Autobusno stajalište Prosika Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:56
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:56
Sukošan
Autotrans - Rijeka
11:34
Šibenik
Autotrans - Rijeka
11:34
Split
Autotrans - Rijeka
13:34
Split
Autotrans - Rijeka
13:34
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:34
Sukošan
Autotrans - Rijeka
14:34
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:34
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
15:08
Split
Autotrans - Rijeka
15:08
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:58
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:58
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:22
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:22
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:22
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
19:43
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:43
Split
Autotrans - Rijeka
21:09
Split
Autotrans - Rijeka
21:09
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:16
Sukošan
Autotrans - Rijeka
21:16
Zadar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:56 
10:05 
2h 9min 
11,10 EUR
 
Prosika - Split
Odaberi i kupi
 
07:56 
08:25 
0h 29min 
3,60 EUR
 
Prosika - Šibenik
Odaberi i kupi
 
07:56 
08:13 
0h 17min 
3,00 EUR
 
Prosika - Vodice
Odaberi i kupi
 
07:56 
09:34 
1h 38min 
8,60 EUR
 
Prosika - Trogir
Odaberi i kupi
 
07:56 
09:02 
1h 6min 
6,30 EUR
 
Prosika - Primošten
Odaberi i kupi
 
11:34 
12:26 
0h 52min 
7,00 EUR
 
Prosika - Zadar
Odaberi i kupi
 
13:34 
14:32 
0h 58min 
5,80 EUR
 
Prosika - Zadar
Odaberi i kupi
 
14:34 
16:40 
2h 6min 
13,00 EUR
 
Prosika - Split
Odaberi i kupi
 
14:34 
14:50 
0h 16min 
4,20 EUR
 
Prosika - Vodice
Odaberi i kupi
 
14:34 
15:05 
0h 31min 
5,10 EUR
 
Prosika - Šibenik
Odaberi i kupi
 
14:34 
21:43 
7h 9min 
29,30 EUR
 
Prosika - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
14:34 
16:11 
1h 37min 
9,50 EUR
 
Prosika - Trogir
Odaberi i kupi
 
15:08 
15:56 
0h 48min 
7,00 EUR
 
Prosika - Zadar
Odaberi i kupi
 
15:58 
18:02 
2h 4min 
11,10 EUR
 
Prosika - Split
Odaberi i kupi
 
15:58 
16:27 
0h 29min 
3,60 EUR
 
Prosika - Šibenik
Odaberi i kupi
 
15:58 
16:15 
0h 17min 
3,00 EUR
 
Prosika - Vodice
Odaberi i kupi
 
15:58 
17:31 
1h 33min 
8,60 EUR
 
Prosika - Trogir
Odaberi i kupi
 
15:58 
16:59 
1h 1min 
6,30 EUR
 
Prosika - Primošten
Odaberi i kupi
 
18:22 
19:30 
1h 8min 
7,40 EUR
 
Prosika - Primošten
Odaberi i kupi
 
18:22 
20:03 
1h 41min 
9,50 EUR
 
Prosika - Trogir
Odaberi i kupi
 
18:22 
18:40 
0h 18min 
4,20 EUR
 
Prosika - Vodice
Odaberi i kupi
 
18:22 
18:56 
0h 34min 
5,10 EUR
 
Prosika - Šibenik
Odaberi i kupi
 
18:22 
20:36 
2h 14min 
13,00 EUR
 
Prosika - Split
Odaberi i kupi
 
19:43 
20:22 
0h 39min 
7,00 EUR
 
Prosika - Zadar
Odaberi i kupi
 
21:09 
22:05 
0h 56min 
5,80 EUR
 
Prosika - Zadar
Odaberi i kupi
 
21:16 
23:14 
1h 58min 
13,00 EUR
 
Prosika - Split
Odaberi i kupi
 
21:16 
21:45 
0h 29min 
5,10 EUR
 
Prosika - Šibenik
Odaberi i kupi
 
21:16 
22:45 
1h 29min 
9,50 EUR
 
Prosika - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: