Autobusna stanica Primošten

 
  -> Povoljan smještaj u Primoštenu
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:03
Split
Autotrans - Rijeka
10:03
Solin
Autotrans - Rijeka
10:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:03
Marina
Autotrans - Rijeka
10:03
Podorljak
Autotrans - Rijeka
10:03
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:03
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
10:03
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
19:30
Šparadići
Autotrans - Rijeka
19:30
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
19:30
Senj
Autotrans - Rijeka
19:30
Karlobag
Autotrans - Rijeka
19:30
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:30
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:30
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:30
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:30
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:30
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:30
Prosika
Autotrans - Rijeka
19:30
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:30
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:30
Brodarica
Autotrans - Rijeka
19:30
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
19:30
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:30
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
20:03
Split
Autotrans - Rijeka
20:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:03
Solin
Autotrans - Rijeka
20:03
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:03
Marina
Autotrans - Rijeka
20:03
Seget
Autotrans - Rijeka
20:03
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
10:03 
17:34 
7h 31min 
30,50 EUR
 
Primošten - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(229,8 HRK)
 
10:03 
18:38 
8h 35min 
41,10 EUR
 
Primošten - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
(309,67 HRK)
 
10:03 
17:09 
7h 6min 
29,30 EUR
 
Primošten - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
(220,76 HRK)
 
10:03 
16:50 
6h 47min 
27,80 EUR
 
Primošten - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(209,46 HRK)
 
10:03 
12:26 
2h 23min 
11,40 EUR
 
Primošten - Zadar
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
10:03 
11:29 
1h 26min 
7,00 EUR
 
Primošten - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
10:03 
16:40 
6h 37min 
27,40 EUR
 
Primošten - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(206,45 HRK)
 
10:03 
16:05 
6h 2min 
25,40 EUR
 
Primošten - Senj
Odaberi i kupi
 
(191,38 HRK)
 
10:03 
15:23 
5h 20min 
22,60 EUR
 
Primošten - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(170,28 HRK)
 
10:03 
14:47 
4h 44min 
20,70 EUR
 
Primošten - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(155,96 HRK)
 
10:03 
13:53 
3h 50min 
14,10 EUR
 
Primošten - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(106,24 HRK)
 
10:03 
13:15 
3h 12min 
12,90 EUR
 
Primošten - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
10:03 
12:12 
2h 9min 
9,90 EUR
 
Primošten - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
10:03 
10:24 
0h 21min 
4,20 EUR
 
Primošten - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
10:03 
11:16 
1h 13min 
6,40 EUR
 
Primošten - Vodice
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
10:03 
10:32 
0h 29min 
5,10 EUR
 
Primošten - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
10:03 
10:15 
0h 12min 
3,40 EUR
 
Primošten - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
10:03 
13:38 
3h 35min 
13,60 EUR
 
Primošten - Rovanjska
Odaberi i kupi
 
(102,47 HRK)
 
10:03 
12:00 
1h 57min 
8,90 EUR
 
Primošten - Turanj
Odaberi i kupi
 
(67,06 HRK)
 
10:03 
11:59 
1h 56min 
8,90 EUR
 
Primošten - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
(67,06 HRK)
 
10:03 
11:53 
1h 50min 
8,60 EUR
 
Primošten - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(64,8 HRK)
 
10:03 
11:46 
1h 43min 
8,30 EUR
 
Primošten - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(62,54 HRK)
 
10:03 
11:42 
1h 39min 
7,90 EUR
 
Primošten - Drage
Odaberi i kupi
 
(59,52 HRK)
 
10:03 
11:25 
1h 22min 
6,70 EUR
 
Primošten - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
10:03 
10:12 
0h 9min 
3,00 EUR
 
Primošten - Šparadići
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
10:03 
10:19 
0h 16min 
3,40 EUR
 
Primošten - Žaborić
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
19:30 
19:57 
0h 27min 
5,10 EUR
 
Primošten - Seget Vranjica
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
19:30 
19:41 
0h 11min 
3,00 EUR
 
Primošten - Stupin Čeline
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
19:30 
19:38 
0h 8min 
3,00 EUR
 
Primošten - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
19:30 
19:49 
0h 19min 
4,20 EUR
 
Primošten - Marina
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
 
 
 
odabir države: