Autobusno stajalište Radanovići Crna Gora

Direktni polasci prema Podgorici i Kotoru.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:00
Podgorica
Alo Express - Podgorica
08:45
Podgorica
Royal Travel - Cetinje
09:15
Podgorica
Vujović VR - Danilovgrad
09:27
Podgorica
R Line Company - Herceg Novi
09:40
Kotor
Euro Line Travel - Cetinje
09:47
Podgorica
Dangrad - Danilovgrad
10:30
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
10:58
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
11:32
Podgorica
Pavićević tours - Danilovgrad
12:10
Podgorica
Perović Line - Danilovgrad
12:55
Podgorica
Papović - Nikšić
13:05
Podgorica
Krivokapić Tours - Herceg Novi
13:35
Podgorica
4. Decembar - Nikšić
14:15
Podgorica
Euro Line Travel - Cetinje
14:45
Podgorica
Alo Express - Podgorica
14:51
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
16:09
Podgorica
Dangrad - Danilovgrad
16:45
Podgorica
Alo Express - Podgorica
17:20
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
17:35
Podgorica
Glušica - Nikšić
17:39
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
18:10
Podgorica
Papović - Nikšić
18:59
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
19:55
Podgorica
4. Decembar - Nikšić
21:37
Podgorica
Express Tours - Podgorica
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:39 
07:30 
1h 51min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
07:43 
09:33 
1h 50min 
7,90 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:39 
10:30 
1h 51min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
09:01 
11:20 
2h 19min 
6,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
09:40 
11:35 
1h 55min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:53 
12:51 
1h 58min 
7,20 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
12:05 
13:55 
1h 50min 
7,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
13:32 
15:22 
1h 50min 
7,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
14:15 
14:40 
0h 25min 
3,35 EUR
 
Radanovići - Kotor
Odaberi i kupi
 
14:31 
16:35 
2h 4min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
15:09 
16:50 
1h 41min 
6,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
15:35 
17:28 
1h 53min 
7,20 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
16:30 
18:13 
1h 43min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
16:45 
18:30 
1h 45min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
17:04 
18:50 
1h 46min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
17:45 
19:47 
2h 2min 
7,20 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
18:11 
19:49 
1h 38min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
18:55 
20:55 
2h 0min 
7,20 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
19:24 
21:35 
2h 11min 
7,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
19:42 
21:36 
1h 54min 
6,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
20:02 
22:10 
2h 8min 
7,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
20:24 
22:12 
1h 48min 
8,70 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
21:06 
22:58 
1h 52min 
7,20 EUR
 
Radanovići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari