bus Pula Osijek - Autoprometno poduzeće - Požega

 
relacija:
Pula - Osijek
prijevoz:
autobus   interni br.: 8324
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Pula 
 
 
12:30
Rovinj 
 
13:15 
13:15
Poreč 
 
14:00 
14:00
Rijeka 
 
15:15 
15:30
Karlovac 
 
17:00 
17:00
Zagreb 
 
17:55 
18:15
Nova Gradiška 
 
19:55 
20:00
Slavonski Brod 
 
20:45 
20:45
Đakovo 
 
21:31 
21:35
Osijek 
 
22:15 
 
 
 
 
Autoprometno poduzeće d.d. iz Požege (skraćeno APP d.d.) je član Arriva grupe.