Promet Makarska vozni red autobusa

S. Ivičevića 60
Makarska
tel: +385 21 612 333 (AK)
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
05:10 
05:50 
0h 40min 
 
5,60 EUR
 
Metković - Ploče
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
05:55 
0h 45min 
 
7,90 EUR
 
Metković - Gradac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
05:59 
0h 49min 
 
8,20 EUR
 
Metković - Brist
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
06:02 
0h 52min 
 
8,40 EUR
 
Metković - Podaca
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
06:04 
0h 54min 
 
8,80 EUR
 
Metković - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
06:15 
1h 5min 
 
11,00 EUR
 
Metković - Živogošće
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
06:24 
1h 14min 
 
12,00 EUR
 
Metković - Tučepi
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
06:50 
1h 40min 
 
14,00 EUR
 
Metković - Makarska
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
08:00 
2h 50min 
 
18,20 EUR
 
Metković - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:10 
13:45 
8h 35min 
 
42,00 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
via Makarska 
 
 
05:40 
05:50 
0h 10min 
 
2,90 EUR
 
Rogotin - Ploče
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:40 
06:50 
1h 10min 
 
11,00 EUR
 
Rogotin - Makarska
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
05:55 
0h 5min 
 
3,90 EUR
 
Ploče - Gradac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:02 
0h 12min 
 
4,90 EUR
 
Ploče - Podaca
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:04 
0h 14min 
 
5,20 EUR
 
Ploče - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:10 
0h 20min 
 
5,60 EUR
 
Ploče - Drvenik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:24 
0h 34min 
 
8,80 EUR
 
Ploče - Tučepi
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:50 
1h 0min 
 
10,80 EUR
 
Ploče - Makarska
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
07:30 
1h 40min 
 
16,30 EUR
 
Ploče - Omiš
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
08:00 
2h 10min 
 
16,70 EUR
 
Ploče - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
06:04 
0h 9min 
 
3,40 EUR
 
Gradac - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
06:10 
0h 15min 
 
4,40 EUR
 
Gradac - Drvenik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
06:24 
0h 29min 
 
6,50 EUR
 
Gradac - Tučepi
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
06:50 
0h 55min 
 
8,00 EUR
 
Gradac - Makarska
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
07:30 
1h 35min 
 
13,20 EUR
 
Gradac - Omiš
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
08:00 
2h 5min 
 
17,80 EUR
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:59 
06:02 
0h 3min 
 
2,70 EUR
 
Brist - Podaca
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:59 
08:00 
2h 1min 
 
17,60 EUR
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
06:06 
0h 6min 
 
3,40 EUR
 
Makarska - Promajna
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
06:09 
0h 9min 
 
3,50 EUR
 
Makarska - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: