 7min 
8,20 EUR
 
Rijeka - Povile
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
06:00 
07:25 
1h 25min 
10,20 EUR
 
Rijeka - Senj
Odaberi i kupi
 
(76,85 HRK)
 
06:00 
06:42 
0h 42min 
6,20 EUR
 
Rijeka - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(46,71 HRK)
 
06:00 
06:47 
0h 47min 
6,60 EUR
 
Rijeka - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:00 
06:36 
0h 36min 
5,60 EUR
 
Rijeka - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
06:00 
06:55 
0h 55min 
6,70 EUR
 
Rijeka - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
06:00 
07:11 
1h 11min 
8,70 EUR
 
Rijeka - Krmpotska Ruka
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
06:00 
07:18 
1h 18min 
9,10 EUR
 
Rijeka - Sv. Ilija
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
06:00 
07:09 
1h 9min 
8,50 EUR
 
Rijeka - Klenovica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(64,04 HRK)
 
06:30 
07:37 
1h 7min 
7,40 EUR
 
Rijeka - Bogovići
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
06:30 
07:17 
0h 47min 
5,90 EUR
 
Rijeka - Dina (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
06:30 
07:27 
0h 57min 
6,90 EUR
 
Rijeka - Kijac
Odaberi i kupi
 
(51,99 HRK)
 
06:30 
07:29 
0h 59min 
7,00 EUR
 
Rijeka - Sveti Vid - Miholjice
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
06:30 
07:37 
1h 7min 
7,40 EUR
 
Rijeka - Sv. Anton
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
06:30 
07:40 
1h 10min 
7,80 EUR
 
Rijeka - Šepići
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
06:30 
07:47 
1h 17min 
8,80 EUR
 
Rijeka - Lizer
Odaberi i kupi
 
(66,3 HRK)
 
06:30 
07:05 
0h 35min 
5,20 EUR
 
Rijeka - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:55
Zagreb
Nomago - Ljubljana
00:55
Zagreb
Brioni - Pula
02:50
Sarajevo
Fils - Pula
02:50
Zenica
Fils - Pula
02:50
Visoko
Fils - Pula
02:50
Kakanj
Fils - Pula
02:50
Maglaj
Fils - Pula
02:50
Žepče
Fils - Pula
03:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
03:15
Srebrenik
Pepeks - Zagreb
03:15
Brčko
Pepeks - Zagreb
03:45
Osijek
Autotrans - Rijeka
03:45
Đakovo
Autotrans - Rijeka
03:45
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
03:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
03:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
04:00
Beograd
Fils - Pula
05:00
Pula
Brioni - Pula
05:00
Pula
Nomago - Ljubljana
06:25
Delnice
Autotrans - Rijeka
06:28
Bakarac
Autotrans - Rijeka
06:28
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:28
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
06:28
Bribir
Autotrans - Rijeka
06:55
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
06:55
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
06:55
Dramalj
Autotrans - Rijeka
06:55
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:55
Šmrika
Autotrans - Rijeka
06:55
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:55
Bakarac
Autotrans - Rijeka
06:55
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
06:55
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:10
Svetvinčenat
Brioni - Pula
07:10
Pazin
Brioni - Pula
07:10
Pazin
Nomago - Ljubljana
07:10
Žminj
Brioni - Pula
07:10
Žminj
Nomago - Ljubljana
07:10
Pula
Brioni - Pula
07:10
Pula
Nomago - Ljubljana
07:10
Vodnjan
Brioni - Pula
07:25
Delnice
Autotrans - Rijeka
07:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
07:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
07:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
07:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
07:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
07:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
07:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
07:29
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
07:29
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:29
Senj
Autotrans - Rijeka
07:29
Povile
Autotrans - Rijeka
07:29
Bribir
Autotrans - Rijeka
07:30
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
07:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
07:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
07:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
07:30
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
07:30
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
07:30
Hreljići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Dunat
Autotrans - Rijeka
07:30
Lizer
Autotrans - Rijeka
07:30
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:30
Šepići
Autotrans - Rijeka
07:30
Šepići
Autotrans - Rijeka
07:30
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
07:30
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
07:30
Bogovići
Autotrans - Rijeka
07:30
Bogovići
Autotrans - Rijeka
07:30
Kijac
Autotrans - Rijeka
07:30
Galižana
Autotrans - Rijeka
07:30
Valbruna
Autotrans - Rijeka
07:30
Monfirenzo
Autotrans - Rijeka
07:30
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
07:30
Sarižol
Autotrans - Rijeka
07:30
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
07:30
Brseč
Autotrans - Rijeka
07:30
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
07:30
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:30
Bale
Autotrans - Rijeka
07:30
Pula
Autotrans - Rijeka
07:30
Loborika
Autotrans - Rijeka
07:30
Marčana
Autotrans - Rijeka
07:30
Prodol
Autotrans - Rijeka
07:30
Barban
Autotrans - Rijeka
07:30
Raša
Autotrans - Rijeka
07:30
Labin
Autotrans - Rijeka
07:30
Vozilići
Autotrans - Rijeka
07:30
Plomin
Autotrans - Rijeka
07:30
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
07:30
Medveja
Autotrans - Rijeka
07:30
Lovran
Autotrans - Rijeka
07:30
Opatija
Autotrans - Rijeka
07:30
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:30
Punat
Autotrans - Rijeka
07:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:30
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:30
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:30
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:30
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:30
Krk
Autotrans - Rijeka
07:30
Krk
Autotrans - Rijeka
07:38
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:38
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:38
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:38
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
07:38
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:38
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:38
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:38
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:38
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:38
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
07:38
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:38
Kijac
Autotrans - Rijeka
07:38
Vrbnik
Autotrans - Rijeka
07:50
Livade
Autotrans - Rijeka
07:50
Istarske Toplice
Autotrans - Rijeka
07:50
Umag
Autotrans - Rijeka
07:50
Buje
Autotrans - Rijeka
07:50
Buzet
Autotrans - Rijeka
07:50
Roč
Autotrans - Rijeka
08:05
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
08:05
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
08:05
Dramalj
Autotrans - Rijeka
08:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
08:05
Šmrika
Autotrans - Rijeka
08:05
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:05
Bakarac
Autotrans - Rijeka
08:09
Bakarac
Autotrans - Rijeka
08:09
Punat
Autotrans - Rijeka
08:09
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:09
Baška
Autotrans - Rijeka
08:09
Malinska
Autotrans - Rijeka
08:09
Njivice
Autotrans - Rijeka
08:09
Krk
Autotrans - Rijeka
08:09
Omišalj
Autotrans - Rijeka
08:09
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
08:09
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:09
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
08:09
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
08:09
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
08:09
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
08:09
Lizer
Autotrans - Rijeka
08:09
Dunat
Autotrans - Rijeka
08:09
Dunat
Autotrans - Rijeka
08:09
Kijac
Autotrans - Rijeka
08:09
Bogovići
Autotrans - Rijeka
08:09
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
08:09
Šepići
Autotrans - Rijeka
08:10
Njivice
Autotrans - Rijeka
08:16
Malinska
Autotrans - Rijeka
08:16
Omišalj
Autotrans - Rijeka
08:16
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:16
Bakarac
Autotrans - Rijeka
08:16
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
08:16
Loznati (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:16
Čunski
Autotrans - Rijeka
08:16
Hrasta
Autotrans - Rijeka
08:16
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
08:16
Valbiska
Autotrans - Rijeka
08:16
Cres
Autotrans - Rijeka
08:16
Merag
Autotrans - Rijeka
08:16
Osor
Autotrans - Rijeka
08:16
Belej
Autotrans - Rijeka
08:16
Nerezine
Autotrans - Rijeka
08:16
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
08:16
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
08:16
Šepići
Autotrans - Rijeka
08:16
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
08:16
Artatore
Autotrans - Rijeka
08:16
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
08:16
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:16
Poljana
Autotrans - Rijeka
08:16
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:16
Orlec
Autotrans - Rijeka
08:16
Bajčići
Autotrans - Rijeka
08:16
Krčina
Autotrans - Rijeka
08:16
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:16
Nenadići
Autotrans - Rijeka
08:20
Zagreb
Brioni - Pula
08:20
Zagreb
Nomago - Ljubljana
08:20
Bosiljevo
Brioni - Pula
08:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
08:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
08:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
08:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
08:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
08:29
Novalja
Autotrans - Rijeka
08:29
Barbat (Rab)
Autotrans - Rijeka
08:29
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
08:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Klada
Autotrans - Rijeka
08:29
Klada
Autotrans - Rijeka
08:29
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
08:29
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
08:29
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
08:29
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
08:29
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
08:29
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
08:29
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
08:29
Kalić
Autotrans - Rijeka
08:29
Kalić
Autotrans - Rijeka
08:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
08:29
Rab
Autotrans - Rijeka
08:29
Novalja
Autotrans - Rijeka
08:29
Senj
Autotrans - Rijeka
08:29
Pag
Autotrans - Rijeka
08:29
Povile
Autotrans - Rijeka
08:29
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:29
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
08:29
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
08:29
Banjol (Rab)
Autotrans - Rijeka
08:29
Bribir
Autotrans - Rijeka
08:29
Bribir
Autotrans - Rijeka
08:29
Stinica
Autotrans - Rijeka
08:50
Žminj
Brioni - Pula
08:50
Žminj
Nomago - Ljubljana
08:50
Pazin
Brioni - Pula
08:50
Pazin
Nomago - Ljubljana
08:50
Svetvinčenat
Brioni - Pula
08:50
Vodnjan
Brioni - Pula
08:50
Pula
Brioni - Pula
08:50
Pula
Nomago - Ljubljana
08:55
Karlovac
Autotrans - Rijeka
08:55
Delnice
Autotrans - Rijeka
08:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:18
Njivice
Autotrans - Rijeka
09:51
Poreč
Autotrans - Rijeka
09:51
Rovinj
Autotrans - Rijeka
09:51
Pazin
Autotrans - Rijeka
09:51
Ruhci
Autotrans - Rijeka
09:51
Tinjan
Autotrans - Rijeka
09:51
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
09:51
Baderna
Autotrans - Rijeka
09:51
Musalež (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:51
Kadumi
Autotrans - Rijeka
09:51
Šurani
Autotrans - Rijeka
09:51
Jakovici
Autotrans - Rijeka
10:00
Fužine
Autotrans - Rijeka
10:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:10
Delnice
Autotrans - Rijeka
10:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Nomago - Ljubljana
10:15
Pula
Brioni - Pula
10:15
Plomin
Brioni - Pula
10:15
Plomin
Nomago - Ljubljana
10:15
Mošćenička Draga
Brioni - Pula
10:15
Mošćenička Draga
Nomago - Ljubljana
10:15
Brseč
Brioni - Pula
10:15
Brseč
Nomago - Ljubljana
10:15
Vozilići
Brioni - Pula
10:15
Labin
Brioni - Pula
10:15
Lovran
Brioni - Pula
10:15
Lovran
Nomago - Ljubljana
10:15
Opatija
Brioni - Pula
10:15
Opatija
Nomago - Ljubljana
10:15
Barban
Brioni - Pula
10:15
Prodol
Brioni - Pula
10:15
Prodol
Nomago - Ljubljana
10:15
Zagorje (Plomin)
Brioni - Pula
10:29
Povile
Autotrans - Rijeka
10:29
Senj
Autotrans - Rijeka
10:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
10:29
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
10:29
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
10:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
10:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
10:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
10:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
10:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:46
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:46
Punat
Autotrans - Rijeka
10:46
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:46
Baška
Autotrans - Rijeka
10:46
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:46
Malinska
Autotrans - Rijeka
10:46
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:46
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:46
Krk
Autotrans - Rijeka
10:46
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
10:46
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
10:46
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:46
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
10:46
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
10:46
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
10:46
Dunat
Autotrans - Rijeka
10:46
Dunat
Autotrans - Rijeka
10:46
Lizer
Autotrans - Rijeka
10:46
Šepići
Autotrans - Rijeka
10:46
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
10:46
Bogovići
Autotrans - Rijeka
10:46
Kijac
Autotrans - Rijeka
10:47
Hreljići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:47
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
10:47
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:47
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:47
Medveja
Autotrans - Rijeka
10:47
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:47
Ičići
Autotrans - Rijeka
10:47
Marčana
Autotrans - Rijeka
10:47
Loborika
Autotrans - Rijeka
10:47
Pula
Autotrans - Rijeka
10:47
Plomin
Autotrans - Rijeka
10:47
Vozilići
Autotrans - Rijeka
10:47
Labin
Autotrans - Rijeka
10:47
Raša
Autotrans - Rijeka
10:47
Barban
Autotrans - Rijeka
10:47
Prodol
Autotrans - Rijeka
10:47
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
10:47
Brseč
Autotrans - Rijeka
11:05
Gospić
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:05
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:30
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:30
Đakovo
Autotrans - Rijeka
11:30
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
11:30
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
11:30
Osijek
Autotrans - Rijeka
11:30
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
11:45
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
11:45
Osijek
Autotrans - Rijeka
11:45
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
11:45
Đakovo
Autotrans - Rijeka
11:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
12:15
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:15
Delnice
Autotrans - Rijeka
12:20
Zadar
Brioni - Pula
12:20
Zadar
Nomago - Ljubljana
12:20
Šibenik
Brioni - Pula
12:20
Šibenik
Nomago - Ljubljana
12:20
Crikvenica
Brioni - Pula
12:20
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
12:20
Split
Brioni - Pula
12:20
Split
Nomago - Ljubljana
12:20
Trogir
Brioni - Pula
12:20
Trogir
Nomago - Ljubljana
12:20
Novi Vinodolski
Brioni - Pula
12:20
Novi Vinodolski
Nomago - Ljubljana
12:20
Senj
Brioni - Pula
12:20
Senj
Nomago - Ljubljana
12:20
Karlobag
Brioni - Pula
12:20
Karlobag
Nomago - Ljubljana
12:20
Starigrad Paklenica
Brioni - Pula
12:20
Starigrad Paklenica
Nomago - Ljubljana
12:20
Posedarje
Brioni - Pula
12:20
Posedarje
Nomago - Ljubljana
12:20
Biograd na moru
Brioni - Pula
12:20
Biograd na moru
Nomago - Ljubljana
12:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
12:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
12:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
12:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
12:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
12:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:29
Bribir
Autotrans - Rijeka
12:48
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:49
Malinska
Autotrans - Rijeka
12:49
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:49
Krk
Autotrans - Rijeka
12:49
Krk
Autotrans - Rijeka
12:49
Omišalj
Autotrans - Rijeka
12:49
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
12:49
Punat
Autotrans - Rijeka
12:49
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
12:49
Bajčići
Autotrans - Rijeka
12:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
12:49
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:49
Kijac
Autotrans - Rijeka
12:49
Bogovići
Autotrans - Rijeka
12:49
Bogovići
Autotrans - Rijeka
12:49
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
12:49
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
12:49
Šepići
Autotrans - Rijeka
12:49
Šepići
Autotrans - Rijeka
12:49
Lizer
Autotrans - Rijeka
12:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
12:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
12:49
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
13:15
Opatija
Brioni - Pula
13:15
Opatija
Nomago - Ljubljana
13:15
Pula
Brioni - Pula
13:15
Pula
Nomago - Ljubljana
13:15
Labin
Brioni - Pula
13:15
Labin
Nomago - Ljubljana
13:29
Šmrika
Autotrans - Rijeka
13:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:29
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:29
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:29
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:29
Bribir
Autotrans - Rijeka
13:30
Fužine
Autotrans - Rijeka
13:30
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
13:30
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
13:30
Đakovo
Autotrans - Rijeka
13:30
Osijek
Autotrans - Rijeka
13:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:30
Zadar
Autotrans - Rijeka
13:33
Njivice
Autotrans - Rijeka
13:39
Malinska
Autotrans - Rijeka
13:39
Njivice
Autotrans - Rijeka
13:39
Omišalj
Autotrans - Rijeka
13:39
Krk
Autotrans - Rijeka
13:39
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:39
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:39
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:39
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:39
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
13:39
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
13:39
Lizer
Autotrans - Rijeka
13:39
Šepići
Autotrans - Rijeka
13:39
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
13:39
Bogovići
Autotrans - Rijeka
13:39
Kijac
Autotrans - Rijeka
14:10
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
14:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
14:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:15
Zagreb
Nomago - Ljubljana
14:15
Zagreb
Brioni - Pula
14:15
Delnice
Brioni - Pula
14:15
Delnice
Nomago - Ljubljana
14:15
Karlovac
Nomago - Ljubljana
14:15
Karlovac
Brioni - Pula
14:20
Poreč
Autotrans - Rijeka
14:20
Pula
Autotrans - Rijeka
14:20
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:44
Senj
Autotrans - Rijeka
14:44
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:44
Povile
Autotrans - Rijeka
14:44
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:44
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
14:44
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:44
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
14:44
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:44
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:44
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
14:44
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:44
Dramalj
Autotrans - Rijeka
14:44
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:44
Šmrika
Autotrans - Rijeka
14:52
Njivice
Autotrans - Rijeka
14:54
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:54
Njivice
Autotrans - Rijeka
14:54
Krk
Autotrans - Rijeka
14:54
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:54
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:54
Baška
Autotrans - Rijeka
14:54
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:54
Punat
Autotrans - Rijeka
14:54
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
14:54
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
14:54
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:54
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
14:54
Kijac
Autotrans - Rijeka
14:54
Bogovići
Autotrans - Rijeka
14:54
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
14:54
Šepići
Autotrans - Rijeka
14:54
Lizer
Autotrans - Rijeka
14:54
Dunat
Autotrans - Rijeka
14:54
Dunat
Autotrans - Rijeka
14:54
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
14:54
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
15:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
15:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:15
Pula
Autotrans - Rijeka
15:15
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:15
Brčko
Pepeks - Zagreb
15:15
Srebrenik
Pepeks - Zagreb
15:45
Prodol
Brioni - Pula
15:45
Prodol
Nomago - Ljubljana
15:45
Barban
Brioni - Pula
15:45
Barban
Nomago - Ljubljana
15:45
Opatija
Brioni - Pula
15:45
Opatija
Nomago - Ljubljana
15:45
Ičići
Brioni - Pula
15:45
Ičići
Nomago - Ljubljana
15:45
Lovran
Brioni - Pula
15:45
Lovran
Nomago - Ljubljana
15:45
Labin
Brioni - Pula
15:45
Labin
Nomago - Ljubljana
15:45
Vozilići
Brioni - Pula
15:45
Vozilići
Nomago - Ljubljana
15:45
Brseč
Brioni - Pula
15:45
Brseč
Nomago - Ljubljana
15:45
Mošćenička Draga
Brioni - Pula
15:45
Mošćenička Draga
Nomago - Ljubljana
15:45
Pula
Brioni - Pula
15:45
Pula
Nomago - Ljubljana
15:45
Plomin
Brioni - Pula
15:45
Plomin
Nomago - Ljubljana
15:45
Zagorje (Plomin)
Nomago - Ljubljana
15:45
Zagorje (Plomin)
Brioni - Pula
15:50
Šmrika
Autotrans - Rijeka
15:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:50
Dramalj
Autotrans - Rijeka
15:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:50
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:50
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:50
Senj
Autotrans - Rijeka
15:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:50
Povile
Autotrans - Rijeka
15:50
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
15:50
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:50
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
15:50
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:00
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
16:00
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
16:00
Osijek
Autotrans - Rijeka
16:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:34
Omišalj
Autotrans - Rijeka
16:34
Krk
Autotrans - Rijeka
16:34
Njivice
Autotrans - Rijeka
16:34
Malinska
Autotrans - Rijeka
16:34
Baška
Autotrans - Rijeka
16:34
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:34
Bakarac
Autotrans - Rijeka
16:34
Punat
Autotrans - Rijeka
16:34
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
16:34
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
16:34
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:34
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
16:34
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
16:34
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
16:34
Dunat
Autotrans - Rijeka
16:34
Dunat
Autotrans - Rijeka
16:34
Lizer
Autotrans - Rijeka
16:34
Šepići
Autotrans - Rijeka
16:34
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
16:34
Bogovići
Autotrans - Rijeka
16:34
Kijac
Autotrans - Rijeka
16:45
Hreljići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
16:45
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:45
Medveja
Autotrans - Rijeka
16:45
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:45
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:45
Ičići
Autotrans - Rijeka
16:45
Brseč
Autotrans - Rijeka
16:45
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:45
Pula
Autotrans - Rijeka
16:45
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:45
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:45
Raša
Autotrans - Rijeka
16:45
Prodol
Autotrans - Rijeka
16:45
Barban
Autotrans - Rijeka
16:45
Labin
Autotrans - Rijeka
16:45
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:45
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:55
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
16:55
Đakovo
Autotrans - Rijeka
16:55
Osijek
Autotrans - Rijeka
16:55
Delnice
Autotrans - Rijeka
16:55
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:10
Đakovo
Autotrans - Rijeka
17:10
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
17:10
Osijek
Autotrans - Rijeka
17:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
17:10
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
17:34
Drage
Autotrans - Rijeka
17:34
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
17:34
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
17:34
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
17:34
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Žaborić
Autotrans - Rijeka
17:34
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
17:34
Sv. Ivan
Autotrans - Rijeka
17:34
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
17:34
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
17:34
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
17:34
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
17:34
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
17:34
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
17:34
Brodarica
Autotrans - Rijeka
17:34
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:34
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:34
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:34
Marina
Autotrans - Rijeka
17:34
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:34
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:34
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
17:34
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:34
Senj
Autotrans - Rijeka
17:34
Povile
Autotrans - Rijeka
17:34
Podorljak
Autotrans - Rijeka
17:34
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
17:34
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:34
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
17:34
Turanj
Autotrans - Rijeka
17:34
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:34
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
17:34
Posedarje
Autotrans - Rijeka
17:34
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:34
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
17:34
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
17:34
Kalić
Autotrans - Rijeka
17:34
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
17:34
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Klada
Autotrans - Rijeka
17:34
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
17:34
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
17:34
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
17:34
Cesarica
Autotrans - Rijeka
17:34
Mandalina
Autotrans - Rijeka
17:34
Karlobag
Autotrans - Rijeka
17:34
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:34
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:34
Split
Autotrans - Rijeka
17:34
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:34
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:34
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:34
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:34
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:34
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:40
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:40
Medveja
Autotrans - Rijeka
17:40
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:40
Ičići
Autotrans - Rijeka
17:40
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
17:40
Brseč
Autotrans - Rijeka
17:40
Plomin
Autotrans - Rijeka
17:40
Vozilići
Autotrans - Rijeka
17:40
Labin
Autotrans - Rijeka
17:40
Barban
Autotrans - Rijeka
17:40
Prodol
Autotrans - Rijeka
17:40
Raša
Autotrans - Rijeka
17:40
Marčana
Autotrans - Rijeka
17:40
Loborika
Autotrans - Rijeka
17:40
Pula
Autotrans - Rijeka
17:40
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:40
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
17:40
Hreljići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:50
Zagreb
Nomago - Ljubljana
17:50
Zagreb
Brioni - Pula
17:50
Karlovac
Nomago - Ljubljana
17:50
Karlovac
Brioni - Pula
17:50
Delnice
Brioni - Pula
17:50
Delnice
Nomago - Ljubljana
18:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:00
Osijek
Autotrans - Rijeka
18:00
Đakovo
Autotrans - Rijeka
18:00
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
18:15
Prijedor
Pepeks - Zagreb
18:15
Gradiška
Pepeks - Zagreb
18:15
Banja Luka
Pepeks - Zagreb
18:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:40
Delnice
Autotrans - Rijeka
18:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:50
Poreč
Autotrans - Rijeka
18:50
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:50
Pazin
Autotrans - Rijeka
18:50
Tinjan
Autotrans - Rijeka
18:50
Ruhci
Autotrans - Rijeka
18:50
Baderna
Autotrans - Rijeka
18:50
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
18:50
Jakovici
Autotrans - Rijeka
18:50
Šurani
Autotrans - Rijeka
18:50
Kadumi
Autotrans - Rijeka
18:50
Musalež (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:09
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
19:09
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:09
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
19:09
Kijac
Autotrans - Rijeka
19:09
Bogovići
Autotrans - Rijeka
19:09
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
19:09
Šepići
Autotrans - Rijeka
19:09
Lizer
Autotrans - Rijeka
19:09
Dunat
Autotrans - Rijeka
19:09
Dunat
Autotrans - Rijeka
19:09
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
19:09
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
19:09
Krk
Autotrans - Rijeka
19:09
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:09
Njivice
Autotrans - Rijeka
19:09
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:09
Punat
Autotrans - Rijeka
19:09
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:09
Baška
Autotrans - Rijeka
19:09
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:09
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:45
Novska
Autotrans - Rijeka
19:45
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
19:45
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
19:45
Okučani
Autotrans - Rijeka
20:30
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
20:30
Doli
Autotrans - Rijeka
20:30
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Drage
Autotrans - Rijeka
20:30
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
20:30
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
20:30
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
20:30
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Brist
Autotrans - Rijeka
20:30
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
20:30
Drvenik
Autotrans - Rijeka
20:30
Živogošće
Autotrans - Rijeka
20:30
Igrane
Autotrans - Rijeka
20:30
Podgora
Autotrans - Rijeka
20:30
Tučepi
Autotrans - Rijeka
20:30
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
20:30
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
20:30
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
20:30
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Žaborić
Autotrans - Rijeka
20:30
Krvavice
Autotrans - Rijeka
20:30
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
20:30
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
20:30
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
20:30
Sv. Ivan
Autotrans - Rijeka
20:30
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
20:30
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
20:30
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:30
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:30
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:30
Marina
Autotrans - Rijeka
20:30
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:30
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:30
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
20:30
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
20:30
Kalić
Autotrans - Rijeka
20:30
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
20:30
Krmpotska Ruka
Autotrans - Rijeka
20:30
Klada
Autotrans - Rijeka
20:30
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
20:30
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Karlobag
Autotrans - Rijeka
20:30
Mandalina
Autotrans - Rijeka
20:30
Cesarica
Autotrans - Rijeka
20:30
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:30
Povile
Autotrans - Rijeka
20:30
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
20:30
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
20:30
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:30
Posedarje
Autotrans - Rijeka
20:30
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
20:30
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:30
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:30
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:30
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:30
Senj
Autotrans - Rijeka
20:30
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:30
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:30
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:30
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:30
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:30
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
20:30
Orašac
Autotrans - Rijeka
20:30
Slano
Autotrans - Rijeka
20:30
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:30
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:30
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
20:30
Omiš
Autotrans - Rijeka
20:30
Split
Autotrans - Rijeka
20:30
Ploče
Autotrans - Rijeka
20:30
Gradac
Autotrans - Rijeka
20:30
Šmrika
Autotrans - Rijeka
20:36
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:36
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:36
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
20:36
Hrasta
Autotrans - Rijeka
20:36
Čunski
Autotrans - Rijeka
20:36
Loznati (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Valbiska
Autotrans - Rijeka
20:36
Merag
Autotrans - Rijeka
20:36
Cres
Autotrans - Rijeka
20:36
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:36
Nerezine
Autotrans - Rijeka
20:36
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:36
Belej
Autotrans - Rijeka
20:36
Osor
Autotrans - Rijeka
20:36
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Poljana
Autotrans - Rijeka
20:36
Nenadići
Autotrans - Rijeka
20:36
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Krčina
Autotrans - Rijeka
20:36
Bajčići
Autotrans - Rijeka
20:36
Orlec
Autotrans - Rijeka
20:36
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:36
Artatore
Autotrans - Rijeka
20:36
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:36
Šepići
Autotrans - Rijeka
20:40
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
20:40
Đakovo
Autotrans - Rijeka
20:40
Osijek
Autotrans - Rijeka
20:40
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
20:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:40
Delnice
Autotrans - Rijeka
21:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:10
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
21:10
Osijek
Autotrans - Rijeka
21:10
Đakovo
Autotrans - Rijeka
21:10
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
21:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
21:40
Zagreb
Brioni - Pula
21:40
Zagreb
Nomago - Ljubljana
21:40
Karlovac
Brioni - Pula
21:40
Karlovac
Nomago - Ljubljana
21:49
Njivice
Autotrans - Rijeka
21:49
Malinska
Autotrans - Rijeka
21:49
Omišalj
Autotrans - Rijeka
21:49
Krk
Autotrans - Rijeka
21:49
Punat
Autotrans - Rijeka
21:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
21:49
Baška
Autotrans - Rijeka
21:49
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:49
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
21:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
21:49
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:49
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
21:49
Šepići
Autotrans - Rijeka
21:49
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
21:49
Bogovići
Autotrans - Rijeka
21:49
Kijac
Autotrans - Rijeka
21:49
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
21:49
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
21:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
21:49
Dunat
Autotrans - Rijeka
21:49
Lizer
Autotrans - Rijeka
22:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
22:40
Delnice
Autotrans - Rijeka
22:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
odabir države: