Autobusno stajalište Raša Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Raši
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:02
Rovinj
Autotrans - Rijeka
06:02
Pula
Autotrans - Rijeka
06:38
Labin
Autotrans - Rijeka
06:49
Pula
Brioni - Pula
06:49
Pula
Nomago - Ljubljana
08:49
Pula
Brioni - Pula
08:49
Pula
Nomago - Ljubljana
11:45
Pula
Brioni - Pula
11:45
Pula
Nomago - Ljubljana
11:48
Labin
Autotrans - Rijeka
11:48
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:48
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:48
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:48
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:50
Labin
Autotrans - Rijeka
14:00
Labin
Brioni - Pula
14:00
Labin
Nomago - Ljubljana
14:19
Pula
Brioni - Pula
14:19
Pula
Nomago - Ljubljana
15:02
Pula
Autotrans - Rijeka
15:50
Labin
Autotrans - Rijeka
15:56
Labin
Brioni - Pula
15:56
Labin
Nomago - Ljubljana
15:56
Zagreb
Brioni - Pula
15:56
Zagreb
Nomago - Ljubljana
17:02
Pula
Autotrans - Rijeka
17:28
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:28
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:28
Labin
Autotrans - Rijeka
17:28
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:26
Zagreb
Brioni - Pula
19:26
Zagreb
Nomago - Ljubljana
19:26
Labin
Brioni - Pula
19:26
Labin
Nomago - Ljubljana
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:02 
10:15 
4h 13min 
22,80 EUR
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:02 
06:10 
0h 8min 
2,70 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
06:02 
07:30 
1h 28min 
10,10 EUR
 
Raša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
06:38 
07:22 
0h 44min 
6,20 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
06:49 
06:55 
0h 6min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
06:49 
06:55 
0h 6min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
07:45 
07:55 
0h 10min 
2,00 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
08:49 
08:55 
0h 6min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
08:49 
08:55 
0h 6min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
09:20 
13:30 
4h 10min 
22,80 EUR
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
11:45 
11:55 
0h 10min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
11:45 
11:55 
0h 10min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
11:48 
12:35 
0h 47min 
6,20 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
12:00 
12:10 
0h 10min 
2,00 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:45 
0h 45min 
7,40 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:45 
0h 45min 
7,40 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
14:15 
14:25 
0h 10min 
2,00 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
14:19 
18:45 
4h 26min 
23,70 EUR
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
14:19 
18:45 
4h 26min 
23,40 EUR
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
14:19 
14:25 
0h 6min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
14:19 
14:25 
0h 6min 
2,50 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
15:02 
17:45 
2h 43min 
14,60 EUR
 
Raša - Delnice
Odaberi i kupi
 
15:02 
19:40 
4h 38min 
22,80 EUR
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
15:02 
15:10 
0h 8min 
2,70 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
15:02 
16:45 
1h 43min 
10,10 EUR
 
Raša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
15:56 
16:45 
0h 49min 
5,80 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
15:56 
16:45 
0h 49min 
7,40 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
16:05 
16:15 
0h 10min 
2,00 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
17:02 
17:10 
0h 8min 
2,70 EUR
 
Raša - Labin
Odaberi i kupi
 
17:28 
18:15 
0h 47min 
6,20 EUR
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: