Autobusno stajalište Promajna Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Promajni
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:06
Makarska
Promet Makarska - Makarska
06:57
Makarska
Promet Makarska - Makarska
06:57
Podaca
Promet Makarska - Makarska
07:32
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:48
Makarska
Promet Makarska - Makarska
09:09
Split
Promet Makarska - Makarska
09:36
Makarska
Promet Makarska - Makarska
10:24
Split
Promet Makarska - Makarska
11:06
Makarska
Promet Makarska - Makarska
11:18
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
11:54
Split
Promet Makarska - Makarska
12:09
Makarska
Promet Makarska - Makarska
12:13
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:39
Split
Promet Makarska - Makarska
15:23
Makarska
Promet Makarska - Makarska
16:19
Split
Promet Makarska - Makarska
16:36
Makarska
Promet Makarska - Makarska
16:53
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
17:09
Split
Promet Makarska - Makarska
17:28
Dubrovnik
Promet Makarska - Makarska
18:04
Split
Promet Makarska - Makarska
18:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:20
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:20
Split
Autotrans - Rijeka
18:20
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
20:13
Makarska
Promet Makarska - Makarska
21:09
Split
Promet Makarska - Makarska
22:14
Split
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:06 
07:15 
1h 9min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
06:57 
08:00 
1h 3min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
07:32 
08:50 
1h 18min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
07:38 
07:45 
0h 7min 
3,10 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
09:07 
09:15 
0h 8min 
3,10 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
09:09 
09:15 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
09:09 
09:42 
0h 33min 
8,00 EUR
 
Promajna - Podaca
Odaberi i kupi
 
09:36 
10:45 
1h 9min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
10:24 
10:30 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
10:24 
10:57 
0h 33min 
8,00 EUR
 
Promajna - Podaca
Odaberi i kupi
 
11:06 
12:15 
1h 9min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
11:18 
12:23 
1h 5min 
8,10 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
11:18 
15:56 
4h 38min 
20,10 EUR
 
Promajna - Zadar
Odaberi i kupi
 
11:18 
14:30 
3h 12min 
14,10 EUR
 
Promajna - Šibenik
Odaberi i kupi
 
11:18 
13:29 
2h 11min 
9,00 EUR
 
Promajna - Trogir
Odaberi i kupi
 
11:54 
12:00 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
12:09 
13:15 
1h 6min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
13:38 
13:45 
0h 7min 
3,10 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
14:39 
14:45 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
16:19 
16:30 
0h 11min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
16:36 
17:45 
1h 9min 
10,70 EUR
 
Promajna - Split
Odaberi i kupi
 
16:48 
16:55 
0h 7min 
3,10 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
17:09 
17:15 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
17:09 
18:00 
0h 51min 
8,00 EUR
 
Promajna - Podaca
Odaberi i kupi
 
18:04 
18:10 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
18:20 
18:28 
0h 8min 
2,80 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
18:20 
21:43 
3h 23min 
18,40 EUR
 
Promajna - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
21:09 
21:15 
0h 6min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
22:14 
22:30 
0h 16min 
3,40 EUR
 
Promajna - Makarska
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: